Seznamte se s rodinkou Nestlé kapsiček

  • Komerční sdělení
  • 27.10.15
*

Když přijde na téma zavádění prvních příkrmů, maminky dlouho zvažují, jaké potraviny miminku do stravy zařadit. Obzvláště dbají na kvalitu a množství jednotlivých složek. Proto rodinka kapsiček od Nestlé nabízí rozmanitý výběr příchutí a přitom neobsahuje přidaný cukr, konzervanty ani umělá barviva.

Jako novinku můžete vyzkoušet:

Zeleninové potěšení

Zelenina je plná vitamínů. Dostatečný příjem vitamínů je důležitý pro každého z nás, ale obzvláště pro ty nejmenší. Mnohdy je pro maminky obtížné přesvědčit děti, aby pravidelně jedly zeleninu. Ovocno – zeleninové kapsičky Veggies obsahuji 100% mix ovoce a zeleniny, které okouzlí nejen svou jedinečnou chutí, ale i obsahem vitamínů. Skvělá volba pro malé mlsouny, kteří neradi zeleninu.

Na výběr jsou i jiné druhy kapsiček.

Ovocné pokušení

Nestlé kapsičky nabízí ovocnou variantu v podobě Nestlé NaturNes, která obsahuje čisté pyré z pečlivě vybraného ovoce a díky svému garantovanému 100 % přírodnímu složení je vhodná pro vaše nejmilejší již od 6 měsíců.

Jogurtová mňamka

Jogurtové kapsičky od Nestlé jako první na trhu nabízí unikátní kombinaci jemného jogurtu a slaďoučkého ovoce. Jsou vyrobeny dle norské receptury a slouží jako skvělý zdroj vápníku a vitamínu D, potřebný pro stavbu a udržování kostí děti.

Praktické Balení

Díky praktickému balení a ergonomickému tvaru můžete mít porci čerstvého ovoce, jogurtu či zeleniny stále při sobě. Oproti klasickým přesnídávkám ve skleničce, u Nestlé kapsiček Vám nehrozí rozbití a rozlití v tašce. Ušetří vám čas, starosti s přípravou a skladováním na cestách. Navíc vás odmění skvělou chutí a dávkou vitamínů.

Není nad to být fanda do zdraví!

Více informací zde: https://www.kojeneckavyziva.cz/