Staňte se jednou ze 30 testerek a vyzkoušejte novinku HiPP 2 BIO Combiotik®

Už žádné odměřování správného poměru instantního mléka, převařování vody a čekání na její zchladnutí. Tekuté mléko HiPP 2 BIO Combiotik® je připraveno k okamžitému podání, vhodné už pro půlroční miminka. Chcete ho bezplatně vyzkoušet? Přihlaste se do našeho testování!

Staňte se jednou ze 30 testerek a vyzkoušejte novinku HiPP 2 BIO Combiotik®

Co budete testovat?

Hledáme 30 testerek, které otestují HiPP 2 BIO Combiotik® tekutou pokračovací mléčnou výživu (vhodné pro děti ve věku 6 až 12 měsíců ). Každá testerka dostane balíček se 6 vzorky na vyzkoušení.

Čím je HiPP 2 BIO COMBIOTIK® tak unikátní?

 • Bez zbytečných příprav a ohřívání: Už žádné odměřování správného poměru, převařování vody a čekání na její zchladnutí. Tekuté mléko HiPP 2 BIO Combiotik® je připraveno k okamžitému podání. Mléko není nutné ani ohřívat, stačí jen před použitím lahvičku protřepat.
 • Vyvážené složení: Inspirováno mateřským mlékem, z cukrů obsahuje pouze laktózu, takže jím své miminko můžete krmit tak často, jako mateřským mlékem. Výživa má PRAEBIOTIK®*, správnou funkci imunitního systému také podporují vitamíny C a D, železo zase přispívá k normálnímu rozvoji kognitivních schopností. Omega-3 ALA je důležitá pro rozvoj mozku a nervových buněk a DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Navíc je mlíčko díky smetaně velmi chutné.
 • Pro snadné cestování: Nyní se krmení může ujmout klidně tatínek nebo babička. Na uzávěr pasují vybrané savičky, nebo mlíčko přelijte do své oblíbené lahvičky. Balení je navíc znovu uzavíratelné, takže lze mlíčko dávkovat dle potřeby.
Snazší už to snad být ani nemůže aneb Výživa ideální na cesty. Zdroj: HiPP.Snazší už to snad být ani nemůže aneb Výživa ideální na cesty. Zdroj: HiPP.

Koho hledáme a jak testovat?

Do testování se můžete přihlásit v termínu od 1. do 7. 3. 2021. Testování je určené maminkám s dětmi od ukončeného 6. měsíce věku. Pokud se chcete do testování zapojit, napište nám do komentáře pod tímto článkem: Jak staré máte miminko a proč byste chtěla pokračovací kojenecké mléko otestovat?

Námi zvolené testerky budou informovány soukromou zprávou, že byly do testování vybrány a bude s nimi domluven další postup. Každá testerka dostane balíček se 6 vzorky HiPP 2 BIO Combiotik®.

Pokud vás vybereme, po vyzkoušení popište svou zkušenost do článku s recenzemi. Svoji recenzi přidejte nejpozději do 14 dní od obdržení balíčku.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na výše uvedenou otázku.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Více informací se dozvíte na stránkách HiPP »

Důležité upozornění: Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je v prvních měsících nejlepší způsob výživy dítěte. Určeno pro výživu od ukončeného 6. měsíce, má být součástí smíšené stravy. Nevhodné jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o přikrmování a jakékoliv výjimky by měly být přijímány jen na doporučení lékaře, osoby kvalifikované v oblasti výživy či farmacie a na individuálních potřebách. Jako mateřské mléko, obsahují kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy vašeho dítěte, dbejte na zubní hygienu. Jako všechna pokračovací mléka obsahuje HiPP vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte. Způsob použití a další informace na obalech a hipp.cz.

*Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

BEBA COMFORT HM-O tekutá je konečně tady

 • 14.12.20
 • komerční sdělení

Znáte ten pocit, že vás v noci probudí hladové miminko a vám se opravdu nechce čekat na vychladnutí převařené vody? Nebo když se opozdíte na vycházce, vaše děťátko je už hladové a vy potřebujete co...

