Tělové mléko pro citlivou dětskou pokožku. To je Linola Lotion

Rychle se vstřebávající emulze Linola Lotion pokožku intenzivně regeneruje, obnovuje její ochranou bariéru a chrání ji před vysušením. Je ideální pro péči o všechny formy suché pokožky – ať už je kůže vysušená a narušená dlouhodobým kontaktem s vodou, saponáty či jinými agresivními přísadami včetně chlórované vody na koupalištích.

Linola Lotion s obsahem 35% lipidů promašťuje pokožku a zvyšuje její elasticitu. Olej ze světlice barvířské obsahuje vysoký podíl kyseliny linolové (až 80 %), která obnovuje ochrannou bariéru pokožky a má protizánětlivý účinek. Díky lehčí textuře se emulze snadno aplikuje a nezanechává na pokožce mastný film. Je možné ji použít na promazávání těla, obličeje, rukou i nohou.

Koupání, citlivá dětská pokožka a Linola Lotion

Děti vodu milují. Po návštěvě bazénu je však nutné věnovat dětské pokožce zvýšenou péči. Je nutné pokožku celého těla i obličeje důkladně promazat tělovým mlékem, aby mohla dýchat a podpořily se regenerační mechanizmy. Přípravkem Linola Lotion například důkladně promažete suchou kůži, obnovíte citlivé dětské pokožce ochrannou bariéru a nastartujete její regeneraci. V případě dětí volte vždy ty nejcitlivější produkty z lékárny nejlépe s hypoalergenní parfemací nebo úplně bez ní. I pokud je voda bez chloru a je udržována solí, je nutné dítě důkladně promazávat, protože svrchní vrstvu pokožky vysušuje voda už po 30 sekundách od prvního kontaktu.

Linola Lotion – recenze z novorozeneckých oddělení

Jihlava
Mgr. Simona Hájková, vrchní sestra novorozenecké oddělení

Kůže novorozence, zejména nezralého je velmi citlivá a zranitelná. Představuje jednu z nejdůležitějších složek přirozené imunity a každé její narušení může přinést další komplikace, kterých se přirozeně obáváme. Péče o kůži je důležitou součástí každodenní péče o děti a je při ní nutné myslet na prevenci.

Linolu Lotion používáme u dětí s extrémně suchou, problematickou a ekzematickou pokožkou, dlouhodobě zvláčňuje pokožku, snižuje svědění a je příjemná na kůži. Přípravky řady Linola jsou po dlouhodobých zkušenostech s péčí o ty nejmenší velmi žádané u dětských lékařů, sestřiček i maminek na našem oddělení.

Nové Město na Moravě
Bc. Lenka Sklenářová, staniční sestra novorozenecké oddělení

Na našem novorozeneckém oddělení již téměř rok používáme dětskou kosmetiku Linola – především Linola Fett Ölbad a Linola Lotion. . V péči o suchou pokožku našich dětí se osvědčil přípravek Linola Lotion, který ji hydratuje a zvláční. Oba přípravky mají velmi jemnou vůni.

Za dobu, co Linolu používáme, se nevyskytla žádná nežádoucí reakce, a to ani u dětí s citlivou kůží nebo u dětí nedonošených. Maminky, které u nás rodí, mají při koupání možnost vyzkoušet několik značek dětské kosmetiky, ale po vyzkoušení se v drtivé většině rozhodnou právě pro značku Linola.

Doporučená prodejní cena: 328 Kč

Obsah: 200 ml

K dostání v lékárnách a na www.medacshop.cz