Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je BIO

Když se řekne Sunar, co se vám jako první vybaví? Chutné sušené mléko? Není se čemu divit. Sunar a jeho kojenecká výživa tu je pro naše miminka už po generace, konkrétně přes osmdesát let. V současné době kromě kojeneckých mlék ale nabízí také celou řadu dalších výrobků pro děti. Například zcela nové BIO ovocné kapsičky.

Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je BIO Poznejte Sunar BIO kapsičky!

Sunar: To nejsou jenom kojenecká mléka

Filosofií Sunaru je vytvářet zdravou výživu a předávat dětem to nejlepší z přírody –⁠ čerstvé a bez chemie. Kojenecká mléka Sunar tak mají nyní například vylepšenou recepturu s navýšeným mléčným tukem bez palmového oleje pro spokojené bříško. Hlavní ingrediencí kojeneckého mléka je čerstvé farmářské mléko a smetana od krav ze zelených švédských pastvin, které patří do dvou biosférických rezervací UNESCO. Čerstvé kravské mléko je ihned zpracováno v novém moderním výrobním závodě splňujícím nejvyšší požadavky na kvalitu a čistotu.

V současné době Sunar nabízí nejen kojenecká mléka, ale i kaše, rozpustné nápoje, sušenky a kapsičky. Lze je zakoupit na internetu a v prodejnách po celém Česku. Například v drogeriích DM, lékárnách Dr. Max a Benu a v Tescu a Albertu.

Rychlá svačinka, BIO od A do Z

Nová řada Sunar BIO kapsiček je obdobně přelomová jako Sunar mléko. Kromě toho, že ovocné kapsičky obsahují jen vyzrálé šťavnaté ovoce vypěstované v nejvyšší BIO Baby kvalitě, mají navíc také EKO obal z cukrové třtiny. Tato rychlá a zdravá svačinka (nejen) pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce je tak šetrnější k přírodě, než jiné obdobné kapsičky.

Jaké BIO ovocné kapsičky v nové řadě naleznete?

Všechny kapsičky neosahují žádné přidané cukry, konzervační látky ani škrob. 70 % obalu je vyrobeno z rostlinných obnovitelných zdrojů – cukrové třtiny a má praktický bezpečnostní uzávěr ideální na doma i na cesty.

Co na BIO kapsičky říkají maminky z eMimina? Přečtěte si jejich recenze »

Témata článku

Přečtěte si také