Hledáme 20 testerek balíčku dětské kosmetiky od Oriflame! Nechte si ho poslat právě vy

Dopřejte svému děťátku jemnou péči s kosmetikou Baby O, která je z 95 % přírodní. 20 z vás ji pošleme rovnou do schránky.

Hledáme 20 testerek balíčku dětské kosmetiky od Oriflame! Nechte si ho poslat právě vy Otestujte dětskou kosmetiku od Oriflame.

Co testujeme?

Testujeme 20 balíčků kosmetiky od Oriflame, kdy každý z nich obsahuje:

Jakou kosmetiku v balíčku najdete?

Razítko, které najdete na kosmetice Baby O. Zdroj: Oriflame.Razítko, které najdete na kosmetice Baby O. Zdroj: Oriflame.

Kosmetika Baby O od Oriflame je alergologicky i dermatologicky testovaná a pediatry schválená, a to jakožto kosmetika vhodná pro novorozence i péči o citlivou pokožku. Její složení je vyvinuto s filosofií „méně je více“, obsahuje tedy pouze základní složky nezbytné pro pleť.

Švédský ovesný olej, který je hlavní složkou a který je získávaný ekologicky udržitelným způsobem, zajišťuje hydrataci, zklidnění a posílení přirozené ochranné bariéry. Inovativní lamerální lipidová technologie a přírodní hydratační komplex také posilují ochrannou bariéru a podporují udržování hydratace. Díky tomu bude pokožka vašeho miminka hedvábně hladká, posílená a nevysušená.

Jemný šampon na vlasy a tělo Baby O

Jemný šampon na vlasy a tělo Baby O vyživuje, zjemňuje a chrání dětskou pokožku a vlásky, které šetrně čistí. Každé koupání s ním bude příjemným prožitkem, protože vytváří jemnou pěnu a neštípe v očích. Maminky jistě potěší příjemná gelová textura i to, že z 95 % jsou ingredience přírodního původu. Pro jeho trvanlivost jsou použité pouze jemné konzervanty, které se běžně používají i do nápojů a jídel.

Zklidňující tělový olej Baby O

Obsahuje švédský ovesný olej a komplex olejů ze semínek, díky čemuž posiluje ochrannou bariéru pokožky, zklidňuje a vyživuje. I tady je 95 % složek přírodního původu samozřejmostí. Navíc se olej rychle vstřebává a má přirozeně trvanlivé složení, takže v něm nejsou obsaženy žádné konzervační látky. Opomenout pak nesmíme ani to, že tento zklidňující tělový olej mohou používat také maminky, protože viditelně redukuje výskyt a viditelnost strií.

Vyživující univerzální balzám Baby O

Balzám s bohatou texturou hloubkově vyživuje citlivou dětskou pokožku. Díky inovativní lipidové technologii i hydratačnímu komplexu pomáhá uzamykat vlhkost, posiluje ochrannou bariéru a zanechává pleť hebkou. I v jeho případě jde o kosmetiku, která má z 95 % složky přírodního původu a díky svému trvanlivému složení neobsahuje konzervační látky.

Jak testovat?

V době od 27. 7. do 2. 8. 2020 stačí napsat do komentářů, proč byste chtěli kosmetiku Baby O od Oriflame vyzkoušet. Den po skončení z přihlášených vybereme 20 testerek. Každá z nich od nás obdrží jeden balíček s třemi produkty kosmetiky Baby O.

