VIDEO: Proč na první Vánoce s miminkem potřebujete balicí papír

O čem všichni mluví

Vaše miminko ještě dárky nedocení, zato trhání vánočního papíru ho zabaví na celý večer. První Vánoce s miminkem si užijete hlavně vy jako partneři. Poprvé jako rodiče.

Máte chuť pořídit hromadu dárků pro nejmenšího člena? Myslete na to, že malé dítě si je rozhodně neužije. Raději se během Vánoc soustřeďte na svého partnera a na zbytek rodiny. Právě svátky jsou skvělá příležitost, jak si navzájem poděkovat a ocenit se (což zejména partnerský vztah potřebuje).

Nebojte, o dětské dárky a oblečky se postarají prarodiče a vaši známí. Aspoň nebudete tolik zklamaní, že místo mazlení plyšového medvěda miminko zírá na světýlko na stromečku. Navíc zkušenosti mluví jasně - u kojenců mívá největší úspěch šustící balicí papír!

Trhání vánočního balicího papíru. Čekejte slzy smíchu :)

Někdy 24. prosinec nevyjde podle našich představ. Například když se v noci nevyspalo a celý den je protivné nebo den končíte s pozvracenými svátečními šaty. Berte proto první Vánoce jako pokusné… a těšte se, že za 2-4 roky bude radost z Ježíška mnohonásobně větší.

Možná sníte o typickém obrázku klidného miminka, které dřímá pod rozsvíceným stromečkem. Ty nejhezčí momenty nafoťte nebo natočte. Záběry budou zajímat hlavně prarodiče.

Vánoční pokusy o roztomilé foto? Někdy to dopadne jinak :D

Co letos plánujete vy? A jak proběhly první Vánoce vašeho miminka? Napište nám do komentáře.

Témata článku

Váš příspěvek
Wenasta11
Stálice 84 příspěvků 22.12.17 19:26

Hihi, to video s fotkama je skvělý, dostalo mě hned to první a pak ten znuděný výraz dalšího prcka :mrgreen:
My letos oslavíme Vánoce s miminkem ještě schovaným ;) Ale plánujeme mu Vánoce předvést příští rok a hlavně napřesrok, když už bude z těch svátků možná taky něco mít :dance:

Vložit nový komentář