Slavné budoucí maminky: Které se brzy dočkají miminka?

Mezi celebritami probíhá babyboom. Podívejte se, které se brzy dočkají potomka.

Berenika Kohoutová už stojky nedělá

Svým požehnaným stavem nedávno překvapila herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Těhotenství potvrdila krátce po tom, co vyšel její nejnovější klip „Dělám stojky“ a pouhý rok od rozvodu s Pavlem Čechákem.

S oznámením radostné zprávy ji předběhl moderátor Jan Kraus ve své talkshow, ve které byla Berenika hostem. I přes pokročilejší těhotenství je stále aktivní, i když jak s nadsázkou říká, stojky už nedělá. O pohlaví miminka se značně spekulovalo, ale podle fotky, na které je Berenika v obležení oblečků, můžeme tušit, že se těší na holčičku.

Marie Doležalová si „kafe a cigárko“ ještě chvíli nedá

Maruška potkala svou životní lásku ve Star dance, kde se zamilovala do tanečníka Marka Zelinky. Nedávno Maruška potěšila své fanoušky šťastnou novinkou, když na sociální síť uveřejnila originální rodinné selfíčko s komentářem, že na jaře čeká jejich rodinu velká jízda.

Herečka se už pěkně zakulacuje a nutno dodat, že jí mateřství moc sluší. Uvidíme, jestli k roční Alfrédce za pár měsíců přibude bráška nebo sestřička.

Podruhé (ne)plánovaně těhotná Aneta Krejčíková

Herečku Anetu Krejčíkovou si mnozí pamatují z nekonečného seriálu Ulice. Aneta se také coby zpěvačka objevuje v muzikálech, kde ztvárnila například legendární Marylin Monroe.

Zvětšujícího bříška si všimli novináři, kteří o jejím těhotenství spekulovali ještě dřív, než ho Aneta potvrdila. Roční synek Ben se tak brzy dočká sourozence. Ani jedno těhotenství podle svých slov herečka neplánovala.

Vytoužené holčičky se Lucie Šafářová už nemůže dočkat

Úspěšná česká tenistka očekává narození potomka s hokejistou Tomášem Plekancem. Miminko má na svět přijít už v polovině prosince. Zatímco pro Lucii to bude premiéra, Tomáš je tatínkem dvou synů, které má s Lucií Vondráčkovou. Budoucí rodiče prozradili, že tajně toužili po holčičce a vypadá to, že se jim jejich přání splnilo.

Dalšího chlapečka očekává Andrea Kerestešová Růžičková

Brzy se rozroste také rodina sympatické slovenské herečky Andrey Kerestešové Růžičkové, kterou diváci znají ze seriálů Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě.

Andrea je maminkou dvouletého Tobiáška a před pár měsíci oznámila, že je znovu v očekávání. Pohlaví miminka nastávající rodiče znají a měl by to být opět chlapeček, který přijde na svět co nevidět.

Těhotenství skončilo pro Petru Němcovou předčasně

Topmodelka Petra Němcová si na mateřství počkala trochu déle, nyní však prožívá šťastné období. V létě oslavila čtyřicítku, vdala se za vlivného podnikatele a pochlubila se rostoucím bříškem.

Před pár dny přivedla na svět chlapečka, a to ve 34. týdnu těhotenství. Oba jsou naštěstí v pořádku.

Také se rádi chlubíte bříškem a dětmi na sociálních sítích?

Autor:

Martina je maminkou desetiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...