Otestujte s námi prémiová kojenecká mléka a kaše Kendamil

Staňte se jednou z dvaceti testerek kojenecké výživy Kendamil. Ta se vyrábí z kvalitního plnotučného mléka a oblíbila si ji dokonce i britská královská rodina.

* Testujte kaše a mléka Kendamill. Zdroj: Kendamil.cz.

Co budete testovat?

K vyzkoušení pro vás máme 10 pokračovacích mlék 2, 10 mléčných výživ pro malé děti a 40 jemných dětských kaší od Kendamil. Mléka mají krémovou chuť a díky šetrnému zpracování si zachovávají vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka. Ponechávají si tak i důležité vitamíny a minerály, které děťátko potřebuje pro správný vývoj a růst.

Jak testovat?

Napište nám komentář pod článek, proč byste chtěli otestovat mléko a kaše Kendamil. Nezapomeňte přidat informaci, kolik měsíců je vašemu dítěti.

Každá z vybraných testerek od nás obdrží jedno mléko (dle její preference) a také dva pytlíčky organické kaše (příchuť nelze vybrat předem).

Pokud vás vybereme, po vyzkoušení přidáte svou recenzi:

 • pod článek s recenzemi
 • přímo k jednotlivým výrobkům – k oběma kaším a mléku (odkazy níže)

Všechno přidejte nejpozději do 4. 3. 2020.

Které mléko zvolíte?

Organická kojenecká mléka. Zdroj: Kendamil.cz.Organická kojenecká mléka. Zdroj: Kendamil.cz.

Jaké kaše se objeví v balíčcích?

Kaše mají různé příchutě. Zdroj: Kendamil.cz.Kaše mají různé příchutě. Zdroj: Kendamil.cz.

Koho hledáme?

V termínu od 12. do 18. 2. 2020 vybíráme 20 testerek, které mají doma buď dítě ve věku 6 až 12 měsíců, nebo 12+ měsíců. Námi zvolené testerky budou informovány soukromou zprávou, že byly vybrány do testování mléka a kaší Kendamil.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat, jak staré máte dítě a jaké mléko chcete testovat.
2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

dnes v 02:07

Proc my

Kendamilk 3 by bola skuska niecoho noveho. Dcera ma 27 mes ale je to teda mlieckar :grin: a kase biorgan akakolvek :-)

 • Nahlásit
155
dnes v 00:54

Rada bych vyzkoušela mléko 3, mám 23 měsíčního syna, který mléko a kase miluje, ale Kendamil jsme ještě nezkusili :)

 • Nahlásit
dnes v 00:27

Mám skoro ročního syna, ale vždycky kaše odmítal, takže kaše nejí žádné. Ale na značku Kendamil jsem slyšela samou chválu, takže bych ráda vyzkoušela kaši 12m+.

 • Nahlásit
10179
včera v 23:02

Mam doma dceru ktere je rok a 2mesice, ráda bych mléko pro 12m+. Je to s ní ale boj, kaše jí moc nechutnaji, tak bych ráda zkusila tyto.

 • Nahlásit
1
včera v 22:28

Testing

Dobrý den, rada bych vyzkoušela tuhle znacku dětské vyživy. Mám dceru 6-ti měsíční. Na našem českem trhu je sice velky výběr ale stejné nejsem spojojena. Jsou přeslazené, přechucené. Člověk musi hodně vybirat.dle složení. Popřipadě hodně kombinovat. Tuhle znački bych rada vyzkoušela. :srdce:

 • Nahlásit
včera v 22:05

Kendamilek

Kendamil 2 davam svoji dcerce a osvědčil se nám. Rádi bychom vyzkoušely i kašičky a mlíčko 3. Na kašičky nemame zatim štěstí a dcerka jen tak něco nechce, tak by ji třeba kaše od Kendamilu chutnala jako mlíčko. :srdce:

 • Nahlásit
7027
včera v 21:38

Dobrý večer, dcera má 9 měsícu. Ráda bych ji zkusila na noc dát kaši nebo mléko Kendamil, jelikož se budí každou půl hodinu zřejmě hlady a už mi z toho asi brzy hrabne. :mrgreen: Mohlo by ji to zasytit a nechtěla by pořád dokola prso. Uvažuji o tom už dlouho, 5,5 měsíce, ale zatím jsem nezkusila.

