Proměna eMaminek: Denní líčení, které zvládnete vy i Pavla za 10 minut

Tři maminky dostaly možnost užít si den plný krásy. V SOLO make-up school prošly proměnou pod rukama největších profesionálů v oboru. Jak se vám proměna druhé maminky Pavly líbí?

Proměna eMaminek: Denní líčení, které zvládnete vy i Pavla za 10 minut Díky rychlému líčení Pavle vynikly oči. Zdroj: Redakce

Po proměně maminky Hedviky se do křesla v SOLO makeup school posadila Pavla. Ta má doma 6letou uličnici Dominiku, kterou už brzo čeká školní docházka. Při práci se Pavla ještě rozhodla dodělat si vysokou školu. Není tak vůbec divu, že na péči o sebe už jí moc času nezbývá. Během kurzu se tak chtěla hlavně naučit, jak si během chvilky udělat denní líčení.

O proměnu se tentokrát postarala Simona Bártová. Svatební vizážistka, která nevěsty zkrášluje už 13 let. Lektorování, prezentace i poradenství má ale také v malíku.

Trik pro vás: Vykreslené obočí jako základ celého líčení

Základem každého líčení je správně tvarované a vykreslené obočí. Body, kde by mělo obočí začínat, převažovat se a končit si můžete snadno odhadnout jen pomocí tužky či štětce.

  • Začátek se určuje přiložením štětce podél nosu.
  • Pomyslnou stříšku určuje zase hranice, kdy štětec přiložíte ke kořeni nosu a směřujete tak, aby míjel duhovku při rovném pohledu.
  • Končit by mělo zároveň s přiložením k vnějšímu koutku oka.
Odměřte si tvar obličeje podle štětců. Zdroj: CanvaOdměřte si tvar obličeje podle štětců. Zdroj: Canva

Okem redaktorky

Pavla přišla na proměnu velmi nervózní. S líčením veliké zkušenosti neměla a v rukou profesionální MUA se ocitla také poprvé. Simony přístup nejisté emoce velmi rychle uklidnil a bylo znát, že si maminka kurz opravdu užívá. Nejhezčí bylo pozorovat Pavlinu upřímně užaslou reakci na výsledné líčení.

Podívejte se, jak celá proměna dopadla

Kurzy v SOLO makeup school jsou i pro vás

Chtěly byste si také užít den krásy a naučit se líčit s lehkostí, i když vám děti visí na ruce? Do SOLO makeup školy se můžete přihlásit i vy. Kurzy osobního líčení jsou přizpůsobené každému na míru. Nemusíte se tedy bát, že byste nezapadly.

Jak rychle se stíháte nalíčit vy?

Témata článku

Přečtěte si také