Dětské hřiště Pod Kapličkou: Království pro děti i rodiče

Sháníte v parných letních dnech v našem hlavním městě dětské hřiště pro své ratolesti? Máme pro vás tip! V ulici Pod Kapličkou v pražských Strašnicích se nachází malé dětské království, které si vy i vaše děti zamilují doslova na první sklouznutí.

Dětské hřiště Pod Kapličkou: Království pro děti i rodiče

Hurá za zábavou

V blízkosti olšanského židovského hřbitova na Praze 10 se vyskytuje doslova úkaz mezi obyčejnými dětskými hřišti v této metropoli. Najdete tu houpačky, skluzavky, pískoviště či dva hrady, kde si vaše děti mohou užít spoustu zábavy.

Spadla lžička do kafíčka…

Velkým bonusem tohoto dětského hřiště je menší bazének pro vaše ratolesti, kde se s nimi můžete společně smočit i vy. Kolem hřiště jsou travnaté plochy pro opalování společně se stromy, které mohou poskytnout dostatek stínu těm, kteří této zábavě tolik nepropadli. Společně s bazénkem se nachází v areálu i sprcha a sociální zařízení, které vám poskytnou dostatek pohodlí během pobytu na tomto místě.

Bezpečnost nade vše


Areál je oplocený a brána je jištěna pojistkou, takže by se nemělo stát, že by se vaše dítě samo dostalo z hřiště na ulici, což určitě ocení nejeden rodič. Celé hřiště má na starost správce a v jeho nabídce naleznete i menší občerstvení v podobě pití či nanuků.

Kdy sem můžete zajít?


Otevírací doba dětského hřiště je 10:00 do 18:00 hodin po celý týden. Nejbližší zastávky městské hromadné dopravy jsou Želivského nebo Pod Třebešínem. Pokud se rozhodnete přijet autem můžete zaparkovat v okolních ulicích kolem hřiště.

Za tipy na výlety s dětmi děkujeme portálu Ověřeno rodiči.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
18502
24.7.17 01:56

To behem leta je oteviraci doba jen do 18 hodin? :roll: to zrejme nejaky soudruh provozovatel nedomyslel… :think: :roll:

  • Zmínit
  • Nahlásit