Kulturní akce nebo romantika na plovárně v Plzni

Městská plovárna v Plzni po letech zapomnění opět ožila a nabízí široké společenské vyžití v této západočeské metropoli. Stačí si vypůjčit lodičku, svlažit se v místní řece Radbuze, opéct si špekáčky nad ohněm nebo si užít zábavu s dětmi na houpačkách.

Táborák s dětmi či kulturní akce

Na plovárnu můžete zavítat od května do září, tedy v čase letní sezóny. Je zde připraveno ohniště pro všechny milovníky opékání špekáčků či vyznavače tofu. Tento fakt ocení zejména děti, protože ten pravý táborák má stejné kouzlo i v 21. století. Pokud si však chcete prožít kulturní zážitek, vyzkoušejte některou ze společenských akcí, které městská plovárna v Plzni pořádá. Na pořadu dne bývají loutková divadla pro děti, koncerty, tančírna či přednášky na odborná témata.

oslava.jpgoslava.jpg

Romantické chvíle ve dvou nebo narozeninová oslava


Plovárna nabízí k vypůjčení lodičky, v nichž se můžete projet po řece Radbuze. Po dohodě se na plovárně mohou oslavit narozeniny, výročí nebo dokonce i svatební oslava, protože se zde dají zařídit lodičky s hudbou a tématicky vyzdobit celou náplavku, tak aby vyhovovala i speciálnímu přání.

Plzeňská plovárna je krásné místo pro letní lenošení i romantické chvilky, kde se zastavíte a pohodově si užijete celý den.

Na co se můžete těšit v dalším díle? Tentokrát se podíváme do Jeseníků, přímo do oblak. Nechte se překvapit.

Další osvědčené tipy na neobvyklá místa na výlety najdete na portálu overenorodici.cz.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...