Po vyzkoušení musí každá testerka přidat svoje hodnocení do článku s recenzemi a také přímo k produktům:

Všechny recenze, prosíme, přidejte nejpozději do 14 dní od obdržení balíčku.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na naši otázku.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Napište nám do komentáře, proč chcete vyzkoušet kosmetiku Baby O od Oriflame, možná budete vybranou testerkou právě vy.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Témata článku

Přečtěte si také

Velikost písma:
4812
2.11.20 21:44

@Lucy199 testování bylo v červenci ;)

 • Nahlásit
182
1.11.20 08:50

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet, jelikož mám 3kluky a každý má jinou pokozku. Prostřední roční je háklivý na "sladké " šampony. Vzhledem k tomu, že jsou opravdu 3kluci bych ráda vyzkoušela :)

 • Nahlásit
1014
27.8.20 13:19

Syn používá jen jednu kosmetiku, která mu pomáhá na suchá místa na těle, tak bysme rádi vyzkoušeli, jestli by mu sedlo i něco jiného, ať má nějakou změnu

 • Nahlásit
13
27.8.20 10:06

Syn má velice citlivou pokožku, a né každá kosmetika mu sedne. Má hodně vlasů a hodně se mu mastí a mytí vlásků opravdu nemá rád, tak bych ráda vyzkoušela nějaký nový šampón, který by mu nevadil do očiček a zároveň pomohl se suchou kůží na hlavě.

 • Nahlásit
3.8.20 10:10

Gratulujeme k testování balíčku dětské kosmetiky od Oriflame!

Dobrý den,

gratulujeme těmto testerkám:

@Citronkalekninka
@Dragonsqueen
@Dajdí
@Katiiee59
@Dainvyk
@CrazyDuck85
@Lanourek
@Mediula
@Meggiska
@Maritha
@Jitka74
@renorejnz
@pinklady
@aleaa
@dada85
@sonka2
@kiwiovka
@Zwetta
@hramicek
@aleba

všem vybraným napíšu soukromou zprávu, kde se domluvíme na podrobnostech.

Krásný den

Diana :kytka:

 • Nahlásit
3.8.20 10:06

Oriflame kosmetiku používám už pro starší dítko, takže bych tuto řadu pro miminka ráda vyzkoušela i pro našeho novorozence.

 • Nahlásit
17
2.8.20 22:01

Tak konečně i můj oblíbený Oriflame přišel s pořádnou řadou při miminka. :potlesk: Tak tohoto testování bych se opravdu ráda účastnila. Malému je 10 měsíců a zatím jsme radši nic neexperimentovali ale procetla jsem si složení a kosmetika vypadá moc dobře a nám teď naše dochází takže moooc rádi vyzkoušíme něco nového :palec: :dance:

 • Nahlásit
93
2.8.20 20:13

Zaujalo mě, že i Oriflame (moje oblíbená značka) již přišel s takto úžasnou řadou pro miminka s přírodním složením. Ráda bych tedy vyzkoušela, zda by našemu malému vyhovoval a zařadíme ji do pravidelných objednávek. Moc ráda bych se také podělila o zkušenosti s kamarádkami, které také hledají produkty s co nejpřírodnějším složením…

 • Nahlásit
80
2.8.20 20:01

Baby O

Jako každá maminka chci pro své miminko tu nejlepší péči, kosmetiku od Oriflame neznáme, a jelikož je převážně přírodního původu, zařadily bychom ji s dcerkou mezi oblíbené přípravky na koupání

 • Nahlásit
6
2.8.20 19:33

Oriflame

Moc ráda bych dostala tento balíček k otestování. Ačkoliv zatím bohužel nemáme stále miminko, mé nejlepší kamarádce by to udělalo obrovskou radost. Její holčička trpí ekzémy a využívají pouze přírodní kosmetiku. Bohužel na malou je sama a zase by to ušetřilo pár penízků. :srdce: :srdce: :srdce:

 • Nahlásit
33
2.8.20 18:53

Oriflame

Rády zkoušíme s dcerou Eliškou stále novou kosmetiku, hlavně přírodnější produkty, ale jelikož jejímu malému pětiměsíčnímu tělíčku nic moc nevyhovuje, končí to vše v koupelně na mamince😄

 • Nahlásit
6
2.8.20 18:00

Tuto značku nemáme ještě vyzkoušenou, ale máme citlivou pokožku na kterou by mohla být tato zklidňující řada velice příjemná :). Určitě by jsme rádi vyzkoušeli :).

 • Nahlásit
80
2.8.20 16:59

Tuto značku jsem pro děti ještě nezkoušela. Obě děti mají atopický ekzém, proto bysme rádi vyzkoušíme novou řadu.

