Hledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó

Ochutnejte s námi lahodné polévky Prestó. Stačí je jen otevřít a ohřát, takže jsou na stole raz dva. Přihlaste se do velkého testování a poznejte kvalitu estonské značky SALVEST!

Hledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó Polévky Prestó jsou nejen chutné, ale také plné živin. Zdroj: SALVEST.

Co budete testovat?

Hledáme 50 testerek, které spolu se svými rodinami vyzkouší polévky Prestó od estonské firmy SALVEST. Konkrétně pak:

BIO estonské polévky – chutné a praktické

Polévky Prestó mají praktický a plně recyklovatelný obal. Zdroj: SALVEST.Polévky Prestó mají praktický a plně recyklovatelný obal. Zdroj: SALVEST.

Prestó jsou lahodné a nutričně vyvážené polévky vyrobené výhradně z BIO surovin. Neobsahují žádná uměle vyrobená aromata ani konzervační látky a jsou vhodné pro celou rodinu, a to i pro děti od tří let. Některé polévky jsou lehce pikantní, jiné jemné a krémové.

Kromě vegetariánů si mezi nimi vyberou i zapřisáhlí vegani. A ti ostatní si můžou ohřát tu polévku, na kterou právě dostali chuť. Díky praktickému balení, které je bez obsahu hliníku, a je tedy plně recyklovatelné, je s sebou můžete vzít třeba na výlet, kde vám zajistí plnohodnotnou a rychlou svačinku. Na polévce si můžete pochutnat téměř okamžitě – stačí ji jen ohřát. Neotevřené balení je možné skladovat při běžné pokojové teplotě.

Koho hledáme a jak testovat?

Hledáme 50 testerek. Do testování se můžete přihlásit od 11. do 17. 1. 2021 – stačí nám napsat do komentáře pod tímto článkem, jak staré máte dítě/děti a proč byste chtěli polévky vyzkoušet?

Vybraným testerkám pošleme zprávu, že se na ně usmálo štěstí, a poprosíme je, aby svou zkušenost s polévkami popsaly do článku s recenzemi do 14 dnů od obdržení balíčku.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat, jak máte staré dítě/děti a proč byste chtěla polévky vyzkoušet?

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Objevte značku SALVEST

Zkušenosti estonské značky SALVEST s výrobou potravin sahají až do roku 1946. Její dětské příkrmy Põnn, ovocné kapsičky Muuti, svačinky Smushie a polévky Prestó vznikají ze 100% BIO surovin, a to s respektem k přírodě a životnímu prostředí. Kromě exotických složek pocházejí veškeré ingredience od lokálních farmářů ze vzdálenosti maximálně 100 km od výrobní linky, kde se zpracovávají. Tím odpadá jejich nesmyslné převážení z jednoho konce světa na druhý a snižuje se uhlíková stopa, takže i naše planeta může lépe dýchat.

Jezte s chutí! BIO hotové zdravé polévky pro každý den:

Váháte, jestli se do testování přihlásit? Přečtěte si, co si o polévkách SALVEST PRESTÓ myslí naše redakce »

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Velikost písma:
18.1.21 08:25
 • Nahlásit
56
18.1.21 07:26

Testování polévky

Nadherný den,
to je testování přesně pro naši rodinu. Polévky totiž u nás milují všichni. Tatínek jak říká babička je polévkový a synové i dcera to podedili, takže polevkujeme denně. Takto bychom ochutnali něco nového. Moc rádi otestujeme. Krásný den

 • Nahlásit
3083
17.1.21 22:33

3 deti 2,5 a 8 let

Ráda bych vyzkoušela bio polévku, kterou nemusím sama dlouho vařit a jen ji ohřeji… Mám ráda úsporu času, když to není na úkor kvality.

 • Nahlásit
9
17.1.21 22:02

Milujeme polévky

Děti mám tři: nejstarší Elišce bude v únoru 6 let, Lukáškovi jsou 3 roky a 3 měsíce, nejmladší Leničce je 1,5 roku - takže testovat by mohly dvě z nich a já bych se k nim ráda přidala :D
A proč bychom měli polévky testovat my? Protože jedině u nás jsou polévky ještě oblíbenější než hlavní jídlo a dezert, a tak jsou u nás na denním pořádku. Když jsem ale nemocná, kolikrát je pro mě i ta polévka nadlidským úkolem, a tak bych uvítala mít vždy po ruce něco hned hotového, ale zároveň chutného a kvalitního, protože mi na složení jídla dětí opravdu záleží :srdce:

 • Nahlásit
44
17.1.21 21:17

Synovi jsou 4 roky a na polévkách si pochutnává denně.