Velikost písma:
18
9.3.21 23:18

Gratuluji všem :-)

 • Nahlásit
8.3.21 09:49

Dobrý den,

gratulujeme těmto testerkám :-)

@Tereza1805
@LilliLu
@kochichak
@BadEnglishCZE
@mv09
@anitram999
@pakatule
@monikaam
@Dragonsqueen
@Dajdí
@zandy1979
@Lupoli
@zuz.hum1103
@Ksenie
@Sarkavejr
@Kotla
@Kamilouš
@sunflower18
@Blikhop
@Paulinne
@Kaci13
@Mackr
@Stydlínaa
@kiwiovka
@Bamboocha89
@sebel
@Petluska007
@cucik14
@flagri
@Pennya

Vzhledem k situaci, budeme balíčky odesílat až v pátek, tedy až v pátek ode mě očekávejte soukromou zprávu :-)
Balíčky budou odeslány na adresu, kterou jste uvedli ve formuláři při přihlášení do testerek.

moc vám všem gratuluji a přeji krásný den

Diana :kytka:

 • Nahlásit
24
7.3.21 15:35

Mému Péťovi je 11 měsíců. je to můj jedlík a chutná mu celkem všechno. Od mala kupuji nutrilon, protože jsem nekojila a poté jsem to už neměnila. Rada ale cestovní balení vyzkouším. Nutrilon nic takového nemá a když bychom někam jeli, určitě by se to moc hodilo.

 • Nahlásit
6.3.21 19:15

Mam syna, 8 mesicu. Casto byvame na cestach, v privetivejsi dobe, nez je ta dnesni, po navstevach u pribuznych. Tudiz by se nam velice hodilo takove cestovni baleni mlicka. Na Hipp je malicky zvykly, takze neni co resit… 8)

 • Nahlásit
7
6.3.21 11:42

Dceři je 6,5 mesice. Rada bych vyzkoušela neco, aby mohl krmit i tatinek bez me asistence. Kojime, ale uz i prikrmujeme. Dost by mi to ulehčilo treba vecery ci pripadne cesty.

 • Nahlásit
tou
9
6.3.21 11:21

Malemu je neco malo pres rok ale i presto bysme radi vyzkouseli neco na co se da dat rovnou savicka a vypit venku na prochazce nebo u doktora kde by nam to dost ulehcilo jak nic nerozlit a neuspinit…

 • Nahlásit
38
5.3.21 21:00

Natálce bude za par dnů 14 měsíců a jelikož trávíme hodně času venku nebo taky chodí se mnou na zkoušky do školy tak by to pro nás bylo super vyzkoušet a já bych nemusela řešit kde ji to mám ohřivat nebo kojit a podobně, mohla bych udělat i menší propagaci na svém instagramu :smiling_face_with3_hearts:

 • Nahlásit
10
5.3.21 20:52

Naše Natálka právě ukončila 6 měsíců a jelikož jsme stále někde na cestách a malá papa jako o závod, tak by se nám tyhle mlicka hodily🙂 usnadnily by nám dost starosti🙂

 • Nahlásit
5.3.21 14:20

????Tonička chce být testerkou ????

Krásný den
Dceři je 6mesicu a jsme prakticky stále na cestách autem takže bychom rady vyzkoušely zda je to opravdu praktická a chutná alternativa k sušenému mlíčku. :palec:

 • Nahlásit
880
5.3.21 00:49

Jůů, tak to by bylo super, už žádných milion flaštiček a hledat někde zásuvku nebo hospodu, kde ohřejou vodu :)
Malé je rok a kousek, a tohle by bylo takové ulehčení, že bych i já skákala radostí :)

 • Nahlásit
11
5.3.21 00:08

Dobrý den :)

O víkendu slavíme ( v sobotu ) přesně rok :)) Byl by to krásný dárek.

Rády bychom vyzkoušely, jelikož Hipp zbožňujeme, ale tento produkt jsem zatím nikde neviděla :)

Nádherný den :)

 • Nahlásit
3
4.3.21 21:46

Hipp testování

Dceři je 11 měsíců a částečně ještě kojím, ráda bych ale pomalu přestala a začla s umělým mlékem.

