Které slavné Češky nedávno oznámily těhotenství?

I když hlavním tématem stále zůstává koronavirus, mnoho slavných žen se těší na miminko. Podívejte se, které se teprve nedávno pochlubily bříškem?

Vendula Pizingerová

Prezidentka nadace Kapka naděje oznámila šťastnou novinku na 1. máje. Miminko čeká s mladším partnerem, pro kterého půjde o prvního potomka. Vendula má dospívajícího syna Jakuba se skladatelem Karlem Svobodou.

Veronika Arichteva

Před pár týdny odhalila rostoucí bříško Veronika Arichteva. Herečka se těší na miminko s manželem Biserem Arichtevem. Těhotenství na svém instagramovém účtu oznámila stylem sobě vlastním. Kromě kulatícího se bříška ukázala dětské bodýčko s nápisem „Bude pr*el“.

Andrea Antony

Do zástupu slavným těhulek se postavila také Andrea Antony, kterou znají diváci pořadu Divošky. Moderátorka je ve čtvrtém měsíci těhotenství a rodit by prý chtěla v pražském Podolí.

Markéta Konvičková

Zpěvačku si mnozí pamatují jako finalistku pěvecké soutěže SuperStar. Sympatická blondýnka nedávno překonala vážnou nemoc a nyní se těší na miminko. Svého prvního potomka se dočká jen pár měsíců po kamarádce Monice Bagárové.

Hana Soukupová

V březnu se pochlubila radostnou novinkou také modelka Hana Soukupová, která čeká třetí dítě. S manželem žijí na Mallorce a vychovávají syna Finna a dceru Ellu. Zprávu o novém přírůstku zveřejnila pomocí působivé fotky.

Gabriela Lašková

Dvojnásobnou maminkou se stane moderátorka Gabriela Lašková. S manželem Filipem mají doma dvouletého syna Benedikta.

Renata Langmannová

Těhotenství oznámila na sociální síti také česká Miss z roku 2006 Renata Langmannová. S radostnou novinkou se pochlubila na Den matek. Renata svůj požehnaný stav dlouho tajila, je už v 6. měsíci.

Znáte další slavné těhotné, které se letos pochlubily bříškem?

Autor:

Martina je maminkou osmiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...