 • Nahlásit
4
17.1.21 21:11

Mám 5 měsíční dcerku a pro rodinu se snažím vařit zdravou a vyváženou kuchyni. Vzhledem k tomu, že v zimních měsících není dostatek čerstvé zeleniny, tak hotové polévky ze zaručeně kvalitních surovin by bylo elegantní řešení. Jako kuchařka bych ušetřila čas a jako matka bych věděla, že jíme zdravě.

 • Nahlásit
17.1.21 21:01

Dvě holčičky - 4 roky a 1 rok. Chtěla bych polévky vyzkoušet, protože by se z nich mohly stát mé kamarádky a ušetřily by mi spoustu času :-D

 • Nahlásit
21
17.1.21 20:56

polévky PRESTO

Mam 3 měsíční dceru, takže asi ne ochutna přímo polévky jinak vždycky něco zbude u kojení přece :lol: :roll:
přítel jenom spánek a praca tak neni lehké z malou v náručí uvařit.
občas jdeme snadnou cestou a damy jsi instantní jídlo, rád vyzkouším BIO hotové polévky PRESTO.
Nestačí, že je rychlá příprava to k tomu také zdravá.

 • Nahlásit
17.1.21 20:28

Syn 2,5 roku a dcera 2 měsíce, tyto polévky vůbec neznám, rada vyzkouším něco nového, vypadají moc dobře.

 • Nahlásit
25
17.1.21 19:34

Máme 14 měsíční dceru a polévky bych ráda vyzkoušela, protože konečně přišla na chuť polévek. Takže teď zkoušíme všechny možné :)

 • Nahlásit
25
17.1.21 18:01

Máme 1,5 starého syna a 10 letého. Teď v zimním období bych ráda vyzkoušela tyto polévky, nestíhám vařit každý den. Jsou to naše oblíbené zeleninové chutě. Jako vydatná svačinka nebo lehká večeře s rychlou přípravou. Protože dnešní doba a situace opravdu je náročná na čas.

 • Nahlásit
11
17.1.21 11:59

Mňam

Ahoj:) Já mám zatím jedno dítko, kterému je 2,2 roku:) A má moc ráda všemožné polívky a prostě všechno co je k jídlu, tak sní:) Tak bychom moc rádi ochutnaly hráškovou a mrkvovou polévku, protože já i malá zeleninu přímo zbožňujeme:) Výhra by nám udělala radost:)

 • Nahlásit
17.1.21 09:44

Testování polévek

Ahoj, mám děti 2,5 a 8,5 m. V době koronaviru musím říct, že jsem matka na plný úvazek fungující na 1000%, učíme se se starsi, věnuji se mladší, do toho manžel pracuje také teď z domu, krom toho jeste pracují pro švýcarskou firmu JUST a vedu svůj malý tým a také jsem se stala kuchařkou na plný úvazek, ale někdy je problém, co rychle uvařit a hlavně, aby to bylo zdrave, protože se snažíme žít zdravým životním stylem a snažím se. k tomu vést i deti. Polévky mě velice zaujaly jednak kombinaci chuti a také rychlosti na přípravu. Ráda otestuji

 • Nahlásit
22
17.1.21 08:30

11 měsíční dcerka

Máme 11 měsíční dcerku. hodně výletujeme a já ještě dělám do práce, takže na vaření je opravdu málo času. Přitom se jí snažím dávat čerstvé a zdravé potraviny. Hotové polévky jsou super řešení

 • Nahlásit
5901
17.1.21 06:46

Máme 6 letou dceru a rádi cestujeme, rádi vyzkoušíme. Třeba jen na chatě.

 • Nahlásit
24
16.1.21 21:40

Dobrý den, polévky milujeme celá rodina. Rádi bychom vyzkoušeli tyto nové polévky. Už jsem mnohé slyšela o Vašich polévkách a zajimalo by nás zda jsou opravdu tak skvělé. :kytka:

 • Nahlásit
30
16.1.21 21:37

Máme doma dcerku 15 měsíců, pomalu zařazujeme jídla, která jíme i my rodiče. Malá má ovšem silnou intoleranci na lepek, takže se snažíme celá rodina jíst trochu jinak a zdravěji. Tyto polévky by mohly být skvělou volbou pro zpestření jídelníčku. Já jsem vyloženě polévkový typ :)

 • Nahlásit
16.1.21 21:01

Mám dvě holky. Starší 11 letá od mala normálně nejí, má pouze několik druhů jídel, které s oblibou sní. Mladší 3letá je naštěstí její pravý opak :D. Ráda ochutnává nová jídla a s chutí je sní. Tak jsem moc zvědavá, zda by některá vaše polévka dokázala přesvědčit moji starší dceru, aby rozšířila svoje chuťově buňky :D. Je to tvrdý oříšek :lol:.

