Video: Jak budou výherkyně pokračovat ve své cestě za hubnutím?

Zdraví a krása

Vyzpovídali jsme výherkyně soutěže o nutriční program Světa zdraví. Zajímalo nás, jak se cítí, kolik zhubly a jestli budou v novém životním stylu pokračovat. Předtím jsme však navštívili hlavní nutriční specialistku Světa zdraví Ing. Moniku Bartolomějovou. Odpověděla nám na řadu otázek a poradila, jak o sebe pečovat a co všechno pro zdravou linii dodržovat.

Hlavní nutriční specialistka Ing. Monika BartolomějováHlavní nutriční specialistka Ing. Monika Bartolomějová

Návštěva ve Světě zdraví

Monika Bartolomějová nám vysvětlila, pro koho je nutriční program primárně určen a zda se dá případně upravit podle požadavků a zdravotních omezení klienta. Vyzkoušeli jsme také základní diagnostiku organismu na profesionálním přístroji, který změří podkožní tuk i odhadne metabolický věk. V tomto případě jsme dopadli celkem dobře, ovšem vždy je co zlepšovat. :)

Kontrola a následné odborné vysvětlení naměřených hodnotKontrola a následné odborné vysvětlení naměřených hodnot

Jak to vidí naše uživatelky

Po návštěvě Světa zdraví už jen zbývalo pozvat výherkyně soutěže o nutriční program do Prahy. Popovídali jsme si s nimi o tom, jak zvládaly hubnout a starat se přitom o rodinu, zda se momentálně cítí lépe a jestli budou ve svém snažení i nadále pokračovat. Na natáčení dorazily i jejich ratolesti, což nás neskutečně bavilo, protože my v eMiminu jsme „baby friendly“ dvacet čtyři hodin, sedm dní v týdnu. :)

Podívejte se na video s rozhovory

Uvažujete také o změně životního stylu?

Témata článku

Váš příspěvek