Příprava na léto: Otestujte opalovací mléko WoodenSpoon, které si oblíbili i Harry s Meghan

Dopřejte svému dítěti královskou ochranu před slunečními paprsky. 80 maminek otestuje minerální opalovací mléko Baby & Family SPF 30 od WoodenSpoon, přírodní kosmetiky, která se stala součástí knihy SussexBaby.

Kdo otestuje opalovací tělové mléko Baby&Family SPF 30 od WoodenSpoon?Kdo otestuje opalovací tělové mléko Baby&Family SPF 30 od WoodenSpoon?

Co testujeme?

Přírodní opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 30 od WoodenSpoon, které:

 • je vhodné pro celou rodinu, včetně miminek,
 • je bezpečné díky hypoalergennímu složení,
 • má UV ochranu díky přírodním minerálním filtrům,
 • obsahuje jemné rostlinné máslo bohaté na vitaminy, polyfenoly a antioxidanty,
 • zvlhčuje a vyživuje pokožku,
 • je voděodolné,
 • má certifikát Soil Association Organic, není testováno na zvířatech,
 • neobsahuje žádné alergeny, dráždivé ani ropné složky,
 • má PLA obaly šetrné k životnímu prostředí,
 • má 100 % přírodní složení, z toho 77 % organického původu.

Jak testovat?

Má vaše dítě citlivou pokožku, případně dokonce trpí na ekzémy? Hledáme 80 maminek, kterým záleží na složení pořizované kosmetiky. A jak se o testování přihlásit? V době od 19. do 25. 4. 2021 stačí napsat do komentářů, proč se chcete zapojit zrovna do tohoto testování. Další den z přihlášených vybereme 80 testerek. Každá z nich od nás obdrží balíček se 3 vzorečky opalovacího tělového mléka Baby & Family SPF 30.

Po vyzkoušení musí každá testerka přidat svoje hodnocení do článku s recenzemi a recenzi v Centru zkušeností, a to nejpozději 14 dní od obdržení balíčku.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na soutěžní otázku.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Opalovací mléka značky WoodenSpoon jsou ideální ochranou na léto pro celou rodinu.Opalovací mléka značky WoodenSpoon jsou ideální ochranou na léto pro celou rodinu.

Proč je důležité všímat si složení opalovacích krémů?

S prvními slunečními paprsky se obvykle začínáme intenzivně shánět po vhodných opalovácích. Na trhu je jich k dostání velké množství – mléka, krémy, oleje, másla, spreje, tyčinky… A tak není těžké si vybrat. I když sledujete kolik z nich obsahuje škodlivé chemické látky? A víte, jaký je rozdíl mezi chemickou a fyzickou ochranou před slunečními paprsky?

Pro životní prostředí (hlavně pak mořský ekosystém) i vaše zdraví jsou nejnebezpečnější látky oxybenzon, octinoxát a methylparaben. Naopak vyhledávejte opalovací krémy s neškodným fyzickým filtrem obsahujícím oxid zinečnatý, oxid titaničitý nebo kombinaci obou.

Právě takové opalováky nabízí bulharská značka WoodenSpoon. U své přírodní kosmetiky kombinuje složení raw a nezpracovaných organických olejů s drahými bylinnými výtažky, které pomáhají udržovat zdravou, neodolatelnou a jemnou pokožku. Všechny produkty jsou vyráběny podle šetrných technologií, které zachovávají přírodní vlastnosti surovin. WoodenSpoon také investuje do vývoje ekologických obalových alternativ. V loňském roce například představil 150ml balení svých oblíbených opalovacích přípravků balených v PLA obalech.