 • Nahlásit
9
4.3.21 21:20

Hipp

Vaneska se narodila v srpnu(19.8.20)a od října je plně na umělém mléku :) od počátku jsme na Hipp 🤤s mlékem od hippu jsme nadmíru spokojeni, malá nemá žádné problémy s břiškem a roste do krásy 🤭sem tam ji dopřejeme nějaký dobrý prikrm od této značky či bio dzusik 😊pomalu ale jistě přicházíme na chuť kaši se sušenkami 😊 hippu děláme od začátku pravidelně reklamu na našem instagramu😊budeme se těšit na případnou spolupráci 😊

Příspěvek upraven 04.03.21 v 21:27

 • Nahlásit
105
4.3.21 20:30

Testerka

Krasny den, Adelce je příští týden 6.měsíců a od narození máme Hipp Combiotik 1 a jsme moc spokojeni :srdce:

 • Nahlásit
4.3.21 19:23

Hipp je náš n.1

Máme doma princeznu, která zitra slaví 9 měsíců👸🏻
Hipp používáme už od porodnice doteď. Od mléka, přes přesnídávky po sprchové gely.
A jelikož jezdíme nyní často za babičkou, o kterou se staráme, tak by nám tato již hotová mléčka udělala službičku.
Pokud se osvědčí, což počítám že ano, jako vše od teto značky, věnovali bychom další do kojeneckého ústavu, do kterého přispíváme miminkům, která nemají takové štěstí, jako třeba to naše 😊 ❤️💌

 • Nahlásit
4.3.21 18:30

12 měsíců, určitě bych chtěla vyzkoušet :palec: když chodíme ven, nebo jezdíme v okresu ke tchýni tak by se to hodilo, aby člověk nemusel tahat milion věcí :D

 • Nahlásit
4.3.21 18:25

Mám 7 měsíční dítko, často jezdíme k prarodičům, proto bych toto mléko při cestování ráda využila, stejně tak mi přijde praktické, i když mi malého hlídají prarodiče, je to pro ně rychlejší a snadnější.

 • Nahlásit
4.3.21 18:21

HIPP

Synovi bude 8.měsíců a mléko od značky Hipp používáme už od jeho 4.měsíce.
A toto mléko je určitě skvělé na cestování, momentálně na nějaké delší procházky, kde není možnost mléko ohřát. Určitě bychom využili a rádi vyzkoušeli.

 • Nahlásit
4.3.21 17:09

Tekuté mléko HiPP 2 BIO Combiotik®

Dobrý den, rada bych vyzkoušela mlíčko pro dcerku ktere je 6 měsíců. V noci stavam a bylo by urcite lespi takto nez cekat na vychlazeni mlicka ktere pripravuji aspon by dcerka nemusela cekat nez se vychaldi urcite je to lepsi varianta pro ty miminka ze nemusi dele cekat. A urcite je dobre na cestování.

 • Nahlásit
3102
4.3.21 15:48

Synovi je 11 měsíců, žádné cestovní hotové mlíčko jsme ještě nezkoušeli, mohlo by to ušetřit práci. Lahvička má skvělý hubený tvar, vždy když jdeme ven pak lahvičku strkám pod podprsenku aby mlíčko bylo teplé, tak to bude stouhle lahvičkou velmi snadné a pohodlné 😁

 • Nahlásit
1617
4.3.21 15:46

Moc ráda bych tuto variantu už připravených mlíček vyzkoušela. Často cestujeme takže by se to hodilo. Syn bude mít 16.3. 7 měsíců.

 • Nahlásit
4.3.21 13:55

Tína-Anýz

Tato mléka vypadají velice zajímavě. Hlavně by se hodily na cestování a pobyt v přírodě. Je skvělé, že se nemusí ohřívat, když budeme třeba na procházce v lese či kdekoliv bez dostupnosti ohřívání :D ;) Možnost otestování těchto mlíček by mě velice lákalo pro naší dceru, které je 8 měsíců.

