Trenýrky na spaní a kilo bonbonů. 15 nápadů na dárky pro kamarádku

Na ženy míří veškerá reklama a zdá se, že je jednoduché jim cokoliv pořídit. Když máte dárek najednou sehnat, jakoby vám došly všechny nápady. Představujeme vám několik vánočních dárků, které kdysi udělaly radost našim kamarádkám.

*
Zdroj: www.artsydoormats.com/christmas/prosec-ho-ho-ho/
Vtipná rohožka: téma pro každou návštěvu 1/15

Rohožka je věc, kterou si většinou sami nepořídíme, ani si nevšimneme, pokud je ta stará ve špatném stavu. Přitom ji vídáme každý každičký den. Překvapte svou kamarádku a pořiďte jí vtipnou rohožku, kterou nepřehlédne.

*
Zdroj: https://www.zoot.cz/znacka/15107/zoot-original
Jak dobře znáte svoji kamarádku? 2/15

Určitě ji máme každá - kamarádku, která nosí trička s obrázky zvířátek a s vtipnými nápisy. V takovém případě nemáte co ztratit. Trička jsou většinou bílá nebo černá. Stačí vybrat jen správnou velikost a nápis, který sedí.

*
Zdroj: https://armagnac.cz/sangria-lolea/190-sqangria-lolea-no1-cervene-075l-7-alc.html
Milovnicím vína: uzavíratelná láhev je poklad 3/15

Pokud máte kamarádku, která si dřív než vodu objedná v restauraci sklenku chardonnay, pořiďte jí flašku vína, kterou využije i po dopití. Například tu se sangrií Lolea N°1, která vypadá skutečně žensky.

*
Zdroj: http://keep-cup.cz
Káva stále po ruce 4/15

Stejně tak jako má jedna kamarádka ráda víno, druhá by nemohla vydržet bez kávy. Nikdy jste ji neviděly skutečně rozčílenou nad hrnkem dobrého espressa. Obdarujte ji kelímkem, ve kterém bude moct mít milovanou kávu stále s sebou.

*
Zdroj: https://bonbony.heureka.cz/trolli-number-one-1kg/
Skutečně sladký dárek 5/15

Přestože bonbony, čokolády a lízátky máme rádi i jako dospělí, příliš často je od svých kamarádů nedostáváme. Udělejte výjimku a kupte své kamarádce krabici plnou bonbonů, která jí vydrží déle než jeden měsíc. Možná.

*
Zdroj: www.socksinbox.cz
Ponožky, které na Vánoce nesmí chybět 6/15

Ponožky jsou s Vánoci spojené úplně stejně jako stromeček nebo cukroví. Překvapte svou kamarádku a dejte jí veselé ponožky. Tyhle ponožky si může vzít i ke kratším kalhotám a nebude se za ně stydět.

*
Zdroj: www.elka-underwear.cz/damske-pradlo-na-spani
Dámské trenýrky: pohodlí i sexappel 7/15

Že jsou ženy nejvíce sexy v saténových nočních košilkách a upnutých body je překonaný mýtus. Mužům se líbí, když si oblečete jejich tričko nebo trenýrky. Přetáhněte svou kamarádku na stranu pohodlných dámských trenýrek a uvidíte, že vám poděkuje.

*
Zdroj: https://www.kosmas.cz/knihy/224627/srafovacky-nejen-pro-dospele/
Šrafovačky: nový způsob relaxu 8/15

Relaxační omalovánky, spojovačky a šrafovačky. To jsou věci, ze kterých nevyrostete - naopak do nich dorostete. z těchto šrafovaček navíc po dokončení vzniknou skutečně originální plakáty. Své kamarádce tak nadělíte nejen chvíle odpočinku, ale i originální dekoraci.

*
Zdroj: www.bonami.cz/lena-brauner-umelecke-plakaty
Autorské plakáty, které nemá každý 9/15

Pokud má vaše kamarádka ráda domácí dekorace, zaměřte se na skutečné plakáty. Je to maličkost, která pozvedne domov a dodá nový rozměr jinak známému místu. Éterické plakáty nabízí například česká malířka Léna Brauner.

*
Zdroj: https://neoluxor.cz
Kniha jako dárek pro duši 10/15

Kniha není jen dárkem, který neurazí. V dobře vybrané knize se může vaše kamarádka najít. Některé pasáže ji donutí k zamyšlení, jiné se stanou tématem zajímavých hovorů. Kniha je totiž dárkem pro duši.

*
Zdroj: www.maleilustrace.cz
Důmyslná záložka pro milovnici knih 11/15

Aby se vaší kamarádce procházelo lépe skrze jednotlivé kapitoly, darujte jí originální záložku. Přečtené stránky od nepřečtených tak rozdělí hezké malované ilustrace. Například odpočívající brunetka.

*
Zdroj: www.rituals.cz
Třešňové květy: dejte jejímu bytu novou vůni 12/15

Vůně si velmi dobře pamatujeme. Hned jak otevřete dveře, už podle čichu je jasné, že jste doma. Na tomto jednoduchém zvyku fungují vonné svíčky nebo tyčinky ponořené do esenciálního parfému. A jak svíčky tak tyčinky jsou příjemným dárkem, kterým potěšíte každou ženu.

*
Zdroj: http://liskamazana.cz/diy-balicky/slehane-kremy/
Krém na ruce vytvořený vlastníma rukama 13/15

Posuňte zážitek z kosmetiky ještě dále a darujte své kamarádce sadu k výrobě vlastního krému nebo balzámu na rty. Díky tomu lépe porozumí použitým složkám a navíc bude mít dobrý pocit, když jí tělový krém vznikne přímo pod rukama.

*
Zdroj: www.moleskine.cz/moleskine-cz/eshop/35-1-Diare-2018
Diář a plánovač: papír není mrtvý 14/15

Papír není mrtvý a Štědrý den je blízko Novému roku. Darujte své kamarádce kvalitní diář nebo deníček. Veškeré věci v mobilu nemáme. A vy určitě máte alespoň jednu kamarádku, která si pracovní schůzky a nebo vzpomínky na daný den zaznamenává do diáře.

*
Zdroj: Ekaterina Pokrovsky / Shutterstock, Inc.
Kouzlo poledního brunche 15/15

Brunch neboli breakfast and lunch, tedy snídaně a oběd v jednom. Darujte kamarádce hezky napsanou kartičku, kterou jí v novém roce pozvete na společné dlouhé ráno. Shrnout uplynulý rok můžete u ranní kávy. Probrat novoroční předsevzetí zase u vajíček se slaninou. Dobrou chuť.

Autor:

Se Zuzkou se potkáte, pokud se rozhodnete využít eMimino jako prostor ke zviditelnění. Stará se o to, aby byli klienti spokojení a vše, co se domluví, bylo v pořádku splněno. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
17.12.17 10:25

Eshop *** má krásné trnýrky, za super cenu a hlavně 100% bavlna :*

edit admin - odkaz

  • Zmínit
  • Nahlásit
13911
16.12.17 18:08

Trencle dostatečně volný, musí se tam pohodlně vejít ruka. :mrgreen: (chlap, no :jazyk: )
A proč ne i pro něj. :P

  • Zmínit
  • Nahlásit