 • Nahlásit
1011
2.8.20 16:22

Kosmetiku od Oriflame Baby O bych ráda vyzkoušela pro své 3 děti. Zvlášť prostřední syn má problém s ekzémem, tak jsem velmi obezřetná, než nějakou kosmetiku použiju. Vzhledem k tomu, že ve výrobcích je použit i ovesný olej a velká část použitých ingrediencí je přírodní, mohla by nám kosmetika vyhovovat.

 • Nahlásit
2.8.20 12:15

Testování

Máme doma pětitýdenního prince Richarda a v péči o jeho pokožku se snažíme být co nejšetrnější a když už po nějakém kosmetickém produktu sáhneme, pečlivě sledujeme jeho složení a upřednostňujeme kosmetiku s co nejvyšším podílem přírodních složek :-)

 • Nahlásit
34
2.8.20 11:21

Kosmetika Oriflame je moc dobrá a věřím, že i pro děti to bude super. Vyzkoušela bych ráda, pro své dva rostaky ;)

 • Nahlásit
30
2.8.20 11:20

Kosmetiku Oriflame znám a nakupuji si určitě výrobky pravidelně. Jsem s ní velmi spokojená, ale tuto dětskou řadu jsem ještě nezkoušela, ráda bych to napravil. Jelikož mám doma 7 měsíční dcerku, u které mi zanedlouho dojde kosmetika, proto bych ráda otestovala tuto dětskou řadu.

 • Nahlásit
2.8.20 08:01

S kosmetikou Oriflame mám skvělé zkušenosti. Nikdy jsem nebyla zklamaná a proto této značce věřím. S dcerkou bychom rády vyzkoušely výrobky Baby O. :)

 • Nahlásit
12956
2.8.20 00:38

Značku Oriflame znám, ale z dětské rady jsme zatím nic nevyzkouseli, takže bychom to rádi změnili a zkusili :srdce:

 • Nahlásit
3447
1.8.20 20:50

Chtěla bych ji vyzkoušet, protože dcera i syn mají citlivou pokožku

 • Nahlásit
1605
1.8.20 19:46

Oriflame je pro mě nostalgie. Devadesátá léta, kdy mi bylo -náct a první seznamování se s kosmetikou 8) Upřímně, několik posledních let jsem žádný produkt od Oriflame nepoužívala. Nová dětská kosmetika mě velmi zaujala. Určitě bych ji ráda vyzkoušela se svou dcerkou (2,5 roku). Holt by mě s testováním Oriflame předběhla o deset let :lol:

 • Nahlásit
24
1.8.20 17:04

testování

Kosmetiku Oriflame jsem dříve sama používala, ale dětskou kosmetiku od této značky zatím neznám. Ráda bych jí vyzkoušela jak už s dvouletým synem, jenž má citlivější pokožku, tak i novorozecem. Budu ráda, když ji budu moci zkusit a předat dál své zkušenosti.

 • Nahlásit
13
1.8.20 11:48

Zkouška

Kosmetiku Oriflame mám ráda a pro děti jsem ještě nezkoušela. Naše pětiměsíční dcerka má citlivou pleť (podle pediatra bude mít pořád problémy) tak bych ráda vyzkoušela něco nového.

 • Nahlásit
4812
1.8.20 07:06

Oriflame mám spojený s dětstvím, kdy bylo prostě IN, si objednávat z krásného katalogu, mamka na to byla úplně ulítlá a měli jsme všechno právě od Oriflame. Ale tomu je už hodně let a já z Oriflame kupuju jen zázračný kelímek, kterej je fakt super. Kosmetiku pro děti bych ráda zkusila na svých dcerách (3r a 1m), které se obě moc rády koupou a mýdlo které neštípe v očích je u nás nutnost :srdce:

 • Nahlásit
26
1.8.20 00:41

Kozmetika

Rada tuto řadu vyskusam z 2 měsíční dcerkou. Firmu oriflejme poznam a sem z ni spokojena budu rada ak se budu moc zaponit do testovani.