 • Nahlásit
16
16.1.21 20:43

Syn bude mít brzy 3 roky a polévky jsou u nás velmi oblíbené. Někdy bohužel chybi čas nebo inspirace a hotová zdravá polévka by se po ruce určitě hodila.

 • Nahlásit
114
16.1.21 19:28

Máme čtyři děti a všechny milují polévky. Ráda bych proto vyzkoušela tyto polévky - trochu by mi usnadnily vaření :o

Příspěvek upraven 16.01.21 v 19:28

 • Nahlásit
10
16.1.21 19:12

Syn bude mít v květnu tři roky a je milovník polivek, někdy jí jen polívky a v zimě často vaříme polívky. Testování by potěšilo celou rodinu.

 • Nahlásit
2117
16.1.21 16:45

Syn bude mít tři roky, hledáme vhodné jídlo na cesty, když pojedeme třeba kempovat a nebo na delší pobyty. :jazyk:

 • Nahlásit
18
16.1.21 12:52

Klukům budou 4 roky a 5 let. Podobná jídla moc ráda využívám na výletech nebo na dovolené jako plnohodnotné jídlo, které mi ušetří spoustu času při vaření. Oceňuji jejich složení. Polévky máme rádi celá rodina a vařič s ešusem bereme téměř všude.

 • Nahlásit
16.1.21 12:37

Testování polívky

Mam doma skoro 3 letou dceru, která polívky zbožňuje tak bysme je radi vyzkoušeli. Plus nám do toho se tedka narodil syn v listopadu. A ten určitě bude rad bastit jako naše dcera.

 • Nahlásit
6
16.1.21 10:57

Testování

Mam roční dvocatka a chutna nam snad všechno a radi zkousime a objevujeme nove veci a chutě. Takze by jsme se radi pripojili k testovani polévek. :srdce:

 • Nahlásit
1064
15.1.21 22:05

Dobrý den, mám dvě děti, 4leteho a 11letou. Občas se nám stává, že o víkendu jezdíme pryč, na výlety, na fotbal, a tyto Vaše polévky by byly skvělé jak na doplnění hlavního jídla, nebo právě po výletě jako rychlá vzpruha a plnohodnotná strava zároveň. Také do práce bych ji mohla vzít na polední pauzu na oběd.

 • Nahlásit
15.1.21 19:57

Dobrý den, mám 2 letou vnučku, která jen tak něco nesni, vybírá si. Polévky jí bez problému a proto bych velice ráda vyzkoušela Vaše hotové polévky, jejichž příprava nezabere tolik času. Následně bych se podělila o zkušenosti s ostatníma maminkama. Ale už podle obalu vypadají velmi chutně. Děkuji za šanci podílet se na testování.

 • Nahlásit
30
15.1.21 17:53

Mám doma 13-měsíční dcerku a 7-letého syna, oba milují polévky, proto by se u nás po nich určitě rychle zaprášilo 8)

 • Nahlásit
8679
15.1.21 16:59

Mám 13 měsíční dceru a polévky milujeme obě, proto bych ráda vyzkoušela alternativu pro dny kdy se nestíhá nic a je potřeba sáhnout po hotových pokrmech.

 • Nahlásit
15.1.21 16:40

Mám ročního syna, polévky má moc rád a ráda bych mu je dopřála i na výletech, které pravidelně podnikáme. Toto by mohla být skvělá varianta jak mu je dopřát

 • Nahlásit
10
15.1.21 16:24

Mám 2 letého syna a polévky miluje. Polévky sní více než dospělý 😁 rádi bychom otestovali polévky a když se osvědčí, rádi začneme kupovat. Občas je fajn ušetřit čas, který každý den věnuji vaření 😊

 • Nahlásit
21
15.1.21 14:30

Máme tříletého syna, který polévky miluje, ne vždy je však čas polévku k večeři uvařit, takže bychom polévky rádi vyzkoušeli…

 • Nahlásit
1
15.1.21 14:26

Ráda bych testovala ♡

Mám syna 3 roky a dceru 18 měsíců. Ráda bych otestovala polévky Salvest. Přijde mi to jako super nápad hlavně proto, že šetří čas a jsou zdravé. Kdyby jsme někde zdrželi, díky těmto polévkám by byl doma oběd raz dva.

