eMimino pohledem uživatelek: Co vás zaujalo a pobavilo v roce 2019?

Rok 2019 je definitivně za námi. Protože jste byli v loňském roce na eMiminu mimořádně aktivní, vybrali jsme zajímavosti, perly i postřehy od našich uživatelek, které rozhodně stojí za povšimnutí.

eMimino pohledem uživatelek: Co vás zaujalo a pobavilo v roce 2019? eMimino uživatelky baví. Zdroj: Profimedia.cz.

eMimino překvapí

V minulém roce uživatelky přidaly více než 2 220 000 diskuzních příspěvků. Vybrat ty nejlepší z nich je prakticky nemožné. Naše uživatelka s nickem PaníKadrnožková nám pomohla tím, že založila diskuzi s názvem To nejlepší z eMimina ve 2019. O vybrané „perly“ bychom se s vámi rádi podělili.

Zakladatelka na úvod shrnula své postřehy: „Miluju, když se rozjede diskuze, která po cca 10 – 20 stranách sklouzne k jiným tématům, nebo už věci bere ze široka. Někdo zareaguje k základnímu příspěvku pravděpodobně v domnění, že jeho názor bude po 20 stranách prudce originální… a já si sedím na rukou „Mlho, o čem jsme tu celou dobu hovořili…“.:-) A ještě jedna. Dotaz: Prosím, kdo máte zkušenosti s xyz, napište.. A prvních 5 odpovědí: „Já teda zkušenosti nemám, ale…. “.

Ještě je super, když někdo obnoví diskuzi starou 10 let a další si přečte ten původní dotaz/příspěvek a odpoví na něj,“ přidává se mamina2017.

Janli se připojila s tím, že jí diskutující často radí, aby se věnovala svým dětem a trávila méně času na eMiminu. „Miluju, když napíšu věcný názor a nezaujatý pohled na věc a hned se dozvím, co všechno jsem – zapšklá, nudný život, bez chlapa,“ svěřila se.

eMimino pobaví

Uživatelka Kelen se svěřila se svými postřehy, které shrnula v několika větách. „Já se sem chodím hlavně pobavit. Takže já mám ráda zde tolik neoblíbený troling. Takže u mě vede zdravotní sestra, která sexuje s pacienty na ARU a prostitutka, která se rozčiluje, že její chlap zjistil co dělá za práci, chce po ní aby s tím skoncovala, ale odmítá jí- hajz jeden, doplatit ušlý zisk…Já tyhle příběhy prostě miluju,“ napsala nám.

Některé diskuze žijí už dlouhá léta a stále se k nim vracíte a přispíváte. Mezi takové stálice, kde se zaručeně pobavíte, patří diskuze Vtipné hlášky našich dětí, která byla založena v roce 2006.

eMimino poradí, když si nevíte rady

V některých diskuzích si přečtete „přínosné“ rady. „Mě rozsekal příspěvek, už nevím od koho. Řešila se velikost kondomu a dotyčná posílala odkaz na obaly na tlačenku,“ píše TeSudička.

V našich diskuzích vám ale poradí i v případě, že potřebujete sehnat film na rozchod, který zažene chmurné myšlenky, nebo co dělat, když manželka neovládá orální sex? A pokud jste si do nového roku dali předsevzetí zhubnut, inspiraci najdete v diskuzi Jak zhubnout, když pořád žeru?

A hlavně zde najdete spřízněné duše

Já se na emimino vrátila po víc jak deseti letech a opravdu, je to úplně jiné…ale tak to se dá s vývojem času, lidí i možností komunikace vcelku čekat a nebo jsem se dřív soustředila na špatné diskuze,“ míní lenajs.

A přidává se i další stálá uživatelka s nickem PetraZ. „Já už jsem tu celkem dost dlouho…mám své uzavřený diskuse, kde je fajn parta holek."

Pokud čekáte na pana Božského, možná ho najdete právě na eMiminu. Odpověď, na Jak se vlastně hledá nový vztah, najdete v jedné z diskuzí.

Závěrem bych ještě zmínila citaci jedné uživatelky: „Chodím sem kvůli konkrétním uživatelům a není jich vůbec málo, kvůli tříbení názorů, procvičovaní neprůstřelné rétoriky, občas tu člověk narazí na super tipy, nikde si tak nezaprokrastinuji, jako tady. A především je tu nehorázná sranda,“ napsala sirikit.

Jsme rádi, že se na eMimino vracíte, ať už se pobavit, vypovídat, nechat si poradit, nebo najít inspiraci. Ať je rok 2020 stejně tak plodný jako rok 2019.

Co vás na eMiminu nejvíce baví?

Autor:

Martina je maminkou osmiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
240
17.1.20 15:40

emimino

Mně emimino nevadí ale vadí mi když založim diskuze na dané téma tak jsou ženský arogantní ať už zakládám jakékoliv téma jako bych dělala něco špatného jen se chci pobavit atd ženský jsou tady u rypane

  • Zmínit
  • Nahlásit
95266
16.1.20 12:21

@PetraZ a @sirikit Holky jste slavný :dance: :dance:

Příspěvek upraven 16.01.20 v 12:25

  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
15.1.20 10:50

Mne tedy nejvíce bavily deníčky, zejména ty psané s nadsázkou o každodenních životních zážitcích ;).

  • Zmínit
  • Nahlásit
432
14.1.20 13:16

Na miminu jsem několik let, bohužel jsem si musela změnit nick který jsem měla stejný na vícero webech a ne jen o mateřství… Taky se sem chodím pobavit. Někdy pro radu a někdy poradit, když mám s danou situací zkušenost. A někdy pěkně nassrat :mrgreen: někteří jsou urýpaní, někteří jsou stále pozitivně naladění :lol: někteří jsou nad věcí, někteří jsou přiiposraní s píchnutí u pupka :mrgreen: člověk si opravdu má zde z čeho vybírat :mrgreen:

  • Zmínit
  • Nahlásit