 • Nahlásit
včera v 21:38

Beasteinerova

Dcerka ma 13 měsíců a rádi bychom todle mlíčko nebo kašičku vyzkoušeli a podělili se o zkušenost :blush: či doporučili dalším maminkám :

 • Nahlásit
včera v 21:23

Mattias je malé jedlé miminko a protože se nám mléko Kendamil osvědčilo, nedáme na něj dopustit, rádi budeme testovat pokračovací mléko nebo kaši.

 • Nahlásit
včera v 21:21

Kendamil

Dobrý večer,
syn má teď přesně 9měsíců a moc rád by vyzkoušel výrobky Kendamil. Mléko i kaše miluje a na tuto značku jsem slyšela hodně chvály. Rádi ji otestujeme.

 • Nahlásit
včera v 21:16

Dcera Barunka ma osm mesicu a je poradny jedlik. Ma Kendamil mleko 2. Rada bych vyzkousela kase a nebo pak mleko pokracovaci 3. :srdce:

 • Nahlásit
24
včera v 20:58

Moc zdravímmm, prcek má 25 měs, kaše máme rádi a mléko u nás taky stále mizne. Takže je to jasnéé :) mléčko bychom chtěli testnout od 12+ a kaše by jsme si rozdělili s nej kamarádkou která má holčičku a věřím že byh i já neodolala. Stále mu něco užírámmmm :jazyk: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 • Nahlásit
včera v 20:57

Kendamil

Dobry den, mam 9. mesicni dceru Nelinku a rada bych zkusila ten zazrak zn. Kendamil :) Zatim nam nic nevyhovovalo, krom Nutrilonu, na Kendamilu frci kazda moderni matka a jeji dite, tak budu doufat, ze me mezi moderni matku zaradite :) Co jsem tak cetla, tak vsechny maminky by to radsi snedly samy, jak je dobre :). Testovala bych rada radu Kendamil 2, ale brzy dorosteme i do 3ky. dekuji

 • Nahlásit
včera v 20:51

Rada bych otestovala mleko 12+ jelikož na nej slyším jen samou chválu tak bych ss rada přesvědčila :* :srdce:

 • Nahlásit
včera v 20:43

Ráda bych otestovala mléko pro Kendamil 3 pro starší děti, dosud používám jinou značku bio kojeneckého mléka, tak bych ráda zkusila něco nového, a toto bio mléko vypadá opravdu kvalitně.

 • Nahlásit
16
včera v 20:21

Kendamil

Dítě, na kterém bych chtěla testovat, je moje 7 měsíční neteř. Jako porodní asistentka bych jsem často žádána o radu, ale výrobky kendamil nezním a neznám nikoho, kdo je používá a ani jak je nebo není spokojen.

 • Nahlásit
včera v 20:09

Kendamil

Jelikoz máme vyzkoušené počáteční mleko od Kendamil, rádi bychom vyzkoušeli i pokračovací výživu a hlavně kasicky!! Naše Freya ( za 14.dni půl roční) počáteční výživu Kendamil přijala okamžitě bez problému! Vyzkoušeli jsme téměř všechny mléka na trhu a žádné nám nevyhovovali :( Proto bychom rádi vyzkoušeli hlavně kasicky! :andel:

 • Nahlásit
170
včera v 19:50

Kendamil

Ráda bych otestovala kojenecké mléko a kaši od této značky. Dcerka bude za 3 týdny v 6 měsících přecházet na mléko č. 2 a my hledáme, na kterou značku přejít. Je to jedlík, pomalu už přechází na příkrmy, proto bych chtěla, aby mlíčko, které k nim bude pít bylo co nejkvalitnější. Na Kendamil jsem slyšela chválu, tak bych se ráda přesvědčila, jestli je to pravda.