Zajímavosti a informace (nejen) o přírodní kosmetice WoodenSpoon hledejte na e-shopu Biorůže.cz »

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Témata článku

Přečtěte si také

Velikost písma:
31057
26.4.21 15:22

Děkuji za možnost vyzkoušet produkt :kytka:

 • Nahlásit
26.4.21 14:43
 • Nahlásit
11
25.4.21 22:22

Ráda bych se zúčastnila testování, jelikož mám 8mi měsíční dceru a určitě budeme veškeré slunečné dny trávit venku 😊

 • Nahlásit
10
25.4.21 22:22

Moc ráda se s mojimi dětmi zúčastním testování této kosmetiky. :)

 • Nahlásit
57
25.4.21 22:09

Rádi bychom se zúčastnili testování opalovacího krému. S dětmi jsme hodně venku a v létě se koupeme u bazénu. Opalovací krémy používáme i několikrát denně. Každou sezónu vybírám vhodné krémy pro děti. :)

 • Nahlásit
330
25.4.21 22:02

Ráda bych porovnala účinky opalovacích krémů této značky, jelikož s ní ještě nemám zkušenost. Ale čtu na ni dobré ohlasy. Mám zkušenosti s jinými non toxic produkty proti slunečnímu záření.

 • Nahlásit
40
25.4.21 22:02

Testování opalovacího mléka

Rádi by jsme se se synem zapojili do testování, jelikož syn od narození má cévní hemangiomy na ruce a tím oslabenou kůži po těle a proto mu nedělá dobře jen tak nějaká kosmetika (začne se osypávat).

 • Nahlásit
155
25.4.21 21:08

Ráda bych vyzkoušela pro mou dcerku. Má 14 měsíců a neustále se jí na těle objevuje ekzém, už nevím, čím ji patlat, aby něco zabralo. Loni v létě bylo snadné s dcerou zůstat ve stínu, to jí bylo půlroku, dnes ji na místě neudržím a potřebuji kosmetiku, na kterou se mohu spolehnout. Věřím, že Meghan má dobrý cit pro výběr kosmetiky pro dítě a proto ráda vyzkouším a budu moc vděčná za rozšíření obzorů.

 • Nahlásit
25.4.21 19:26

Mladší děťátko je hodně citlivé na sluníčko. Kvůli kovidu jsme většinu času byli doma a tak by obzvlášť teď potřeboval větší ochranu… :andel:

 • Nahlásit
56
25.4.21 18:04

Se synem nas ceka prvni leto a zatim se v detske kosmetice tolik neorientujeme. Proto ji radi vyzkousime ❤️❤️❤️

 • Nahlásit
25.4.21 15:45

Máme miminko a starší děti, tak rádi vyzkoušíme, ochrana je důležitá.

 • Nahlásit
270
25.4.21 15:34

Moc by jsme chtěli vyzkoušet NT opalovací mléko, protože moje děti trpí na ekzém.

 • Nahlásit
25.4.21 15:30

Mám dve děti, 5 let a 8 měsíců a pomalu začíná sluníčko vystrkovat paprsky, tak budeme rádi, když budeme moci vyzkoušet :) :kytka:

 • Nahlásit
23
25.4.21 15:10

Testování opalovací kosmetiky

Mám 9 měsíční dceru. Pomalu se začíná oteplovat a tak přemýšlím nad vhodným opalovacím přípravkem.
Pro mě je důležité, aby byl opalovací přípravek vhodný pro citlivou pokožku a bez zbytečných chemických přísad. A každá dětská pokožka je velice citlivá. A potřeba jí věnovat zvláštní přístup.

 • Nahlásit
39
25.4.21 14:12

Velmi rádi bychom se synkem (2.5 roku) vyzkoušeli tohle opalovací mléko. Od malinka má hodně citlivou pokožku a běžně dostupné krémy z drogerií špatně snáší. Stále zkoušíme nějaké nové produkty, které by mu vyhovovali. Věřím, že bychom dle složení mohli najít našeho nového favorita na letní slunečné dny. Moc děkujeme za případnou možnost vyzkoušet pro nás úplnou novinku.

