Podpořte děti v pohybu: Sportovní vybavení je levnější, než si myslíte

Taky vás štve, že za sportovní oblečení platíte spoustu peněz, zatímco vašemu potomkovi vydrží jednu, maximálně dvě sezony? Vyřešit to můžete koupí o několik velikostí většího oblečení nebo nákupem v bazaru eMimino.cz.

Podpořte děti v pohybu: Sportovní vybavení je levnější, než si myslíte Zdroj: Alena Ozerova / Shutterstock, Inc.

Pro cyklisty

Kvalitní cyklistické vybavení pro vaši ratolest vás nemusí zruinovat. Výhodnou koupí uděláte dítěti radost a zároveň zvýšíte jeho pohodlí během jízdy.

Pohodlné funkční oblečení

Ať už jde o mladého sportovce nebo sportovkyni, je důležité, aby oblečení příjemně sedělo. Vhodné je proto vybírat elastické a v neposlední řadě prodyšné materiály.

Pro malé sportovce

Zapomenout nesmíme ani na ty nejmenší sportovce. Sportovní komplety na bazaru eMimino.cz vyjdou na pár korun. Nebude vám tak líto, když se dítě v oblečkách bude válet na písku nebo prodře koleno.

Do bazénu

Koupacích dnů nás už moc nečeká, ale ráchání v bazénu je příjemné i během zimy. Pořiďte dětem nové plavky nebo pomůcky za pár korun.

Jakým sportovním aktivitám se na konci léta věnujete vy?

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Jak oblékat miminko do nevlídného počasí

Mnoho maminek řeší, jak miminko obléknout do chladnějšího počasí. I malá změna teploty může tělíčkem malého miminka zacloumat. Není lehké poznat, jestli je dítěti zrovna zima, nebo je přehřáté. Jak...

Váš příspěvek

Odesílám...