 • Nahlásit
1
4.3.21 13:54

Mlíčko bych dala své 9-ti měsíční holčičce, která miluje všechno co se dá jíst a pít, takže by to pro ní byla příjemná změna a pro mě menší ulehčení práce… :D :P

Příspěvek upraven 04.03.21 v 13:54

 • Nahlásit
61
4.3.21 12:19

Tak toto by byla pecka! Synovi bude 18 měsíců, mlíčka miluje, a tato varianta od HIPPu by byla skvělá třeba na procházky, nebo na cesty v autě. :dance: Mlíčko od HIPPu jsem chtěla vždy vyzkoušet, ale trochu mě odrazuje vyšší cena než konkurence, když člověk neví, zda to za to stojí.. 😐 Tak bych byla vděčná za možnost testování :srdce:

 • Nahlásit
24
4.3.21 11:38

Mám doma 6-ti měsíční princeznu. Jelikož dost cestujeme, tak by to ráda zkusila jako rychlou variantu do auta, případně když potřebuji malou pohlídat a dostane hlad. Aby mi hlídání zvládlo snadno nakrmit.

 • Nahlásit
4.3.21 11:07

Chtěla bych vyzkoušet, jelikož syn rád zkouší nové mlicka pořád, je mu 1 rok.
Rychlá a bezpracna příprava by se mi hodila, jelikož jsem v jednom kole a nevím kam ráno dříve skocit:)

 • Nahlásit
113
4.3.21 10:17

Jsem vůči takovým produktům skeptická, plastu máme na planetě dost a dost. Určitě by se to hodilo na cesty, zajímalo by mě, jestli chutná. Malé je 18 měsíců.

 • Nahlásit
5
4.3.21 09:58

Testování

Dobrý den mám 8 měsíců syna a rádi bysme Hipp vyzkoušeli. pouzivame Hipp ale tento by byl super v noci a na cestách. radi chodíme na procházky.

 • Nahlásit
3
4.3.21 07:46

Hipp

Ráda by jsem vyzkoušela mléko od značky Hipp. Syn je od narození na Umělé výživě, ale poslední dobou mi odmítá značku kterou jsme do teď dávali. Možná by mu mohla změna pomoci je mu 8 měsíců. :srdce:

 • Nahlásit
4.3.21 01:12

Testování

Dcerka má 7 měsíců, od narození na UM. Z doslechu vím, že Hipp má kvalitní UM, jen mi zůstali na značce mléka podavaném v porodnici

 • Nahlásit
24
3.3.21 22:40

Syn má za chvíli 6 měsíců a denně dostává 1-2 dávky UM denně, a to ve chvíli, kdy mi moje mléko dojde. Proto je to pro nás toto ideální varianta, protože bych nemusela opravdu narychlo převařovat vodu, rychle zchlazovat a namíchat UM zatímco mi syn brečí.

 • Nahlásit
9
3.3.21 22:04

Malé je 14m. Rádi bychom vyzkoušeli novinku a hlavně rychlejší přípravu. :-) alespoň by bylo méně vejskání při přípravě jídla.

 • Nahlásit
3.3.21 21:38

17 mesicu, urcite usetri cas pripravy mleka v rannich hodinach a nebo na prochazky, kdyz ma maly hlad.

 • Nahlásit
17
3.3.21 21:32

10m. vyzkouset novinku

 • Nahlásit
161
3.3.21 20:15

Dvojčata 1 rok. Sluníčko vylezlo a my musíme pracovat na zahrádce, tak by nám to ulehčilo práci :srdce:

 • Nahlásit
15
3.3.21 18:57

Testování

Určitě bych ráda otestovala. Značku Hipp máme rádi 10 měsíců. Určitě ušetří přípravu.

 • Nahlásit
33
3.3.21 18:51

Hipp Combiotik

Ráda bych testovala, na jaře máme to štěstí, že z bytu už můžeme vyjet na chatu, ale není zde voda, tato mlíčka by tedy byla super. Malému bude rok.

