Slavíme Mezinárodní den dětí s Canpol babies: Hrajte o dárečky po celý týden

Připomeňte si s námi den, který oslavuje to nejdůležitější – naše děti. Rozmazlete ty svoje s krásnými a originálními dárky od značky Canpol babies. Sledujte náš týdenní kalendář a vyhrávejte každý den.

Soutěžte každý den o senzorické hračky od Canpol babies. Stačí kliknout. Zdroj: Facebook Canpol babies Česká republika.Soutěžte každý den o senzorické hračky od Canpol babies. Stačí kliknout. Zdroj: Facebook Canpol babies Česká republika.

Jak se zapojit do denních soutěží s Canpol babies?

Na stránce Slavíme Den dětí s Canpol babies se každý den otevře jedno políčko s denní soutěží. Funguje to jako malý sedmidenní adventní kalendář, kdy místo čokoládek vyloupáváte soutěže. Od 26. května až do 1. června tak máte šanci vyhrát krásné výhry pro svoje děti od Canpol babies.

Jméno vítězky a správnou odpověď se dozvíte vždy v poledne následujícího dne v okénku původní soutěže. Dárečky posíláme až po skončení všech soutěží, obvykle však do 14 dnů. Vzhledem k situaci to letos může být i později – o odeslání výher vás budeme kontaktovat pomocí soukromé zprávy.

O značce Canpol babies

Zdroj: Canpol babies.Zdroj: Canpol babies.

Canpol babies založili bratři Tomáš a Kryštof v 90. letech jako malou rodinnou firmu. Tehdy ještě netušili, že se jim povede vybudovat celosvětově uznávanou značku potřeb pro miminka a jejich maminky. Teď je můžete najít ve více než 50 zemích celého světa.

Díky svojí dlouholeté tradici a spokojeným zákaznicím se v České republice pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky inovativnímu přístupu, novým technologiím a používání bezpečných materiálů.

Značka Canpol babies maminkám usnadňuje mateřství a péči o miminka již 25 let. Vyvíjí pro ně kojenecké lahve, dudlíky, nevylévací hrnečky, a také věci pro maminku do porodnice a pro období šestinedělí.

Přejeme vám krásný (Tý)den dětí a hodně štěstí v denních soutěžích »

Autor:

Lucka v eMiminu začínala jako adminka a postupně se vypracovala až do obchodního/account týmu. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Textuje také soutěže, testování a recenzní články. Ráda si také občas napíše receptový nebo jiný článek. více

Témata článku

Přečtěte si také

S miminkem na cestách: Co nezapomenout doma?

  • 09.03.20
  • komerční sdělení
S miminkem na cestách: Co nezapomenout doma?

Mateřství je období, které si obvykle spojujeme s bezpečím domácího prostředí. To platí hlavně v prvních týdnech, kdy si na sebe čerstvá maminka a děťátko zvykají. S osvojením role přichází...

Váš příspěvek

Odesílám...