Čekáte miminko? Zastavte se u ROSSMANNa pro balíček za vaše nákupy

Věrnostní program Rossmánek, který je součástí aplikace ROSSMANN CLUB, nachystal velký balíček pro budoucí rodiče. Kosmetiku a potřeby pro miminka otestovala naše redaktorka Monika a její malá Adélka.

Čekáte miminko? Zastavte se u ROSSMANNa pro balíček za vaše nákupy Adélka si sama vybrala, co jí nejvíce zajímalo. Zdroj: Redakce

Do drogerie ROSSMANN chodím aspoň jednou měsíčně. Mám ho kousek od domu, dělají tam příjemné prodavačky, mají tu všechno od řasenek po dětské dudlíky a od loňska mě baví ještě jedna věc - v uličkách pohodlně projedu s kočárkem a nikde nenarážím ani nezacláním. Jako bezdětná bych sotva věřila, jak taková věc obrovsky ulehčí nakupování!

A aplikaci máte?

Jen jedna věc mě tu trochu zarážela: při placení se mě prodavačky vždycky ptaly, jestli jsem členem ROSSMAN CLUBu. A já vždycky kroutila hlavou… Jsem chronický odmítač všech věrnostních kartiček, nemám už ani peněženku a všechno platím kartou. Když jsem ale poněkolikáté viděla, že na moje oblíbené kousky platí obří slevy, bylo vymalováno a přihlásila jsem se taky.

Nemám ráda složité aplikace, takže první úleva byla už při stažení - všechno je přehledně na jednom místě včetně aktuálního slevového letáku. Já třeba vždycky číhám na kosmetiku Purity Vision nebo Curaprox.

Obrovská investice ale byla samotná výbavička na začátku, takže mě mrzí, že jsem věrnostnímu programu ROSSMANN CLUB odolávala a nenainstalovala si ho ještě před porodem. Teď od 28. dubna ROSSMANN nachystal pořádný balík s kosmetikou a potřebami pro děti.

Co obsahuje balíček pro nejkrásnější miminko

Nečekejte balík plný letáčků, Rossmánek schoval do krabice 22 výrobků osvědčených značek - a hlavně takové, které doopravdy využijete.

Testování balíčku: co se nám líbilo?

A na co všechno se můžete v boxíku těšit? Zdroj: Redakce.A na co všechno se můžete v boxíku těšit? Zdroj: Redakce.

Balíček se nám dostal do ruky, kdy už je porod jen hořko-sladkou vzpomínkou. Kromě rektální rourky nám přišly vhod všechny věci - a že jich nebylo málo. Vděčná jsem byla za značku Babydream , pro kterou do ROSSMANNa opakovaně chodím, takže mi tím ušetřil peníze i energii. Vatové tyčinky u nás mají úspěch i jako hračka, takže spotřebu máme poměrně vysokou.

Místo ubrousků používáme doma perlan, ale Pampers Aqua Pure mám pro případ nouze v kočárku opakovaně. Čisticí ubrousky totiž dostaly z potahu zbytky banánu a odlíčily dětskou tvář, když dítko našlo moji rtěnku a tužku na oči. Co se týče pochoutek pro děti, tak naše Adélka opravdu netrpí nechutenstvím. Kapsička Sunar i Babybio v ní zmizela hned!

Celkově vzato: když si vzpomenu na balíček dárků v porodnici, ROSSMANN ho dost strčil do kapsy. Třeba lahvičku Avent byste našli akorát na letáku, ROSSMANN ji tu dává rovnou jako dárek. Za mě velká spokojenost.

Jak získat dětský balíček s 22 výrobky?

Jste v 7.-9. měsíci těhotenství? Balíček čeká i na vás. V aplikaci ROSSMANN CLUB se vám objeví kupon, který si stačí za 20 nasbíraných bodů aktivovat a ukázat na pokladně v drogerii ROSSMANN. Milé prodavačky mají boxíky u sebe a maminkám je rády předají.

  • Staňte se členkou ROSSMANN CLUBu. Hned po registraci máte 20 % na celý nákup, takže si nezapomeňte koupit něco hezkého jen pro sebe! Za každý nákup se vám klasicky sčítají body a týkají se vás pořádné slevové akce.
  • Zaregistrujte se do programu Rossmánek. Pokud čekáte miminko a pořizujete výbavičku, ušetříte stovky korun ročně. Rodičům se Rossmánek vyplatí prakticky už při první návštěvě.
  • Během nákupů v drogeriích ROSSMANN nasbíráte 20 bodů. Mně to trvá tak dva až tři nákupy.
  • A teď přichází to, co zajímá všechny maminky v 7. - 9. měsíci těhotenství! Po nasbírání 20 bodů se vám v aplikaci ROSSMANN CLUB objeví kupon, který stačí aktivovat a pak ukázat na pokladně.
  • Balíček s dětskou výbavičkou koupíte s tímto kuponem jen za 99,90 Kč. Odhaduju, že napěchovaný balíček ušetří novopečeným maminkám 2 000 korun.
  • Akce platí od 28. dubna do vyprodání zásob.

Máte těhotnou kamarádku? Pošlete jí tip na aplikaci ROSSMANN CLUB a věrnostní program Rossmánek

Článek byl vytvořen se spolupráci s drogérií ROSSMANN.

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
18
5.5.21 07:11

Rossmánek

Dobrý den.
Už jsem se do rossmánku zaregistrovala a už se těším až se dostanu k nim do obchodu mám to trošku z ruky. Ale jsem ráda že mají úžasné věci i pro miminko.

  • Zmínit
  • Nahlásit