 • Nahlásit
24
3.3.21 17:40

Synovi je 18 měsíců, mlíčko má jen na noc, bylo by zajímavé vyzkoušet lehčí přípravu ☺️😊

 • Nahlásit
3.3.21 17:20

Testovani hipp

Nasi Mie nyni bude 10 mesicu. Rada bych uz ukoncila kojeni a presla na umele mleko. Toto vypada jako skvele reseni. S umelou vyzivou zatim nemam zadne zkusenosti a rada bych to vyzkousela, jestli by to pro nas nebylo vhodne. :kytka:

 • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 16:42

Ráda bych vyzkoušela ještě jsem neměl možnost něco takového otestovat a chtěla bych vyzkoušet už jen z toho důvodu že uvažuji o koupi mlék Hipp pro dceru že by pro mě bylo dobré kdyby nejdříve zkusila takto než kdyby ji mléko nevědělo nebo ne chutnalo abych zbytečně nekupovala mléko a po jedné dávce mi doma nezůstalo celé mléko na to bohužel jen tak finance nejsou proto bych ráda společně s dcerou otestovala toto mléko od hippu :andel: :hug:

 • Nahlásit
3.3.21 15:15

Hipp

Ráda bych pro syna vyzkoušela. Tu to variantu neznám..

 • Nahlásit
7
3.3.21 15:13

HIPP

Od 6 měsíců, bohužel, ještě neznám toto mlíčko, ráda se zúčastním testování. Jako babička, snad pomůžu mamince.

 • Nahlásit
123
3.3.21 14:33

Tohle mlíčko bychom rádi vyzkoušeli především pro dlouhé cesty k babičce. Dcerka sedmnáct měsíců.

 • Nahlásit
6
3.3.21 10:58

Mlíčko Hipp

Máme doma 11měsíční princeznu Miu, která už od malička je na mlíčku značky HiPP, momentálně combiotik 2🙂 a plně nám vyhovuje. Tak bychom rádi vyzkoušeli tuto hotovou variantu. Super právě když jsme někde odjetí nebo na výletě🙂.

 • Nahlásit
3.3.21 10:22

Dobrý den. Mám skoro tříměsíční dítě a chtěla bych testovat protože už jsem na něj koukala a přemýšlím že ho koupím kvůli tomu, že cestuji se synem 50km k jeho doktorovi a na stavbu našeho baráku. Když vyjde jídlo na cestě autem tak by se to velmi hodilo. Zatím používám pouze sypký hipp bio combiotik.

 • Nahlásit
2
3.3.21 08:09

Testovani

Malé bude 9 měsíců, HiPP 2 normálně užívame. Tyto mléka bych též ráda vyzkousela. Budou praktické na výlety do přírody :)

 • Nahlásit
86
3.3.21 07:55

Mám sice dvouletého chlapečka ale mlicka mu chutnají tak, že si přes den ví kde je najít a nosi mi že chce.. Tak bych ráda vyzkoušela tuto novou variantu :)

 • Nahlásit
5
3.3.21 07:20

testování

Dceři je čerstvě 7 měsíců, pořád hledáme vhodné pokračování mlíčko. Hipp jsme ještě nezkoušeli a rády vyzkoušíme. Jsme často venku či na výletech, tak v takové formě by bylo ideální.

 • Nahlásit
20
3.3.21 06:29

Testování

Náš Davídek bude mít 9 měsíců. I když se stále snažím kojit, tak už mu to bohužel nestačí, protože je velký jedlík. Rádi cestujeme (když to jde), nebo alespoň chodíme na procházky. Tahat sebou flašku, krabičku s UM a termosku s teplou vodou zabírá dost místa, takže tohle bych ráda vyzkoušela, už kvůli skvělé skladnosti. ;) ;)

 • Nahlásit
3.3.21 06:27

Hipp

Našemu Matynkovi bylo teď půl roku a toto mlicko nepouzivame, ale kupujeme prikrmy Hipp a ty mu moc chutnají. Tak bysme rádi vyzkoušeli i mlicko.

 • Nahlásit