Stáhněte si milníkové kartičky a zachyťte důležité okamžiky svého miminka

Hry a nápady

Znáte milníkové kartičky? Jsou to obrázky s textem, který označuje nějaký milník vašeho děťátka. eMimino si jich pro vás připravilo celou sadu k vytištění. Pojďte se na ně podívat.

* Zachyťte vzpomínku na výjimečný den.

Milníkové karty jsou u nás v posledních letech populární. Já jsem rodila v roce 2011 a ještě jsme je neměli. Určitě bych je ale tenkrát také chtěla, protože mi přijde skvělé, když je fotka obohacená o informaci, co se ten den významného stalo.

Na obrázcích jsou například texty: Už jsem tady, Dnes mám dobrou náladu, Už můžu kousat. Máte tip na vlastní text? Napište nám do komentáře a možná ho k nim také přidáme.

Stáhněte si milníkové karty od eMimina »

Naše milníkové kartičky mají krásně jemnou grafiku.Naše milníkové kartičky mají krásně jemnou grafiku.

Jak kartičky používat?

Stačí je položit vedle miminka, případně podržet rukou, a vyfotit. Zachytíte moment, kdy se vaše malé velké štěstí poprvé usmálo, spinkalo celou noc a oslavilo první narozeniny.

I na eMiminu řešíte milníkové kartičky a dárky pro novopečené maminky

Vytisknete si kartičky, nebo je někomu darujete?

Témata článku

Váš příspěvek
Monulie
Kecalka 248 příspěvků 23.08.19 15:37

Popravdě mě před stažením pédéefka vůbec nenapadlo fotit miminko s kartičkama, ale přijde mi to jako super nápad. Budu fotit a sbírat na dárek pro babičky, až bude prcek na světě. :pankac:

hani28
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 23.08.19 07:27

Tak prvni usmev se asi s kartickou nemuze zachytit… leda az druhy… pokud teda karticku nema mimco permanentne pripichnutou na sobe. A i bez karticky by byla dobra nahoda, kdyby se poprve usmalo zrovna pri foceni.

Příspěvek upraven 23.08.19 v 07:37

Jogrr
Kelišová 5042 příspěvků 22.08.19 20:11

To jsou ty nejosklivejsi karticky, jake jsem kdy videla. :roll:

Vložit nový komentář