Nový outfit za pár kaček a dobroty od adminek k tomu. Podzimní Jarmark OnaDnes.cz již tuto sobotu

Nový outfit za pár kaček a dobroty od adminek k tomu. Podzimní Jarmark OnaDnes.cz již tuto sobotu

Přípravy na Jarmark OnaDnes.cz jsou v plném proudu. Potkejte se s námi na stánku eMimina v sobotu 8. října v pražském areálu Praga ve Vysočanech. Na co se můžete těšit?

Bývalá tovární hala v sobotu ožije stovkami stánků s oblečením, obuví a doplňky. Zkrátka se vším, s čím se jejich majitelé chtějí rozloučit a zároveň někomu udělat radost. Seženete tu krásné kousky z druhé ruky pro sebe, kamarádku i celou rodinu. A eMimino? To u toho přeci nesmí chybět!

Zázemí pro kojení, novinky eMimina i něco na zub


Přišli jste na Jarmark s miminkem a to dostalo hlad? Pak se stavte na stánku eMimina. Bude tam pro vás připraven kojicí koutek, kde si v klidu a soukromí můžete děťátko nakrmit.

Na našem stánku vám také představíme zbrusu novou bazarovou aplikaci. Díky ní je teď přidávání inzerátů do Bazaru eMimina hračka a zvládnete ho za minutku. Stáhněte si aplikaci pro OS Android nebo iOS a my vám rádi vysvětlíme, jak funguje, nebo poradíme, pokud vám něco nebude jasné.

A dostanete u toho i něco dobrého. Třeba domácí sušenky, muffiny a koláčky napečené přímo námi, adminkami. Těšíme se na vás!

Nestihnete dorazit? Nevadí. Po pěkných kouscích se podívejte v Bazaru eMimina.

Autor:

Vášnivá cestovatelka, milovnice jógy a dobrého zdravého jídla. Pro eMimino píše už pěkných pár let. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...