Čtrnáct sms oznámení o narození miminka, která vás budou bavit

Skládat rádoby vtipné říkánky, když konečně držíte své miminko v náručí, je to poslední, na co máte chuť. Proto jsme pro vás připravili 14 originálních SMS, které příchod nového přírůstku oznámí za vás. A vy se budete moci soustředit na daleko důležitější věci.

1. Dovolujeme si Vám oznámit, že se nám narodila holčička/chlapeček (jméno). Pořád spí, jí a občas zlobí. Nevěříte? Přijďte se podívat!

2. Ahoj, jmenuji se (jméno) a narodila jsem se dnes (jménu) a (jménu) v … hod., měřím … cm a vážím … g.

3. Na vědomost se dává, že dnes v … na svět přišel/přišla (jméno) - náš … kg těžký a … cm vysoký poklad.

4. Celých 9 měsíců vám „tajně“ chystáme překvapení a dnes se na něj můžete přijít podívat osobně do porodnice (místo). Těší se na vás (jméno + míra + váha)

Anonymní: No my nic originálního neměli - šťastný taťka odeslal stovky SMS k nám i do zahraničí ve znění: NARODIL SE NÁM MATÝSEK HURÁ HURÁ.

5. Výsledek našich amatérských genetických pokusů se narodil dnes v … h. Jmenuje se (jméno) a míry jsou … cm. Těšíme se!

6. Tak už konečně vím, jak vypadá máma zvenku! (jméno)

7. Dnes… v …hod. jsem se rozhodl/a skončit svou plaveckou kariéru a stal/a jsem se suchozemcem. Pomohli mi k tomu (jméno + jméno). Těší se na vás (jméno + míra + váha).

Leea: Moc si nepamatuju, co jsem psala po narození, ale rodila jsem dřív než jsem měla a v den porodu jsem byla pozvána na oslavu kamarádčiných narozenin. Z těch jsem se tedy omluvila a přitom jí to oznámila takto: Omlouvám se z pařby, něco se mi do toho narodilo… Dodnes se tomu směje.

8. Ahoj, 9 měsíců jsem se skrýval v utajení, ale dnes v … hod. je čas, abych odkryl svou pravou identitu: jsem (jméno), … kg, … cm a pořádně to tu roztočím!

9. Míry jako modelka sice nemám, ale … kg a … cm taky není k zahození. (jméno + příjmení).

10. Konečně se nám povedlo něco, co má hlavu a patu! Dne … v … hod spatřil/a světlo světa (jméno). Měří … cm a váží … kg.

Anonymní: Já o naší prvorozené, co spěchala na svět o měsíc dřív, psala, že se rozhodla nebýt předvánoční, ale revoluční (narodila se 17.11.) a že soutěžní míry jsou…, druhá žádné takové datum netrefila, tak měla jen ty soutěžní míry.

11. S pořadovým číslem 2 se vám představuje další krasavec: Jmenuje se (jméno), narodil se v … hod a jeho míry jsou opět ideální: … cm a … g.

12. Ahoj, jmenuji se (jméno) a od dnešních (čas narození) pomáhám bráchovi zlobit mamku a taťku. Soutěžní míry mám … kg a … cm.

Drogheda: My nikdy nevěděli, co čekáme. Posílali jsme zprávy šifrované, První už si nepamatuju. Druhá byla: 2.+1.8.50.2820­.50.4.12
V překladu 2.dítě, v 8:50 středoevropského času, 2820 g, 50 cm a jméno Barbora (svátek 4.12.).

13. Ahoj, jmenuju se (jméno tatínka), měřím … cm, vážím … kg a právě jsem se stal otcem (jméno), … kg, … cm.

14. Ode dneška mě konečně může pohlídat i tatínek. Zdraví (jméno + míra + váha).

Jak jste příchod miminka oznámili vy? Dejte nám vědět v komentářích.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Témata článku

Přečtěte si také