Testujeme: Jak si stojí krém a mýdla od Indulony u holek z redakce?

Indulonu a její modrý krém známe nejspíše na vlastní kůži všichni. Jak jsou na tom ale nová tekutá mýdla a krémy na ruce v menším 50ml balení? Chtěly jsme to zjistit, a proto se redakce pustila do testování. Zajímá vás, co si o novinkách od Indulony myslí naše maminky?

Tekutá mýdla a krém na ruce od Indulony. Indulona tekutá mýdla a krém na ruce, který ocení i ekzémista. Zdroj: Redakce.

Do testování bylo vybráno:

Jak si tyto tři kosmetické produkty vedly u holek z redakce? Přečtěte si jejich recenze.

Martina: Indulonu používám už od dětství

Značku Indulona používám už řadu let, prakticky od dětství, kdy jsem trpěla na ekzémy a mamka mě mazala klasickou modrou Indulonou. Jsem proto ráda, že tato značka je tu s námi stále a její nabídka je stále pestřejší.

Plusy podle Martiny:

  • Krém na ruce Rychlé vstřebávání je skvělý právě z toho důvodu, že se rychle vstřebá a ruce nejsou mastné. Je ideální do kabelky – při používání dezinfekce mám ruce pořád suché, tak kdykoliv během dne stačí namazat a ruce jsou zase hebké, ale bez mastného povlaku.
  • Velmi spokojená jsem i s tekutými mýdly. Mám otevřené obě – antibakteriální používám, když přijdu z venku, na doma mi jinak stačí to Sensi pro citlivou pokožku. Obě krásně voní, nevysušují ani nedráždí, a díky praktické pumpičce se snadno dávkují.
Krém na ruce od Indulony.Krásně voní, rychle se vstřebá a hydratuje pokožku - jedině Indulona. Zdroj: Redakce.

Jana: Podrobila jsem kosmetiku zátěžovému testu

Už roky mě trápí dyshidrotický ekzém, který postihuje dlaně a prsty na rukou a plosky na nohou. Výsledkem je suchá a popraskaná kůže. Proto je krém na ruce mým každodenním společníkem. Klasickou modrou i červenou indulonu tak najdete v každém pokoji v mém bytě. Kdykoli jdu kolem, namáznu ruce a jedině tak je udržuji v pohodě. Proto jsem při možnosti otestovat krém Rychlé vstřebávání s aloe vera od Indulony neváhala.

Plusy podle Jany:

  • Krém má příjemnou konzistenci, nezanechává ruce mastné, a přitom jsou dokonale hydratované. Opravdu rychle se vstřebává. Krásně voní, je jemný a zklidňuje podrážděnou pokožku. Po pravidelném používání cítím, že nemusím mazat ruce každou chvíli, a přesto zůstávají hydratované, hladké a bez bolestivého popraskání.
  • S ekzémem souvisí také výběr mýdel. Dezinfekce vysušuje a moje ekzematické ruce velmi trpí. Musím proto volit mýdla, které ještě více pokožce rukou neuškodí. Pro efektivní čištění a mytí rukou jsem proto využila antibakteriální mýdlo Indulona aloe vera, které kromě zmíněné aloe obsahuje také čajovník. Důležité je, že opravdu nevysušuje pokožku, a to i přesto, že má schopnost ničit bakterie.
  • Svým složením, vůní i péčí u mě však vyhrálo Pečující tekuté mýdlo s magnolií a panthenolem Indulona Sensi Care, které je určeno pro citlivou pokožku. K pokožce je jemné, nevysušuje, zklidňuje ji, zbavuje nepříjemného pálení a tahání pokožky na rukou. Stačí ho menší množství, které se perfektně nanáší díky pumpičce, krásně pění a za nás se ujalo i u dětí. Určitě bych všechny tři výrobky doporučila dál!
Tekuté mýdlo pro citlivé ruce od Indulony.Tekuté mýdlo citlivé i k té nejjemnější pokožce a tím pádem vhodné pro celou rodinu. Zdroj: Redakce.

Petra: Indulonu doporučuju všema deseti

Já mám, stejně jako kolegyně, velmi suchou pleť se sklony k ekzémům. Zejména na rukou (a hlavně v chladnějším počasí) je to znatelné. Musím vybírat pečlivě kosmetiku, kterou použiji. Stejně tak mýdlo. Dezinfikování rukou, které v posledních měsících praktikujeme všichni, pokožce nepřidá. Indulona je pro mě značka tradice a kvality. Ani tady tomu nebylo jinak. Nezklamala.

Plusy podle Petry:

  • Krém se příjemně nanáší, dobře se roztírá, krásně voní. Ruce jsou hydratované nejen po namazání, ale zůstávají ošetřené i notnou chvilku po použití.
  • Ani mýdla nepřinesla zklamání. Vyzkoušela jsem jak antibakteriální, tak to pečující. Obě příjemně voní, zajistí hygienu rukou. Pumpička je velké plus, žádné složité přelévání a praktické používání zvládnou i děti. Že Indulona vyrábí antibakteriální mýdlo jsem nevěděla. Rozhodně mu ale zůstanu věrná a v obchodě se po něm poohlédnu.
Tekuté antibakteriální mýdlo na ruce od Indulony.Čajovník v kombinaci s aloe vera je to pravé ořechové pro vaši pokožku. Zdroj: Redakce.

Lucie: Prověřila jsem praktičnost Indulony i na cestách

Oproti kolegyním se mi ekzém objevil až v dospělosti – v mém případě atopický, který je spojen hlavně s potravinovou alergií (na vejce). Kvůli tomu používám jen šetrné přípravky, obvykle speciálně určené pro atopiky. Indulona byla jedna z prvních věcí, díky kterým se mi ekzém nezhoršoval (klasická modrá). Takže jsem ráda vyzkoušela postupně i jiné produkty z řady.

Plusy podle Lucie:

  • U mýdla Indulona Sensi Care mě potěšil obsah panthenolu, který zklidňuje a pomáhá léčit svědivé, pálící prasklinky na rukou. Po použití jsou ruce jemné a vláčné.
  • Obvykle si hned po mytí rukou nanáším krém na ruce – teď při testování Indulonu pro rychlé vstřebávání s aloe vera. Krém jemně voní a dobře hydratuje, obzvlášť hned po mytí rukou do nich uzamyká vlhkost, takže se tolik nevysouší.
  • Antibakteriální mýdlo Indulona aloe vera jsme teď v létě ocenili hlavně na cestách. Jako správní, nenároční výletníci cestujeme autem, ve kterém i spíme. Kvalitní antibakteriální mýdlo a kanystr vody tak přijdou vhod. Je ale těžké najít takové, které by nedráždilo a nevysušovalo ruce – Indulona aloe vera těmito neduhy netrpí a zejména s následným použitím krému na ruce (také s aloe vera) si můžu mýt ruce několikrát denně a stejně to bude v pohodě.

Vyzkoušejte pečující kosmetiku od Indulony na vlastní kůži také vy »

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Indulona.

Autor:

Tereza v eMiminu pracuje na pozici account manažera. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Čas od času vytvoří soutěž, článek a nebo ochotně testuje v rámci redakce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...