7 důvodů proč nakupovat na Molet.cz. Znáte je všechny?

Trápí vás nějaké to kilo navíc, nebo máte atypický tvar postavy? Právě pro vás je tu Molet. Pokud nenajdete padnoucí kousek, nezoufejte. Švadlenky vám upraví vybrané oblečení na míru.

7 důvodů proč nakupovat na Molet.cz. Znáte je všechny? I baculka si může dopřát krásné padnoucí oblečení. Zdroj: Molet.cz.

Jaké jsou výhody nákupu v Molet?

  1. Prodavačky se na vás nebudou dívat pohoršeně, protože vaše konfekční velikost nesplňuje míry modelek, právě naopak. Pokud se pohybujete mezi velikostmi 42–58, přivítají vás s otevřenou náručí, protože se specializují na plus size oblečení.
  1. Všechny zaměstnankyně mají plné tvary, a proto vám mohou poradit ze své vlastní zkušenosti.
  1. Zakládají si na milém přístupu k zákaznicím, proto se budete vždy cítit jako královna. Není výjimkou, že do prodejny často zamíří i zákaznice až z druhé strany republiky.
  1. Šaty větších velikostí šijí hlavně české švadlenky a některé kousky se dováží také z Anglie. Důležitá je pro ně kvalita oděvů.
Barevné šaty pro dcerku. Zdroj: Molet.cz.Barevné šaty pro dcerku. Zdroj: Molet.cz.
  1. Poradí vám jak telefonicky, tak přes Facebook, e-mail nebo také osobně v kamenné prodejně na ulici 28.října 197 v Ostravě v Mariánských Horách.
  1. Jejich švadlenky vám ušijí šaty nekonfekčních velikostí. Máte například větší hrudník, ramena, nebo o velikost menší zadeček? V Molet vám ušijí oblečení přesně podle vaší postavy.
  1. Dělají módu pro baculky, a proto se jmenují Molet. Slovo Molet/Moletka je totiž krásné slovenské pojmenování pro baculku.

Pokud jste z Ostravy, nebo zrovna pojedete kolem, určitě navštivte také kamenný obchod. Najdete tam krásné XL oděvy, které vám padnou a zvýší tak i vaše sebevědomí. Nákupem vás provede milá obsluha, která zodpoví všechny vaše otázky.

Nyní můžete využít také speciální kód eMimino10, se kterým získáte slevu 10 % na nákup nad 1 000 Kč na e-shopu Molet.

Kód na slevu 10% je platný do 31.8.

Témata článku

Přečtěte si také