Otestujte kosmetický balíček pro citlivou pleť od Yves Rocher

Milujete kosmetiku, sledujete trendy a zkoušíte nové značky? Pak je na čase poznat sesterský web eMimina Arome.cz, kde najdete recenze a testy kosmetiky a parfémů. Právě teď běží přihlašování do testování balíčku pro citlivou pleť od Yves Rocher.

Klikněte a přihlaste se do testování kosmetiky od Yves Rocher.Klikněte a přihlaste se do testování kosmetiky od Yves Rocher.

Otestujte jeden z 10 balíčků s kosmetikou Sensitive Camomille

Máte citlivou pleť se sklony k zarudnutí? Až do 16. 10. 2020 se na Arome můžete přihlásit do testování kosmetiky pro citlivou pleť od Yves Rocher. Protože je Arome sesterský web eMimino.cz, tak k přihlášení použijte stejný nick a heslo, jako máte tady na eMiminu.

Arome – skončete se šmejdy a nekvalitní kosmetikou

Jsme parta kosmetických nadšenkyň, co se o sebe ráda stará, proto na Arome nečekejte falešná doporučení špatné řasenky, rozmazávající se rtěnky nebo dráždivé pleťové masky. Naše recenze si neberou servítky, takže přesně víte, kde si připlatit za kvalitu a kde naopak dotujete značku.

Sledujte všechny novinky přehledně na Instagramu

Výsledky testování, kosmetické trendy a novinky publikujeme na Instagramu. Kromě toho tam pro vás máme také pravidelné soutěže o známou i netradiční kosmetiku.

Přihlaste se do testování balíčku pro citlivou pleť od Yves Rocher »

Autor:

Lucka v eMiminu začínala jako adminka a postupně se vypracovala až do obchodního/account týmu. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Textuje také soutěže, testování a recenzní články. Ráda si také občas napíše receptový nebo jiný článek. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...