 • Nahlásit
2
25.4.21 14:00

Zrovna před chvílí jsem vyhledávala informace, jaké přípravky na sluníčko budou pro syna nejvhodnější, protože jsme se včera zapomněli na zahradě a trochu se spálil. 😕 Konkrétně tento produkt na mě vyskočil jako jeden z nejlepších, podmínkou pro mě bylo splnění non toxic, protože odmítám pokožku svého dítěte mazat jakoukoliv chemií. Cena je bohužel mnohem vyšší než u obyčejných chemických opalováků z drogerie, ale věřím, že to za to stojí. Jen bych teda byla moc ráda, kdybych měla příležitost krém nejprve vyzkoušet :kytka:

 • Nahlásit
3
25.4.21 10:53

Chci vyzkoušet popřípadě dokoupit máme alergii na více věci

 • Nahlásit
8
25.4.21 10:16

Testování opalovací mléko

Letos je to naše první společné léto a ráda bych pro syna vybrala opravdu kvalitní opalovací kosmetiku bez zbytečné chemie a zátěže pro dětský organismus. Popsané produkty WoodenSpoon se mi líbí, moc ráda bych je vyzkoušela ;)

 • Nahlásit
22
25.4.21 09:23

Testování WoodenSpoon

Ráda bych měla možnost otestovat výrobek. Dcera má už několik měsíců vyrážku/ekzém na nohách a obávám se, jak se to změní při vystavení na sluníčku. Doposud používané krémy úplně nepomohly

 • Nahlásit
999
24.4.21 21:57

Rádi bychom se přihlásili do testování. Syn nějakou dobu bojuje s ekzémy a citlivou pokožkou. Dokonce i starší syn má citlivou pokožku. Pořád jsme nenašli nic, co by jim vyhovovalo.

 • Nahlásit
7
24.4.21 21:30

Dokud jsem neměla děti, příliš jsem se o složení opalovacích krémů nezajímala, pak jsem ale narazila na spoustu různých informací ohledně toho, co vše se z takových krémů může vstřebávat do těla a hned jsem věděla, že teď už si dám při výběru kosmetiky velký pozor a co se týče opalováků - jedině minerální filtry, takže snad budu mít možnost vyzkoušet účinnost a snášenlivost této značky :palec:

 • Nahlásit
1574
24.4.21 21:17

Ráda bych se zúčastnila testování. Máme citlivou pokožku a stále hledáme vhodný přípravek, který by nám ochránil naší pokožku. S tímto výrobkem nemáme žádnou zkušenost proto rádi vyzkoušíme.

 • Nahlásit
1040
24.4.21 20:53

Velmi rádi cestujeme k moři i s naší dcerou. Obě máme velmi citlivou, ekzematickou pokožku a je velmi složité najít přípravky, které naší pokožce vyhovují. Zároveň máme jako rodina radi přírodu a zajímáme se nejen o její dary, ale i ochranu. Takže opalovací krém bez škodlivých látek a v eko obalu? To by bylo super!!

Příspěvek upraven 24.04.21 v 20:54

 • Nahlásit
16
24.4.21 19:56

Dcera má od narození citlivou pokožku a stále hledáme kosmetiku, která by ji stoprocentně vyhovovala. Občas se objeví ekzém nebo vyrážka, proto bych ráda krém otestovala. :)

 • Nahlásit
6676
24.4.21 18:52

Moje dcera má hodně citlivou pokožku takže mi velmi záleží na složení produktů.
Ráda bych krém otestovala jak tady u nás na sluníčku tak i k moři ke kterému se letos chystáme :)

 • Nahlásit
1
24.4.21 13:00

Záleží mi na složení kosmetiky, proto bych ráda vyzkoušela na své děti (syn 3,5 let a dcerka půl roku).

 • Nahlásit
14
24.4.21 12:59

Mám ráda přírodní kosmetiku pro sebe a pro své dva syny zásadně používám přírodní přípravky.

 • Nahlásit
2773
24.4.21 12:38

Prostě bych je chtěla otestovat, nemá smysl o tom dál diskutovat

 • Nahlásit
25
24.4.21 11:28

Ne každá značka vyhovovala dětem i mě, když je mazu. Stále zkouším, co bude vyhovovat nejvíce. Třeba tato značka bude pro nás nejlepší.