 • Nahlásit
38
31.7.20 22:59

Bylo by mi velkým potěšením otestovat tuto kosmetiku s mými 2 dcerkami (4 měsíce a 3 roky). Rády zkoušíme nové produkty a doporučujeme ostatním maminkám ve svém okolí i rodině. Kosmetiku Oriflame jsem používala asi před 10 lety a měla jsem tam i své oblíbené výrobky. Moc ráda bych ji vyzkoušela i na svých dětech. O dětských výrobcích jsem se dověděla až tady.

 • Nahlásit
369
31.7.20 21:54

S detskou kosmetikou Oriflame nemam dosud zadne zkusenosti, proto bych rada otestovala a dcerkou 2,5 roku :-). Dcerka ma „sussi“ pokozku po tatinkovi. :andel:

 • Nahlásit
5
31.7.20 18:58

Kosmetika

Proč právě já? Napíši to jednoduše, protože kosmetiku tuto značku sem nikdy nepoužila, chtela bych vědět jestli je tato značka takova jako je reklama na ní.

 • Nahlásit
48
31.7.20 16:57

Dobry den rada bych se stala testerkou protoze s dcerkou radi zkousime nove veci tudiz by jsme vyskouseli radi detskou kosmetiku od oriflame dekujeme

 • Nahlásit
20
31.7.20 15:00

Testování s Toníčkem a Týnou

Ráda bych vyzkoušela kosmetiku od oriflame pro našeho Toníka, protože stále ješte hledáme kosmetiku, která nám bude nejvíce vyhovovat a budeme u ní moci zůstat.
A taky protože miluji jakoukoliv kosmetiku a hlavně její recenzování :lol: :srdce:

 • Nahlásit
31.7.20 14:31

Dětská kosmetika od Oriflame

Ráda bych s dcerou 1 rok kosmetiku vyzkoušela. Nějak nemůžeme přijít na značku která by ji vyhovovala nejvíce 😊

 • Nahlásit
31.7.20 13:18

Detska kosmetika od oriflame

Radi bychom vyzkousely syn 8 mesicu :) ja produkty miluji od oriflame a proto bych rada vyzkousela i pro prcka ") :srdce:

 • Nahlásit
111
31.7.20 12:56

dětská kosmetika od Oriflame

Oriflame používám, ale z dětské kosmetiky jsem měla pouze pudr, malému vyhovoval, tak bychom rádi vyzkoušeli i něco dalšího. :P

 • Nahlásit
235
31.7.20 12:43

Kosmetické přípravky pro děti od značky Oriflame bych chtěla vyzkoušet zejména proto, že má dcerka velmi problematickou pokožku a potřebuje o ní tu nejlepší péči. Tím, že je Baby O téměř přírodní mě nadchlo.
Kdyby nám přípravky seděli, ráda bych ji kupovala i dál.
Dala bych cokoliv, kdybych objevila něco, co dcerce sedne a nemusela pořád zkoušet nové a nové věci.
Děkuji 💐

 • Nahlásit
73
31.7.20 11:58

Ráda bych pro syna (11 měsíců) vyzkoušela dětskou kosmetiku od Oriflame, protože ji zatím vůbec neznáme, a snažíme se používat právě produkty na bázi přírodních složek, jelikož pokožka malého potřebuje jemnou péči. :kytka:

 • Nahlásit
166
31.7.20 08:06

Rádi bychom vyzkoušeli. Oriflame používám, ale k dětské kosmetice jsme se ještě neodhodlali.

 • Nahlásit
405
31.7.20 07:53

Mám zájem testovat tuto dětskou kosmetiku. Mám doma téměř 3 leteho syna a každým dnem přibude holčička. Takže mohu testovat oba a v různých věkových kategoriích. Děkuji

 • Nahlásit
36
31.7.20 00:19

Často hledám vhodnou dětskou kosmetiku pro své děti. Chci pro děti to nejlepší a protože vím že, Oriflame je skvělá značka ráda vyzkouším a určitě nezklame.