 • Nahlásit
včera v 19:11

Testování značky Kendamil

Ráda bych otestovala tuto značku společně se svým synem. Slyšela jsem na ní jen pozitivní ohlas a tím pádem bych si to i ověřila.

 • Nahlásit
včera v 18:22

Testování

Moc ráda bych vyzkoušela značku Kendamil. S dcerkou máme od narození problém najít to správné mléko, z jednoho ji bolí bříško, z dalšího má průjem nebo naopak zácpu. Ještě občas ji potrápí prdiky a ráda bych ji dopřála kvalitní stravu. Na tuto značku jsem slyšela opravdu hodně chvály. :)
Rada se podělím o svou zkušenost s ostatními maminkami.
Dcerce je 6 měsíců

Příspěvek upraven 16.02.20 v 18:23

 • Nahlásit
včera v 18:01

Kendamil

Ráda bych otestovala mléko a kaši Kendamil pro svého skoro ročního syna. Je zatím kojený, s mlékem “koketuje”, ale zatím mu moc nedá. Zajímalo by mě, jaké to bude s tímto.

 • Nahlásit
včera v 17:58

Testování-Kendamil

Hezký den,

mám syna, kterému bude za týden 6 měsíců. A proč testovat? Chtěla bych pro něho to nejlepší, takže bychom chtěli značku Kendamil vyzkoušet :-)

 • Nahlásit
včera v 17:37

Testovani

Mam 6 mesicni dceru a pozvolna prechazi na UM, bohuzel nemuzeme najit takove, ktere by ji vyhovovalo, proto bych pro ni rada vyzkousela kendamilk. Kase od teto znacky ji chutnaji, ale cena je ponekud vyšší :srdce:

 • Nahlásit
včera v 17:28

Mám 8mesicni dcerku je na umělém mléce ale žádný nám zatím nesedí o kendamilk jsem slyšela jen samou chválu tak bych taky ráda vyzkoušela kendamilk 2. :relaxed:️:relaxed:️

Příspěvek upraven 16.02.20 v 17:29

 • Nahlásit
včera v 16:47

Testování

Mému synovi je 5 měsíců a je na umělém mléce a Kendamil bych ráda vyzkoušela.

 • Nahlásit
včera v 15:41

Kendamil

Rádi bychom s 13 měsíčním synem otestovali pokračovací mléko Kendamil Organic 3, teda možná bych to spíš já ráda otestovala na něm, protože jsme UM nikdy neměli a aktuálně, když se třeba špatně probudí a úplně výjimečně není koza v dosahu, tak to někdy není prý růžové (říká tatínek co ho hlídá). Kaše by mohly být dobrý bonus :srdce:

 • Nahlásit
1
včera v 14:50

Syn má 6 měsíců a jsme od 2 měsíce na UM nutrilon omneo comfort 1. Slyšela od sestřenky hodně chválí o tomto mléku a kaši. Říkala, že je kvalitnější a zdravější než jiné značky, protože neobsahuje palmový olej a je z plnotučného mléka a jejímu synovi moc chutná a jinou kaši a mléko nechce. Proto bych ráda vyzkoušela to nejlepší mléko s kaši pro mého syna.

 • Nahlásit
včera v 14:34

Dcera ma 14.měsíců. Od 6ti nedel je na UM. Značku Kendamil Organic 3 a celkove vsechny vyrobky neznam. Kase ma moc rada, tak bych urcite chtela zkusit, jestli budou chutnat.