 • Nahlásit
5
15.1.21 13:46

Mám tříletou dceru, která většinou večeří husté zeleninové polévky, takže bychom je rádi otestovali. A také by mě zajímalo jak se za roky zlepšily „pytlíkové“ polévky :D pětiměsíční syn si bude muset ještě počkat.

 • Nahlásit
15
15.1.21 12:52

Syn má 8 let. A chtěla bych testovat, aby jsme zkusili něco nového a někdy by nám to ušetřilo čas, aby jsme byli více spolu :-)

 • Nahlásit
6
15.1.21 10:22

Dětem jsou 3,5 roku a 1,5 roku. Do 3 týdnů čekáme třetí, tak by se nám hodilo ušetřit trochu času.

 • Nahlásit
19
14.1.21 23:58

Mame 4 mesicni mimco a uz mame prikrmy. Ja konzumuji s nim tak by jsme polevky vyzkouseli oba dva ;)

 • Nahlásit
14.1.21 23:50

Rada bych polévky vyzkoušela z důvodu že naše roční dcera polévky miluje.

 • Nahlásit
193
14.1.21 23:39

Mám 10měsíční dcerku a polévky bych ráda vyzkoušela, protože nemám absolutně čas na vaření a láká mě jídlo, které je rychlé a zdravé.

 • Nahlásit
14.1.21 23:20

Polévky

Mým dětem je 4 roky a druhému 4 měsíce. Polévky bych chtěla. vyzkoušet, protože se poslední dobou potýkání s nedostatkem času s vařit denně je opravdu náročné, navíc se snažím dětem připravovat pestrou stravu, sebe často odbývám. Testování těchto polévek mě opravdu láká

 • Nahlásit
14.1.21 22:46

Dceři je 20 měsíců a polévky miluje, vaříme je téměř obden… :)

 • Nahlásit
56
14.1.21 22:13

10 měsíců a polévky zbožňujeme ;) proto bychom rádi vyzkoušeli i tyhle ;)

 • Nahlásit
9
14.1.21 21:05

Test polevky

Mam 4deti, z toho dve pulrocni dvojcatka.Rada bych polevku zkusila uz jen z toho duvodu, ze obcas nestiham ani varit a hodilo by se neco kvalitne a bio i pro maminku:)) samozrejme ze by si to starsi deti,7 a 4 let nenechali ujit taky…

 • Nahlásit
30
14.1.21 21:05

Polévky má hrozně ráda celá naše rodina. Hlavně když se jedná o zajímavé kombinace chutí. Mám dvě děti 8 a 11 let.

 • Nahlásit
1
14.1.21 20:19

Polévky vypadají velice zajimave a proto bychom je rádi vyzkoušeli. Miminko máme 5ti měsíční ještě v bříšku, tak by se třeba taky ozvalo, jak chutná :)

 • Nahlásit
2465
14.1.21 19:55

5 měsíců a 5 let a ráda bych ji vyzkoušela, protože první, když jsem viděla toto testování bylo - cože? Polívky z pytlíku? :zed:
Tak mě přesvědčte že i „polívky z pytlíku“ můžou být dobrý :pankac:

 • Nahlásit
109
14.1.21 18:19

Máme holčičku 7 měsíců a dva kluky 3 a 6 let.
Na zimu se polévky hodí, zvlášť teď po bobování by se hodila.

 • Nahlásit
154
14.1.21 17:04

Máme syna 10 let a dceru 5 let. Oba milují polévky. Rádi bychom vyzkoušeli ty vaše :)

 • Nahlásit
26
14.1.21 16:43

Polévky milujeme celá rodina. Rádi bychom vyzkoušeli tyto nové polévky.

 • Nahlásit
6954
14.1.21 16:15

Děti mám 3 a kluci mají 5,8 roků a dcera téměř 2 roky.
Chtěla bych hlavně ochutnat hráškovou, protože ten prostřední 5 letý miluje hráškovou polívku s krutony.
A co si budem :mrgreen: kolikrát večer po celém dni se už nechce vařit domácí. A ty z těch pytlíků, tak z nich nemám dobrý pocit. :nevim:
Takže naše tříčlenné osazenstvo dětí rádo vyzkouší.
P. S. mají mlsné jazýčky. :oops:

 • Nahlásit