 • Nahlásit
54
24.4.21 10:08

Dobrý den, ráda bych testovala opalovací kosmetiku. Nejmladší syn (17měs)má atopickou pokožku a vybrat správnou kosmetiku je opravdu těžké. Dva starší synové (2,5roku a 6let) mají citlivou pokožku. Od jara do podzimu jsme furt venku a tak je třeba pořádná ochrana.

 • Nahlásit
198
24.4.21 09:47

Byli by jsme moc šťastní, kdyby se na nás usmálo štěstí v tomto testování protože syn trpí na atopický ekzém a ještě jsme nenašli vhodný opalovací krém, který by mu ekzém nezhoršil. Léto před námi, tak by to bylo skvělý 🤩moc se mi zalíbilo, že tyto opalovací mléka mají 100% přírodní složení ❤️

 • Nahlásit
30
24.4.21 08:51

Radi bychom se zapojili, mame pulrocniho chlapecka a ctyrletou slecnu, oba maji citlivou pokozku, dcerka sem tam trochu ekzem. U vsech kremu sleduji slozeni.

 • Nahlásit
21
24.4.21 08:48

Přiznám se že jsem o této značce ještě neslyšela, ale už teď mě zaujala…

Mám tři děti, nejmladšímu synkovi je 20m, má velmi citlivou až atopickou pokožku a brzy bude potřebovat ochranu před slunečními paprsky takže věřím, že by pro něj přírodní opalovací tělové mléko Baby & Family od WoodenSpoon bylo vhodné a ráda ho vyzkouším i na straších dcerách.

 • Nahlásit
4806
24.4.21 08:16

Celé léto trávíme venku, buď na zahradě a nebo vedle u tchanovic bazénu, takže se sluníčku vyhnout nedá a vyzkoušet něco nového, co je navíc přírodní a ochrání pokožku našich holčiček, by bylo moc fajn :andel:

 • Nahlásit
24
24.4.21 07:52

Dcerka má citlivou pokožku na sluníčko, tak musíme mazat krémy. Proč nezkusit něco nového?

 • Nahlásit
24.4.21 07:33

Slunce a krémy

Máme rádi sluníčko, bojíme se spálení. Proto používáme celá rodina opalovací krémy, které za chvíli začnou být zase povinnou výbavou v kabelce, batůžku na ven ;) Na trhu je opravdu velké množství výrobců a ne každý krém nám úplně vyhovoval. Tento bychom rádi vyzkoušeli.

 • Nahlásit
18
24.4.21 06:36

Jsme ideální vzorek pro testování

Opalovací krémy, to je můj problém na každé jaro a léto. Vzhledem k tomu, že jsem blondýna se světlou pokožkou, která se rychle spálí, tak samozřejmě opalovací krém vybírám fakt pečlivě. Teď posledních 5 let to samé řeším u syna. Je samozřejmě po mně blonďák, navíc už má několik znamének, takže se snažím ho chránit co nejlepším opalovacím krémem, aby se mi nespálil. Letos to bude ještě větší „výzva“, protože se mi v září narodil ještě druhý syn, opět malé blonďaté sluníčko, takže teď na jaře budu znovu řešit kvalitní opalovací krémy, které bychom mohli se syny používat všichni tři blonďáčci 😁

Příspěvek upraven 24.04.21 v 06:37

 • Nahlásit
1933
24.4.21 01:26

Mám 2 dcery a ráda bych je ochránila kvalitním přípravkem před spálením. Často chodíme ven, proto je to pro nás ideální pomocník.