 • Nahlásit
29
31.7.20 00:17

Oriflame je moje oblíbená značka, ale kosmetiku pro děti vůbec od této značky neznám. Moc ráda bych testovala, protože vím, že se jedná o kvalitní a přírodní produkty.

 • Nahlásit
30.7.20 23:01

Hrozně rada bych vyzkoušela jinou kosmetiku nez jsem doposud pro svou dcerku používala. chtela bych kosmetiku porovnat a pote se se vším podelit na sve IG profilu.

 • Nahlásit
113
30.7.20 21:42

Od té doby co se nám narodil syn jsem začala více přemýšlet o tom, co jíme a jakou kosmetiku používáme. Bio potraviny a přírodní kosmetika se teď u nás vyskytují velmi často a já vždy uvítám, když se objeví přírodní novinka. Proto bych kosmetiku Oriflame ráda otestovala a popř. ji zařadila do naší kosmetické skladby.

 • Nahlásit
62
30.7.20 20:12

Ráda bych tuto kosmetiku vyzkoušela, protože s ni nemame ještě žádnou zkušenost a vypadá velmi luxusně.

 • Nahlásit
30.7.20 18:48

Hezký den, ráda bych vyzkoušela kosmetiku Oriflame na svých dvou dcerkách :)) Velmi mě zaujalo složení, hlavně, že je 95% přírodního původu :)) Nemáme zatím vybranou kosmetiku, u které bychom rádi zůstaly, takže třeba se povede u této :)

 • Nahlásit
78
30.7.20 16:36

Péče a Oriflame

Dobrý den zdraví vás maminka tříleté holčičky a osmiměsíčního chlapečka.
Také pro mne je dětská kosmetika od značky Oriflame novinkou Rádi bychom vyzkoušeli tuto kosmetiku protože je nám sympatická nejen svým hezkým designem, ale především proto že má 95% složení přírodního původu a neobsahuje konzervační látky. Heslo této kosmetiky ????Méně je více ???? nás vzalo za 💙jako každá maminka dávám pozor na složení výrobků pro děti a snažím se abychom používali přípravky k dětské pokožce co nejšetrnější a bez konzervantů.

 • Nahlásit
163
30.7.20 16:28

Dobrý den, kosmetiku Oriflame bych chtěla otestovat protože dcera má citlivou pokožku… Tak bych chtěla zkusit něco jiného než používám… Třeba nám to sedne a budeme to objednávat pořád… Já Oriflame miluju 😍

 • Nahlásit
371
30.7.20 15:07

Chtěla bych otestovat kosmetiku, kvůli tomu, že dceři ne všechno sedne a hodně v kosmetice na koupání a mazání tápeme. Hodně produktů již putovalo dál kamarádkám, protože tam dcerce něco vadilo a byla samý pupínek. Byla bych ráda za novou zkušenost a třeba by jsme zůstali i značce věrni. :srdce:

 • Nahlásit
30.7.20 12:09

Dobrý den. Kosmetiku Oriflame používám pro sebe, ale vůbec jsme netušila, že mají i détské produkty. Staršího syna bych mohla koupat i v SAVU :mrgreen:, ale mladší (1rok) má citlivou pokožku a správnou kosmetiku pro něj pořád hledám :-D

 • Nahlásit
27
30.7.20 11:32

Oriflame

Ráda bych vyzkoušela kosmetiku pro svého syna. Zaujalo mě složení a hlavně šetrnost ;).

 • Nahlásit
30.7.20 10:53

Kosmetiku značky Oriflame jsem si oblíbila již před časem, avšak dětské produkty jsem ještě nevyzkoušela - a ráda bych :-)

 • Nahlásit
6
30.7.20 09:12

Kosmetika Baby O

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela dětskou kosmetiku od Oriflame, protože osobně používám pouze přírodní kosmetiku, stejně tak u své holčičky, a hledám značku, kterou bychom si oblíbily obě.

 • Nahlásit