 • Nahlásit
713
včera v 14:33

Moc ráda bych našeho malého Tobíčka přihlásila do testování. Malý má 2 roky a 6 měsíců na mléku je zcela závislý. Nyní už občas mléko i střídám dle ceny hypermarketů či přes internet. Malý pije bud Bebu či Nutrilon. Toto mléko jsem ještě nikdy nezkoušela ani pro jedno naše dítě.
Ráda bych vyzkoušela pro malého Kendamil Organic 3 – 12+ měsíců, malý je jedlík s ní vše. A mléko miluje nedostane třeba svačinku a pak nechce a vyžaduje bohužel mléko.

A kaši bych ráda vyzkoušela bezlepkovou příchut už je i jedno, kterou by si nejel otestoval malý, ale i obě moje holky. Trpím já i holky celiakii a malý je brzy na řadě půjde na testy. Takže holky už mají 8 a 11 let a dcera miluje krupičnou kaši, takže by poreferovala jaká je taková kaše pro mladší děti :lol:

 • Nahlásit
včera v 14:33

Syn má 26 měsíců, ale s mlékem usíná pořád. Dlouho trvalo než jsme našli vhodné, ale už jo ted moc nechce a o Kendamil jsem slyšela hodně, ale jeste jsme ho nezkouseli. Navic se nam kazdym dnem narodi dalsi syn, tam kazda zkusenost se hodi :) Radi byvhom tedy otestovali mleko 12+

 • Nahlásit
včera v 13:54

Dcera má 21 měsíců, měla ABKM, nyní se to zdá dobré, tak zkoušíme, které UM jí sedne a zatím nám na všech vyzkoušených něco vadí. Ráda bych tedy vyzkoušela vychvalované mléko Kendamil.

 • Nahlásit
včera v 13:44

Dcera 15 měsíců, máme umělé od narození, malá má rozštěp, používáme klasický Kendamil, tak by jsme rádi vyzkoušeli i tento,,lepší '' Organic :palec:

 • Nahlásit
včera v 12:33

Dcera 14 měsíců, ráda bych vyzkoušela Kendamil Organic 3.

 • Nahlásit
1
včera v 11:57

Mám 7 měsíční holčičku a rády bychom vyzkoušely mlíčko od Kendamilu. Některé kaše už jsme vyzkoušely a moc nám chutnaly, proto bychom rády vyzkoušely i ostatní. :)

 • Nahlásit
včera v 11:13

Dreca má 9 měsíců. Kendamil jsem slyšela a sleduju. Poprvé jsem o nemm slyšela na instagramu. Kase jsme vyzkoušeli a pár jich dostali. Dceri chutnaji. Občas nějaké koupime. Ale Ráda bych otestovala Um 2
A kaše. Ráda vyzkouším nové veci.

 • Nahlásit
včera v 10:27

Dcerka má 8 měsíců. Ráda bych testovala, protože jsem na Kendamil slyšela spousty kladných recenzí. Zapojily bychom se do testování pokračovacího mlička 2 a jakékoli kaše. Kaše máme moc rády :blush:

 • Nahlásit
17
včera v 10:04

Dcera 16 měsíců. Rádi by jsme vyzkoušeli ohledně testru pokračující mléko 3 Kendamilk a i kaše, které mi od známé byly doporučovány. Dcera mléčné kaše miluje jak na snídani tak k večeři :relaxed: :blush:
:srdce: :srdce:

 • Nahlásit
ptk
19
včera v 09:12

Chtela bych je vyzkouset, prijdou mi kvalitni a urcite by sestimesicnimu synovi moc chutnaly :heart:️

 • Nahlásit
včera v 08:36

Testování Kendamil

Ráda bych vyzkoušela Kendamil mléko 3 i kaše pro naši 14ti měsíční holčičku. Hodně jsem slyšela o této značce, ale nevyzkoušela jsem, tak teď by to bylo super vyzkoušet. :)

