Slavné maminky: Které porodily nebo porodí za času koronaviru?

Které známé české ženy porodily v době koronavirové nebo na porod netrpělivě čekají?

Dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková

Na začátku dubna oznámila šťastnou novinku oblíbená herečka Aneta Krejčíková, kterou jsme mohli vídat například v nekonečném seriálu Ulice. Mladá maminka přivedla na svět dceru Toničku. Doma už má syna Beníka, kterému je 1,5 roku. Na sociálních sítích přiznala, že druhé těhotenství pro ni bylo náročnější než to první. Na Instagramu se pochlubila dojemnou fotkou, na které drží obě své děti za ručičku.

Kristýna Leichtová touží rodit za přítomnosti partnera

Herečka, známá například ze seriálů Comeback a Ohnivé kuře, Kristýna Leichtová je v očekávání druhého potomka. Před pár týdny se svěřila, že porod bez partnera by pro ni byl velice traumatizující. Kristýna má doma 1,5 roku starou dcerku Dorotku.

Lenku Zahradnickou čeká porod i svatba

Na druhé miminko se těší další oblíbená herečka, kterou známe například ze seriálu Ulice, Lenka Zahradnická. Maminka tříleté Jasmínky se brzy dočká dalšího přírůstku do rodiny. Na sociálních sítích se často chlubí nejen roztomilou holčičkou, ale i pořádným bříškem. Herečka, kterou tatínek jejích dětí požádal o ruku, se svěřila, že svatbu budou muset o rok odložit. Těhotenství si Lenka užívá s rodinou na venkově.

Monika Bagárová – ze SuperStar na mateřskou

Na holčičku se těší zpěvačka a v současné době porotkyně v SuperStar Monika Bagárová. Extra.cz řekla, že jí zákaz otců u porodu nevadí. Její partner se prý bojí, a pokud to půjde, bude jí dělat doprovod v porodnici maminka. Miminko by se mělo narodit už brzy.

Porod musela Ornella Koktová zvládnout bez manžela

Druhého chlapečka přivítali na svět manželé Koktovi už na začátku dubna. Ornella rodila císařským řezem a její partner u toho kvůli koronaviru být nemohl. Miminko dostalo jméno Sven. Doma na něj čekal velký bráška Quentin.

Alena Šeredová porodila holčičku

Alena Šeredová, která už léta žije v Itálii, se stala potřetí maminkou. Ve 42 letech porodila italskému miliardáři Alessandru Nasi dceru Vivienne Charlotte. Doma má dva velké kluky z předchozího vztahu. Poslední týdny těhotenství si bývalá česká vícemiss užívala v domácí karanténě v italském Turíně.

Těhotenství v době koronaviru rozebíráte také na eMiminu

Téma Poslední příspěvek Reakcí

Zjištění těhotenství a koronavirus

Sfigi
20.4.20 08:42 
11

Těhotenství a Koronavirus, pojďme se uklidnit.

EvieK
26.3.20 12:20 
64

Je podle vás náročnější být těhotná nebo porodit v době pandemie?

Autor:

Martina je maminkou osmiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Přečtěte si také

Jak si sestavit porodní plán

Jak si sestavit porodní plán

Je samozřejmé, že porod se naplánovat nedá. Díky porodnímu plánu ale máte možnost lépe komunikovat s personálem porodnice a sdělit mu, jak si svůj porod v ideálním případě představujete, co je pro...

Váš příspěvek

Odesílám...
13
22.5.20 07:35

:)

Super fotky :) :)

  • Nahlásit
  • Zmínit