S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Výchova dětí

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností dnešního světa. Královský pár oznámil, že čeká třetí dítě, které se má narodit v dubnu příštího roku. Nyní mají vévodkyně Kate a princ William dvě krásné děti Charlotte a George. Jaké dětství čeká na potomky následníka trůnu?

*

Všechny malé děti potřebují pozornost svých rodičů a zábavu, nehledě na to, jestli jsou z královské rodiny nebo ne. V těch nejčtenějších magazínech se objevují fotky krásné Kate, která si hraje se svými dětmi venku na hřišti. Vévodkyně, kterou jsme sledovali především v hezkých večerních šatech a lodičkách, se tak dostala do zcela nové role.

Zdroj: Profimedia

Co je v královské rodině zakázáno

Role matky se Kate zhostila opravdu svědomitě. Malého prince George a princeznu Charlotte neuvidíte s mobilem nebo iPadem v ruce, a to ani ve chvíli, kdy se vytížení rodiče věnují svým povinnostem. Pokud jde o dětskou zábavu, upřednostňují Kate a William staré dobré hračky, které zlepšují dětskou představivost, spolu s pohybem na čerstvém vzduchu. Mobily a iPady jsou v královské rodině vnímány jako hračky rodičů a děti je nesmí používat.

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonro­yal), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016-06-11T12:57:52+0­0:00“>Čen 11, 2016 v 5:57 PDT</time>

S čím si tedy hrají malá princezna a malý princ?

Královský rodinný přítel uvedl pro US Weekly, že ve chvílích, kdy kuchařka nebo Kate vaří, nechávají mladší Charlotte hrát si vedle nich v kuchyni. A s čím si malá princezna hraje? Nejvíce si údajně vyhraje se sadou dřevěných hraček z britského obchodu JoJo Maman Bébé nebo s jakoukoliv princeznou od Disneyho. “Nemyslím si, že jí zatím došlo, že je sama princeznou,” dodává rodinný přítel v rozhovoru.

Zdroj: www.jojomamanbebe.co.uk, http://princess.disney.com

Hračky, na kterých jsme vyrostli

Princ William i vévodkyně Kate vyrůstali v době, kdy technologie v domácnosti téměř nebyly. Chtějí dopřát dětem podobný komfort a zároveň být inspirací pro další rodiče, které řeší podobné dilema, zda dát malým dětem telefony do rukou. Královská rodina vypadá jako každá jiná a malého George a Charlotte vidíme hrát si na dětské oslavě s nafukovacími balónky, jezdit na malém trakaři, skládat dřevěné kostky nebo foukat na své rodiče bubliny z bublifuku. A v dubnu se k nim připojí další malý sourozenec.

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonro­yal), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016-07-22T08:34:41+0­0:00“>Čec 22, 2016 v 1:34 PDT</time>

Co myslíte, je dobré děti před technologiemi co nejdéle chránit?

Váš příspěvek