 • Nahlásit
včera v 08:25

Naše Magdalénka 15měsíců by ráda otestovala nějakou kaši a mléko 3 :srdce: :srdce: :srdce:

 • Nahlásit
včera v 07:56

Testování

Krásný den přeji, rádi by jsme vyzkoušeli Kendamil 2, je nám 6,5 měsíce. Pijeme um z Německa protože mají lepší kvalitu. Ale na Kendamil jsem slyšela jen kladné hodnocení tak by jsme ho rádi vyzkoušeli. Předem moc děkuji :palec: :mavam:

 • Nahlásit
1
včera v 07:50

Dobrý den, rada bych testovala pokračovací mléko 2, mám 10mesicnoho syna, který by jen jedl :heart_eyes: :joy: :smiling_face_with3_hearts: :smiling_face_with3_hearts: :smiling_face_with3_hearts:

 • Nahlásit
včera v 07:14

testování

Zdravím, máme dítě 15měs. a ráda bych vyzkoušela mléko Kendamil organic 3 a nějakou kašičku, doufám, že bude chutnat děkuji a přeji hezký den

 • Nahlásit
228
včera v 06:35

Zdravím mám dcerku 18 měsíců a je to takový mléčný závislák tak bychom chtěli zkusit něco nového otestovat

 • Nahlásit
včera v 03:23

Testování

Mám sedmiměsíční dcerku. Kendamil je jediné mlíčko, které ji sedlo, a po kterém začala konečně hezky přibírat. momentálně asi měsíc už jsme na mléku číslo 2,takže bychom rády testovaly organic c. 2 i kaše, které budou určitě také výborně chutnat :palec:

Příspěvek upraven 16.02.20 v 03:24

 • Nahlásit
1959
včera v 01:39

Radi bychom Kendamil vyzkoušeli. Synovi je 11 měsíců, ale za 3 tydny mu bude rok, takže bych byla raději zarazena do druhe kategorie, 12+. Mléko Kendamil jsme zkouseli mezi prvními, bohužel jako malemu miminku synovi nesednul, mel po nem hodne vodnatou stolici a nezlepsilo se to ani po cele 1 pixle. Od te doby bereme Nutrilon Profutura. O znovu vyzkouseni Kendamilu uvazuju uz par tydnu, pokracovaci mléka maji trosku jine složení, tak by mu treba takové potize nezpusobil…navic je mi sympatictejsi vetsi balení a nizsi cena, samozřejmě :potlesk:

 • Nahlásit
včera v 01:09

Zdravím, ráda bych se zúčastnila testování.
Můj syn má 8 měsíců. Kendamil jsme zatím nezkoušeli 8)

 • Nahlásit
3914
15.2.20 22:47

Zdravím, mám syna 18mes. Jsme na Hami um..od 1 roku. Ale kaše odmita. Kendamilk jsem nevyzkoušela. :nevim:

 • Nahlásit
15.2.20 21:57

Nováček

Zdravím celý kolektiv :dance:
Ráda bych se účastnila testování mléka č. 3. Naše 16m holčička Linduška je mléčný závislák. Byla rok kojená. Od té doby zkoušíme různá mléka, ale Kendamil nám ještě nepřišel do cesty a je na čase ho vyzkoušet. Maminky ho chválí a chtěla bych patřit mezi ně. Krásný den všem :srdce:

 • Nahlásit
1
15.2.20 21:52

Kendamil kaše

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela Kendamil kaše kvůli jejich složení a hlavně kvůli tomu, že syn, kterému bude za týden 8 měsíců, trpí mírným refluxem, stále mi ublinkává (a to už od narození, třeba i dvě hodiny po jídle) a váhově se drží na dolní hranici tabulek (i když papá opravdu pěkně, kašičky přímo miluje). Chtěla bych tuto značku vyzkoušet, zda-li nám pomůže s tímto problémem. :) Děkuji za pozornost.

 • Nahlásit