Dokonale vyprané prádlo s pračkou LG

  • Komerční sdělení
  • 12.10.12

Každý rodič chce pro své dítě jistě to nejlepší a má strach o jeho zdraví. Čisté a hygienické prádlo bez alergenů je jednou z cest ke spokojenosti a zdraví celé rodiny.

*

Každý rodič chce pro své dítě jistě to nejlepší a má strach o jeho zdraví. Čisté a hygienické prádlo bez alergenů je jednou z cest ke spokojenosti a zdraví celé rodiny. Vše tak začíná u parních praček s funkcí Allergy care. Pračka si udržuje stálou teplotu mezi 50-60 °C a eliminuje alergeny, jako jsou prach, pyl či roztoči. Vyzkoušeli jsme pračku LG s funkcí parního praní a objevili jsme dokonale vyprané prádlo bez alergenů. Britská nadace pro alergie navíc prokázala, že pára v pracím cyklu LG praček dokáže odstranit mnohem více domácích alergenů než běžné programy u konkurenčních praček. LG pračky mají i antialergické máchání při teplotě 40 °C, kdy dokážou dokonale odstranit zbytky pracího prášku. Tím především chrání citlivou pokožku dětí a zároveň na prádle nezůstávají žádné skvrny od zbylého prášku.

V loňském roce získala pračka LG F1480QDS ocenění »Vítěz testu« nezávislého časopisu dTest. Největší náskok získala pračka při hodnocení parametru »Praní«. Zde byla ohodnocena známkou 1,1. Takové známce se nepřiblížila žádná jiná testovaná pračka.

Váháte, zda si koupit tuto pračku? Rozhodně ano! Pračky LG jsou podle průzkumů společností GFK, NPD a Stevenson Company nejprodávanější značkou automatických praček na světě. Těchto úspěchů dosáhly hlavně díky inovativním technologiím, skvělým funkcím, přehlednému a jednoduchému ovládání ale i stylovému designu.

Všechny pračky od společnosti LG jsou vybaveny unikátním pohonem bubnu – motorem LG Direct Drive. V tomto případě se pro náhon nepoužívá problematický řemen, ale motor je umístěn přímo na bubnu. Tento způsob uložení umožňuje pračce provádět při praní zcela nové pohyby. Technologie 6Motion („6 pohybů) maximálně využívá všechny vlastnosti krokového motoru a zefektivňuje celý proces praní.

Více informací o pračkách LG a jejich technologiích najdete na webu www.lg.cz. Pro triky a tipy na dokonalé praní navštivte web www.dokonaleprani.cz.