BEBA COMFORT HM-O: První a jediná kojenecká výživa po vzoru mateřského mléka

První a jediná kojenecká výživa po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT je revolucí v dětské výživě. Proč je pro děťátko tak jedinečná?

BEBA COMFORT HM-O: První a jediná kojenecká výživa po vzoru mateřského mléka Důležité je mléko připravovat podle návodu na obalu, dodržovat teplotu vody a dávkování podle věku dítěte. Zdroj: Nestlé.

Nestlé 60 let zkoumá mateřské mléko

Společnost Nestlé dodnes pokračuje v myšlence svého zakladatele Henriho Nestlé: „Pomáhat maminkám a dětem“. Mateřské mléko je nejlepší výživou pro miminka a Nestlé si klade za cíl, se mu co nejvíce přiblížit. Proto se již 60 let věnuje jeho výzkumu.

Vědečtí experti z Nestlé se dlouhodobě zaměřují na jednu z nejdůležitějších složek mateřského mléka – bílkovinu. V posledních 30 letech se věnovali především výzkumu oligosacharidů HMO („Human milk oligosaccharides“), z nichž nejpočetnější složkou mateřského mléka je struktura 2´FL.

Nestlé v loňském roce přineslo na trh novinku BEBA COMFORT 2 HM-O – kojeneckou výživu vyvinutou po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT se strukturami oligosacharidů 2´FL a probiotiky. Nyní přináší na trh batolecí výživu, nově také s oligosacharidy 2´FL.

Objevte novinku BEBA COMFORT 3 HM-O, a BEBA COMFORT 4 HM-O. Zdroj: Nestlé.Objevte novinku BEBA COMFORT 3 HM-O, a BEBA COMFORT 4 HM-O. Zdroj: Nestlé.

Co nová prémiová kojenecká a batolecí mléčná výživa obsahuje?

Prospěšnou kombinaci látek pro vaše děťátko:

  • 2´FL (2 ´fukosyllaktosa), oligosacharid strukturou podobný těm v mateřském mléce.
  • OPTIPRO® – je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • Probiotika L.reuteri – bakterie, které se běžně nachází ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • Vitamíny a minerály pro podporu imunity a zdravý růst dítěte.

V čem je nová BEBA COMFORT jedinečná?

Prémiová řada se inspiruje mateřským mlékem a obsahuje oligosacharidy 2´FL, probiotika L.reuteri, která jsou zároveň probiotickým oligosacharidem. Dále obsahuje směs bílkovin vyvinutou podle vzoru mateřského mléka OPTIPRO®.

Zastoupení nových složek včetně srovnání staré a nové receptury

Přehledné srovnání staré a nové receptury. Zdroj: Nestlé.Přehledné srovnání staré a nové receptury. Zdroj: Nestlé.

Odpovídáme na nejčastěji pokládané dotazy

Obsahuje nová BEBA COMFORT palmový olej?

Nová řada mlék BEBA COMFORT palmový olej neobsahuje.

Změnila se rozpustnost při změně receptury?

Rozpustnost se nezměnila, mléko BEBA COMFORT se velmi jednoduše a rychle rozpouští. Doporučujeme dodržovat návod na přípravu na obalu výrobku, tzv. dvoufázovou přípravu.

Jaká je probiotická složka kojeneckých a batolecích mlék BEBA COMFORT?

Probiotická složka – tedy složku prospěšných baktérií, tvoří Lactobacillus reuteri. Tato bakterie má prokázaný účinek v rozvoji střevní mikroflóry a ve snížení drobných trávicích potíží (bolesti bříška, koliky, nadměrný pláč, ublinkávání, průjem, zácpa).

Co je to HMO?

HMO jsou klíčovou složkou mateřského mléka s bioaktivními účinky. Více o HMO se dočtete v rámci tematické sekce na stránkách Nestlé.

Jak se od sebe liší mléko v krabici a mléko v plechovce?

Složení prémiových mlék BEBA COMFORT a složení dětské výživy BEBA OPTIPRO znázorňuje následující tabulka.

Rozdíl ve složení dětské výživy BEBA COMFORT a BEBA OPTIPRO. Zdroj: Nestlé.Rozdíl ve složení dětské výživy BEBA COMFORT a BEBA OPTIPRO. Zdroj: Nestlé.

Nejste si jistí, jaká řada je pro vaše miminko ta nejvhodnější? Přečtěte si článek Jak vybrat umělé mléko? Chtějte takové, které připomíná mateřské.

  • Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše děťátko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Přečtěte si také