Protože jsem alergik a starší dcera také, byly by tyto výrobky pro nás jako dělané. :)

 • Nahlásit
48
23.4.21 23:01

Jsme ti praví :))

Minulé léto jsem strávila x hodin nad bádáním nad tím nejlepším opalovákem pro mého tehdy 15měsíčního syna. Vybrala jsem weledu kvůli složení, ale nevyhovuje nám špatné roztírání a stálý bílý film. Rádi bychom vyzkoušeli něco jiného s co nejpřírodnějším složením.

 • Nahlásit
54
23.4.21 22:25

Test

Ahoj, totálně po každém opalování jsem spálená jak pečínka, potřebovala bych konečně pořádný krém co toto nedovolí :)

 • Nahlásit
12
23.4.21 22:14

Ráda bych se zapojila do testování, protože mi záleží na tom, co mažu dětem na tělo, kůže je náš největší orgán. Mám ráda kvalitní kosmetiku, protože se člověk po použití dobře cítí :D

 • Nahlásit
23.4.21 21:44

Hezký večer, sama jsem od narození atopik, takže jsem zvyklá svou pokožku chránit. Stejně přistupují i ke svým dvěma dětem 8 let a mladší 4 měsíce. Zatím jsem na trhu nenašla výrobek, který by vyhovoval celé rodině. Ráda bych vyzkoušela tuto kosmetiku, třeba konečně bude stačit jedna lahvička při výletě za sluníčkem.

 • Nahlásit
254
23.4.21 20:20

Hezký den, protože jsme v době kdy aktuálně sháníme letní boty a oblečení pro děti, tak nesmíme zapomenout také na ochranu kůže dětí. Mam dvě děti, 3 a 1 rok a před pár dny jsem začala hledat jakou kosmetiku pro ně koupíme, noo je toho tolik, že se v tom naprosto ztrácím. Děti sice nejsou prehnane citlivé a naštěstí nemají problém s kůži, i přes to však pro ně chceme to nejlepší a ráda bych vyzkoušela i tuto kosmetiku. Značku zatím neznám, ale velmi mne zaujala a ráda bych se s ní seznámila :)

 • Nahlásit
33
23.4.21 20:03

...

Sama od narození trpím atopickym ekzémem, mí synové mají také citlivou pokožku, proto vybírám převážně přírodní kosmetiku, ideálně bez parfemace.

 • Nahlásit
23.4.21 19:25

Pro dceru preferuji přírodní kosmetiku. To platí i pro opalovací krémy. Už bude pomalu jejich doba a tak ráda vyzkouším tento krém. Snad by mi pomohl v rozhodnutí, kterou značku pořídit.

 • Nahlásit
23.4.21 17:41

Dobry den, rada bych se zapojila do testování. Mému synovi jsou 3 měsíce a zachvilku začíná léto. S pritelem trávíme veškerý čas u vody a teď s mrnousem chceme to samé. Proto je velmi důležité aby byl 100% chráněn před sluníčkem, i když bude ve stínu tak musí být namazanej. Jsem prvorodicka, takže se pořad učím jaká kosmetika bude ta nejlepší

 • Nahlásit
22
23.4.21 16:54

Já jsem atopik, syn je měsíční kojenec s citlivou pokožkou po mne, proto rádi vyzkoušíme kvalitní výrobky, které slibují šetrnost k pokožce

 • Nahlásit
551
23.4.21 16:23

Chystáme se vyrazit za sluníčkem a určitě nechci podcenit ochranu citlivé pokožky svého osmiměsíčního chlapečka a tak bych ráda využila příležitost a vyzkoušela tuto kosmetiku :)

 • Nahlásit
4637
23.4.21 15:27

Zajímavé :palec: náš 10 měsíční má citlivou pokožku, tak bych ráda vyzkoušela ;) přeci jen těch slunečních dní pomalu, ale jistě přibývá :mrgreen:

 • Nahlásit
806
23.4.21 14:25

Laura, 8 měsíců

Testovala bych velmi ráda, protože se nyní stěhujeme z bytu do domečku se zahrádou, takže jaro, létě budeme trávit venku na sluníčku, tak by se nám opakovací mléko hodilo :)

 • Nahlásit