Podpořte zvídavost svých dětí vhodným dárkem pod stromeček

  • Komerční sdělení
  • 13.11.17

Možná už je vaše skrýš vánočních dárků plná krásných aut, panenek a stavebnic. Dejte dětem dárek, se kterým budete čas trávit společně, zábavně a něco se i přiučíte. Mezi pohádkami, koledami a zobáním cukroví si najděte čas na čtení s vašimi nejmenšími. Tady jsou tipy se kterými určitě nešlápnete vedle.

* bambook.jpg

Ladovská klasika, do které se začtou děti i dospělí

Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V těchto knihách najdete nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také známá lidová říkadla, pořekadla, písničky, pranostiky i oblíbené vánoční a velikonoční koledy.

Dozvíte se také spoustu zajímavostí o lidových tradicích. V knížkách nechybí ani popis a vysvětlení našich nejznámějších svátků, zvyků, obyčejů, her i klasických symbolů, které neodmyslitelně patří k českému roku.

Tradiční česká ZIMA, Tradiční české JARO, Tradiční české LÉTO, Tradiční český PODZIM

Zazpívejte a zahrajte si ty nejoblíbenější písničky z pohádek a filmů

Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře?
Tato známá dvojice napsala slušnou řádku, dnes již notoricky známých, písniček a vy je tu máte pohromadě s půvabnými obrázky jejich oblíbené ilustrátorky Vlasty Baránkové.

Nechybí například takové pecky jako Dělání, dělání, Není nutno, Čechy krásné, Čechy naše, Zavolejte stráže, Statistika, Pod dubem za dubem, Jestli to nebude láska, Ani k stáru a mnoho dalších. Máte je tu nejen s texty, ale i notami a akordy. 

Písničky z pohádek a filmů

První dárky pro předškoláky už pod stromeček

První školní rok je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších kroků v životě nejen pro děti, ale také pro rodiče. Pokud jednoho nebo dva takovéto předškoláky doma máte, možná najdou pod stromečkem už první aktovku nebo penál.

Abyste na toto kouzelné období nezapomněli, uchovejte své vzpomínky do alb. Sledujte krok za krokem přípravy, důležité momenty a úspěchy vašeho (před)školáčka. Vlepujte fotografie a zapisujte si veškeré postřehy a zážitky. 

Album předškoláčka, Album prvňáčka

Maminko, jak vznikl svět? Kdo je Bůh? Kde žili Adam s Evou?

Odpovědi na všechny tyto dětské otázky najdete v knížce Stvoření světa doprovázené zábavnými hrami, pokusy a úkoly.
Seznamte děti s nejproslulejší legendou o stvoření světa formou hry a zábavy. 

Stvoření světa

Děti milují dobrodružství ať jsou Vánoce nebo léto

Jedno takové můžou zažít s Bubajzlíkem v tajemném hradě plném čokolády.
Bubajzlík je malý bubáček, který se narodil ve sněhu před starým hradem Bubákovem.
Byla mu zima, a tak se vydal do hradu ohřát. Narazil tam na tři milé čarodějnice – Drátenici, Metrnici a Jitrnici, které vaří pro všechny čokoládu. Postupně se seznamuje s dalšími obyvateli a odhaluje tajemství celého hradu. 

Bubákov