Pampers Pants Stop & Protect: Aby vás už KAKAMITA nepřekvapila

Pampers Pants s kapsou Stop & Protect jsou novou inovovanou řadou oblíbených plenek Pampers Pants a zaručují maximální ochranu. Plenkové kalhotky navíc dokonale sednou sebevíc neposednému děťátku. V čem jsou jejich přednosti?

Přebalování miminka může být snadné a zábavné Přebalování miminka může být i snadné a bez KAKAMITY Zdroj: Canva

Super vlastnosti plen Pampers Pants

Značka Pampers se inspirovala problémy rodičů a jejich recenzemi různých plenek. Vyvinula tak Pampers Pants se speciální kapsou v zadní části plenky, která brání protečení a potenciální kakamitě. Díky inovativní kapse novinka snižuje riziko protečení na minimum a dopřává tak rodičům i miminkům bezstarostné spaní a hrátky bez zbytečných obav.

Nová funkční vychytávka bude dostupná u plenek:

  • Pampers Pants
  • Pampers Premium Care
  • Pampers Night Pants

Střih plenky je vyvinut tak, aby se přizpůsobil tělíčku každého miminka. Plenka má pružný 360° pásek a sama se roztáhne, aby nevznikaly žádné mezery, ze kterých by se tekutina mohla dostat až na záda děťátka. I nohavičky kalhotek jsou zesíleny dvojitou ochranou pomocí manžetek, která chrání před protečením kolem nožiček. Plenky mají také superabsorpční jádro, které chrání jemnou pokožku miminka před podrážděním.

Oproti běžným plenkám lze boční švy snadno roztrhnout, a tak si ani to nejaktivnější miminko nestihne všimnout, že bylo přebaleno. Kromě toho nabízí plenky až 12hodinovou ochranu před protečením, která zaručuje pohodlí na dlouhé cesty nebo při nočním spánku.

Nové plenky Pampers Pants Stop & Protect - a už tádná kakamita!Nové plenky Pampers Pants Stop & Protect – a už žádná kakamita!

Za lepším životem rodičů i miminek

Protečení plenky může zkomplikovat nejeden výlet či bezstarostný spánek celé rodiny.
Z výzkumu Euromonitoru z roku 2021 vyplynulo:

  • Nejčastější obavou rodičů je, že na veřejnosti nenajdou vhodné místo, kde dítě přebalit a pořádně očistit.
  • Hned druhou největší obavou rodičů je právě kakamita – velké protečení plenky. 54 % rodičů deklaruje, že plenka mnohdy proteče na zadečku až na záda.
  • 41 % evropských rodičů by se cítilo jistěji, kdyby existovalo řešení, jak kakamitě zabránit.

Řešení již ale existuje. Pro rodiče je tu novinka na trhu – plenky Pampers Pants s kapsou Stop & Protect. Plenky Pampers jsou celosvětovou jedničkou na trhu mezi plenkami. Jsou vyvíjeny ve spolupráci s vědci, dermatology a dalšími zdravotními odborníky a neobsahují tak žádné nebezpečné látky. Pokožku vašeho děťátka udrží v suchu, zamezí tvorbě opruzenin a navíc jsou úžasně pružné.

Hlavní prioritou značky je zdravé, šťastné a spokojené dítě ve všech fázích vývoje a s ním i šťastní rodiče.

Pampers Pants Stop & Protect má v zadní části speciální kapsu, která brání protečení na zádíčka miminkaPlenky Pampers Pants Stop & Protect mají v zadní části speciální kapsu, která brání protečení až na zádíčka miminka.

Reálné zkušenosti maminek

Na jejich kvalitu se můžete 100% spolehnout, což potvrzují i recenze maminek, dle kterých plenky Pampers Pants Stop & Protect dosáhly na základě recenzí 120 z vás 4,9 hvězdiček z 5.

  • Potvrzují pružnost a přilnavost plenek pro jakékoliv miminko: „Tentokrát se Pampers zadařilo i směrem k dětem s velmi útlým pasem. Dříve jsme mívali problém a malý často protékal až na záda. Těžko se nám hledaly plenky, které by vše pobraly. Sourozenec s širším pasem podobný problém neměl. Vypadá to ale, že kapsa funguje. Ačkoliv během testování skutečně tekutý příděl bohužel nedorazil.“
  • Dále si také pochvalují jejich praktičnost: „Kalhotky jsou fakt super. Rychle stahování i nandávaní, super sedí, přitom ale nožky nijak neškrtí. U jiné značky se nám stávalo, že to kolem nožiček protékalo, tak jsem zprvu dávala jen tmavé oblečení, ale fakt neproteklo nic. Už se ke klasice nevrátím, kalhotky jsou mnohem pohodlnější.“
  • A oceňují také materiál vhodný i pro tu nejjemnější pokožku dítěte: „Skvělé a pohodlné plenky, které mají příjemný materiál. Dobře se natahují i svlékají. Perfektně drží na místě, i když máte miminko čertíka, nic neproteče ani ze strany ani nahoru. Jsem moc spokojená, stejně tak i miminko, které je konečně bez opruzenin.“

Na které plenky rozhodně nedáte dopustit vy? Podělte se s námi o své tipy v komentářích.

Zdroj: Euromonitor International, celosvětové prodeje dětských plenek, data za 2021.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také