Šperky miluje snad každá žena. Jaké jsou ty nejlepší?

Se šperky je to podobné jako s módou, každý rok se mění trendy, ale ženy většinou zůstávají u toho, co si oblíbily. I tak inspirace není nikdy dost.

Šperky miluje snad každá žena. Jaké jsou ty nejlepší?

Krása je v jednoduchosti i rozmanitosti, v kvalitě podstata

Některé ženy šperky rády kombinují, jiné mají doma pár osvědčených kousků, které nosí prakticky pořád. Samozřejmě je vždy lepší mít trochu rozmanitější zásoby pro slavnostnější události, nebo když budete mít náladu na změnu.

Další otázkou je, kde a od koho šperky pořídit. Pokud chcete mít jistotu, že vaše zlaté náušnice jsou skutečně kvalitní a precizně zpracované, raději zvolte osvědčeného výrobce, který už se v oboru pohybuje nějaký ten pátek. Inspirovat se můžete v nabídce značky Apart, která se výrobou šperků zabývá více než 40 let.

Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy, říkala božská MM

Diamanty jednoznačně patří mezi ty nejkrásnější a nejušlechtilejší kameny, proto šperky, které jsou jimi zdobené, patří mezi šperkařské skvosty a hodí se především k výjimečným událostem.

Ne všechny diamanty však mají stejnou hodnotu. Odborníci posuzují jejich vlastnosti podle 4 základních kritérií: brusu, čistoty, barvy a váhy udávané v karátech. Tyto vlastnosti se u diamantu zjišťují ještě předtím, než jsou vsazeny do šperku a samozřejmě platí čím lepší výsledek, tím dražší šperk..

Diamant jako dárek je často spojen s významnou událostí našeho života, proto jsou právě zlaté prstýnky s diamantem nejčastějším překvapením při žádostech o ruku. Hodí se ale také jako dárek třeba k promoci.

Stříbrné šperky jsou evergreenem

Stříbrné šperky jsou všeobecně velmi oblíbené, a to napříč generacemi. Stříbro se hodí k ženám, které dávají přednost menší okázalosti, rády kombinují více druhů šperků a hlavně hledají pěkné a kvalitní kousky za přijatelné ceny. Pozornosti se těší šperky s propracovaným stylem, originálními dekoracemi a nenápadnými prvky například v podobě jednoduchého kroužku.

kolekcích Apart se můžete inspirovat nejžhavějšími trendy, mezi kterými vedou šperky zdobené detaily inspirovanými antickými mincemi. Dalšími oblíbenými motivy jsou například filigránová srdce, symbol nekonečna a hvězdy.

Zlato vás rozzáří

Mezi mladými lidmi dnes vede bílé zlato, a to hlavně u snubních a zásnubních prstenů. Ani žluté nebo růžové zlato však nemají menší glanc. Lidé si zlata odjakživa cenili pro jeho přirozenou krásu a brilanci i tvrdost a kvalitu. Zlato je kov vhodný ke každodennímu nošení, a proto je stále nejvíce využívaným kovem ve šperkařském průmyslu. Mezi nejpopulárnější motivy patří přírodní tématika, lapače snů, monogramy, srdce či symboly přinášející štěstí.

I malé slečny se chtějí zdobit

Malé slečny rády kopírují své maminky a už odmala se chtějí líbit. I ony si rády vybírají šperky, které by mohly alespoň příležitostně nosit. Protože hrdinové z dílny Walta Disneyho jsou nesmrtelní, můžete nahlédnout například do nabídky šperků a hodinek Disney by Apart.

Jaké šperky patří mezi vaše srdcovky?

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Apart.

Autor:

Martina je maminkou osmiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
NikčaŠpačková5
5.2.20 09:45

Zdravím,
já si dlouho nevěděla rady, jaký šperk zvolit, často jsem měla problémy s materiálem… Když jsem dostala od přítele naušnice nejdřív jsem mu vynadala chudákovi.. :lol: :lol: Řekla jsem si že to teda zkusím, byl z toho špatný.. :think: Když jsem po měsíci zjistila, že moje uši jsou vpohodě, začala jsem z něho páčit, odkud tenhle zázrak vzal!! :dance:
Takže za mě určitě doporučuji Milagro.cz , nikde jinde už šperky nekupuji, protože žádný jiný obchod mě nepřesvědčil(možná mi to ani strach nedovolil :mrgreen: ). Jinak já mám nejraději takové ty veliké náhrdelníky, ty jsou prostě BOŽÍ! :mavam:

  • Nahlásit