Otestováno: Zvládne MioMat sám uvařit polévku, smoothie i kaši?

Chcete snadno připravit zdravé příkrmy, lahodné polévky, obilné kaše nebo rostlinná mléka. Maminky z eMimina vyzkoušely pomocníka, který právě tohle všechno umí. Splnil očekávání?

*
Maminka Eliška: „Obsluhu zvládne i dítě“ 1/3

Měla jsem možnost otestovat MioMat, velice užitečného pomocníka do každé domácnosti.
Zvláště oceňuji to, že šetří čas a nádobí (nemusíme špinit tyčový mixér). Malý sekáček kupodivu jemně rozmixuje i tvrdší ingredience, jako je např. syrová mrkev.

Po dokončení zvoleného programu zazní zvukový signál, takže odpadá potřeba hlídání času. Vrchní díl jen opláchnu teplou vodou a je umyto. Obsluha je velmi jednoduchá, zvládne ji i starší dítě. Nejvíce oceňuji snadnou přípravu krémových polévek, přesnídávek a smoothies. Prostě doporučuji vyzkoušet! Přidávám ještě jeden z receptů, které jsem s MioMatem vyzkoušela.

MANDLOVÉ MLÉKO

Suroviny:

  • 3 odměrky oloupaných mandlí
  • špetka skořice/kakaa na ozdobu
  • voda

Postup:

  1. Oloupané mandle přes noc namočíme (pro lepší stravitelnost) a nasypeme do MioMatu.
  2. Zalijeme vodou po rysku min/max.
  3. Přiklopíme víkem a zapneme tlačítko programu Raw (čas přípravy 15 minut).
  4. Po dokončení zazní zvukový signál. Hotové mléko přecedíme přes sítko. Nalijeme do skleniček, posypeme špetkou skořice nebo kakaa na ozdobu a podáváme.
  5. Zbytky rozmixovaných mandlí použijeme dál např. do jogurtu, palačinek, moučníku, prostě podle chutě a fantazie.s

Podívejte se také na další recepty, které si s v MioMatu můžete připravit »

*
Maminka Iveta: „Stačí ho jen opláchnout“ 2/3

MioMat mě mile překvapil hned po otevření svým krásným provedením. Žádné zbytečné páčky a nastavování, prostě čtyři tlačítka a hotovo. První, co jsem zkusila, byla meruňkovo-jablečná přesnídávka. Meruněk byla doma spousta, takže jsme vařili o sto šest. Dnes už za mě vaří MioMat. Ušetřilo mi to hrozně moc práce, stačilo jen vypeckovat a nakrájet. Odpadla práce s mícháním a stáním u plotny. Jak bylo hotovo, zapípal. Já už jen nalila do skleniček, otočila a bylo hotovo. Takže jsem v době vaření mohla klasicky lítat kolem mých třech děti.

Jeho údržba je snadná a rychlá. Když se umyje hned, tak stačí opláchnout pod tekoucí vodou, pořádně vytřít a je hotovo.

Za ten krátký čas, co ho máme, jsme udělali ještě čočkovou polévku, rýžovo-kokosovou kaši, jablečnou přesnídávku, ořechové mléko a dýňové pyré pro našeho nejmladšího člena rodiny. Všechno bylo moc dobré, i když ze začátku nezvyklé. Chutě jsou naprosto jiné, nevyvařené a ve všem zůstane kus toho zdravého. MioMat je super pomocník.

Podívejte se také na další recepty, které si s v MioMatu můžete připravit »

*
Maminka Radka: „Nemusím ho ani hlídat“ 3/3

MioMat jsem vyzkoušela a musím uznat, že je to skvělý pomocník. Mám ho sice jen krátkou chvíli, ale už teď jsem s ním spokojená. Zatím jsem s ním připravila smoothie, polévku a mléko z vlašských ořechů. Výborný je hlavně v tom, že konečně nemusím vytahovat hrnce a mixér. Prostě dám všechno do MioMatu a zmáčknu tlačítko. Za pár minut je hotovo, a to se nemusím ani přiblížit k plotně. Už se těším na další lahodné pokrmy a mléka, která si v něm udělám.

Podívejte se také na další recepty, které si s v MioMatu můžete připravit »

Autor:

Lucka v eMiminu začínala jako adminka a postupně se vypracovala až do obchodního/account týmu. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Textuje také soutěže, testování a recenzní články. Ráda si také občas napíše receptový nebo jiný článek. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...