Ruce bez virů a bakterií za pár sekund: Dezinfekce, která překvapivě voní

Po prvním přičichnutí vás tento dezinfekční gel rozhodně nenadchne. Ba právě naopak. Možná si dokonce řeknete, že vám vůní připomíná dezinfekce z hromadné dopravy, které nám vloni značně znepříjemňovaly život. Jenže! První dojem je tentokrát naprosto zavádějící.

Lékárna Hartmann, Maminka se synem si nanášejí na ruce dezinfekční gel Sterillium Protect & Care Díky praktickému balení dezinfekčního gelu Sterillium Protect & Care se nemusíte bát ani na cestách bez přístupu k vodě a mýdlu. Zdroj: Hartmann-Rico

Mytí rukou je stále klíčovou obranou (nejen) proti covidu-19

O pravidlu 3R slyšíme už skoro dva roky. Ale zatímco rozestupy a
brzy snad i roušky zmizí z našich životů, pravidelné a důkladné mytí rukou doufám zůstane. Je totiž klíčovým preventivním opatřením nejen proti covid-19, ale třeba i proti chřipce či jiným virovým a bakteriálním onemocněním. Věděli jste, že má mytí rukou dokonce svůj světový ten? Ten připadá na 15. 10.

Ne vždy však máme k dispozici tekoucí vodu a mýdlo a proto jsme si ve velkém zvykli na dezinfekční gely, které máme všude možně v kabelkách, taškách, kočárcích, někteří po kapsách i v autech. Čím se liší Sterillium Protect & Care Gel od jiných dezinfekcí a proč se podle nás vyplatí pořídit?

tři velikosti antibakteriálního gelu Sterillium Protect & CareKe dveřím, do práce i do kabelky – mějte dezinfekční gel Sterillium Protect & Care vždy po ruce. Zdroj: Hartmann-Rico

Dezinfekční odér a pak překvapivá vůně

Je to osvědčená dezinfekce z českých nemocnic, která je nyní nově dostupná i pro domácí použití. Ničí 99,99 % virů a bakterií, a to průkazně za 15 sekund. Po prvotním alkoholovém odéru přichází jemná květinová parfemace, která ruce příjemně provoní.

Konzistence je řidší, v dlaních se vám doslova roztéká – doporučené dávkování gelu je 3 ml. Dezinfekci aplikujte obdobně, jako když si ruce myjete. Tedy zajistěte, aby byly přípravkem pokryty celé. Zvláštní pozornost věnujte konečkům prstů a palcům.

Sterillium Protect & Care Gel by se měl vtírat jen do suchých rukou, na mokrých má problémy se vstřebáváním. A to je opravdu velmi rychlé. Na rozdíl od některých jiných gelů za sebou nenechává na dlaních žádný lepivý pocit. A po jeho aplikaci nepotřebujete ani rychlou záchranu v podobě krému, pokožku totiž díky svým jedinečným vlastnostem sám hydratuje a zanechává je krásně jemné.

Vlastnosti Sterillium Protect & Care dezinfekčního gelu

  • Dezinfekce používaná profesionály v nemocnicích.
  • Ničí 99,99 % patogenů.
  • Účinkuje proti bakteriím, kvasinkám, virům.
  • Koronavirus ničí již za 15 s.
  • Účinkuje rychle – jen 30 s stačí na hygienickou dezinfekci rukou.
  • Zanechá příjemný pocit na pokožce, kterou hydratuje.
  • Dermatologicky testovaná.
  • K dostání ve třech velikostech: 35ml lahvička se pohodlně vleze do každé kabelky či batohu, 100ml lahvička je vhodná na cesty nebo do auta a 475ml provedení dezinfekce na ruce je s praktickým dávkovačem.

Dezinfekční gel můžete pořídit například v e-shopu Lékárny Hartmann »

Článek vznikl ve spolupráci s HARTMANN - RICO a.s

Autor:

Klárka se už řadu let věnuje dětem, a to v rámci neziskového sektoru i dětského oddílu. Na eMiminu a Arome působí jako redaktorka a account realizátor. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...