Úklid hotový raz dva! Přihlaste se o jeden z 10 mopů 1-2 Spray max od Viledy

Čistá podlaha snadno a rychle? 1-2 Spray max se perfektně hodí na rychlý každodenní úklid, kdy se vám nechce tahat s těžkým kbelíkem vody. Které domácnosti vyzkouší tento plochý mop s praktickým rozprašovačem?

Úklid hotový raz dva! Přihlaste se o jeden z 10 mopů 1-2 Spray max od Viledy Plochý mop Vileda 1-2 Spray max se hodí do všech domácností.

Co budete testovat?

Otestujte mop 1-2 Spray max. Zdroj: Vileda.Otestujte mop 1-2 Spray max. Zdroj: Vileda.

10 mopů Vileda 1-2 Spray max.

Proč stojí za to mít mop 1-2 Spray max doma?

 • Odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. (1)
 • Nemusíte tahat těžký kbelík s vodou.
 • Hodí se na rychlý úklid.
 • Mop má oboustrannou mycí hlavicí, která se otáčí o 180°.
 • Součástí mopu je rozprašovač a velká nádržka s objemem 750 ml.
 • Snadno dokoupíte náhradní návleky, které se dají vyprat až na 60 °C.

I my v redakci jsme mop 1-2 Spray max vyzkoušeli. Jak test dopadl?

Koho hledáme a jak testovat?

V termínu od 12. do 18. 4. 2021 vybíráme 10 testerek. Chcete být jednou z nich? Tak nám napište do komentáře pod tímto článkem, proč byste chtěla otestovat zrovna mop 1.2 Spray max?

Námi zvolené testerky budou informovány soukromou zprávou, že byly do testování vybrány. Pokud vás vybereme, po vyzkoušení se podělte o svou zkušenost do článku s recenzemi. Svoje recenze přidejte nejpozději do 14 dní od obdržení balíčku.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na výše uvedenou otázku.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Podívejte se na plochý mop s rozprašovačem 1-2 Spray max v akci

(1) Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic. Výzkum proveden externí laboratoří.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Velikost písma:
7375
13.5.21 19:45

Ráda otestuji v prostředí zubní ordinace

 • Nahlásit
13.5.21 15:40

Moc rádabych otestovala váš mop máme velkej dům a 2 děti a k tomu třetí na cestě a z mím pokročilím těhotenstvím se mé špatné zohýbá a a vše volí proto tento pomocník by mě usnadnil práci v mé domácnosti.

 • Nahlásit
10.5.21 12:19

Verča

Mop bych si přála vyhrát jelikož když jdu vytírat tak jsou to vždy strašná traumata jelikož malá miluje vodu a ráda se vachta a to nejde takže vždy dostane vynadano a bohužel vždy to končí brekem a tomu bych ráda chtěla předejít a zároveň bych chtěla mít rychleji uklizeno. dekuji

 • Nahlásit
3582
27.4.21 07:48

@snikinka mně také ne…

 • Nahlásit
2020
26.4.21 18:11

@admin dobrý den, ještě mi nepřišla žádná zpráva :nevim:

Příspěvek upraven 26.04.21 v 18:12

 • Nahlásit
26.4.21 15:11

Dobrý den chtěla bych testovat, protože jsem se zrovna odstěhovala do novostavby a ta botrebuje nutně uklidit 😁

 • Nahlásit
3
25.4.21 10:55

P

Příspěvek upraven 25.04.21 v 10:55

 • Nahlásit
4637
23.4.21 13:51

@admin skupin a soutěží :dance: :dance: :dance: Jee díky, konečně vyšla řada i na mě :kytka:

 • Nahlásit
22.4.21 12:21

Dobrý den,

gratuluji vybraným testerkám:

@Stueyina
@Pedrrita
@snikinka
@eleVant
@Lorelay.cz
@mkrelovcova
@Prtulak
@kotaska91
@marinka5
@Izzylka

testerkám budeme zítra mopy rovou odesílat, napíšu pak SZ :-)

Přeji krásný den

Diana :kytka:

 • Nahlásit
526
20.4.21 07:24

Ráda bych vyzkoušela tento mop, kvůli mému ročnímu synovi, který pořád olizuje podlahu a vše co mu přijde pod ruku, to by byl tento mop ideál na udržení čisté podlahy a ještě rychle. :lol:

 • Nahlásit
17
19.4.21 20:29

Testování

Ráda bych se tento mop.se synem který lozi všude by se hodil

 • Nahlásit
19.4.21 16:34

Protože maly začal lézt a mame ještě starší holčičku která je pořád na podlaze plus psa takže se každý pomocník hodí

 • Nahlásit
14356
19.4.21 07:08

Tento mop bych dala ráda otestovat mojí už málo pohyblivé babičce. Špatně se ohýbá a tahat kýbl už nemůže.
Většinou jí chodím vytirat já, ale přeci jen, když by něco rozlila, mohl by to být pro ní skvělý pomocník.

 • Nahlásit
247
18.4.21 23:51

V našem velkém domě mám krom manžela, dvou prcků a psa taky čtyři typy podlah :mrgreen: z nichž jenom jedna je kobercová. To znamená, že vše ostatní je potřeba vytírat… Mopů i hadrů už mám odzkoušeno hodně, žádnej ale zatím nebyl to pravý ořechový :think: Nadějně vypadal naposledy parní mop od Viledy, jenže mě neskutečně štve a zdržuje ta šňůra, do které jsem pořád akorát tak zamotaná, obzvlášť ještě když jsem v našem velkém domě nucena používat prodlužku. Takže bych ráda vyzkoušela něco bezšňůrovýho, zda to bude efektivnější. A velice ráda se podělím o zážitky :mrgreen:

 • Nahlásit
178
18.4.21 22:56

Mopy mám doma dva, ale ani jeden mi úplně nevyhovuje. Potřebuji totiž hlavně takový mop, který zvládne používat i muž. Když se rozčílím, že si má po sobě uklízet, dopadne to obvykle podle hesla co je mokré, to je čisté. No a po tomhle mopu by snad nemusely zůstávat kaluže vody.
Kromě toho, pokud zrovna není korona, chodí ke mně klienti a za vlhkého počasí to znamená po každém člověku podlahu „přejet“. Takže by se mi taková věcička mohla úžasně hodit.

 • Nahlásit
143
18.4.21 21:19

Chtela bych ho testovat, protože se mi strašně líbí. :D

 • Nahlásit
32
18.4.21 20:53

Proc bych si prala mit moznost testovat prave tento mop? Protoze mam rada chytrou a praktickou domácnost a tento mop k ni rozhodně přispěje.
Urychlí úklid, coz jako matka maleho dítěte velmi ucenuji. :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
Co se mi strasne libi je 99% uspesnost v boji proti bakteriim.
Takze pokud bych mela tu moznost, vtento mop vyzkoušet, udelalo by mi to obrovskou radost. :srdce:

 • Nahlásit
90
18.4.21 20:21

Mop mě velmi zaujal svými skvělými vlastnostmi, hlavně tím, že odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody a také, že není potřeba tahat s sebou kbelík s vodou, do kterého se neustále někdo cpe (dítě, kočka) nebo drká (já, manžel). Rychlý pomocník by se mi moc hodil a značka Vileda je pro mě v podstatě sázkou na jistotu, tak bych ráda zkusila tuto novinku.

 • Nahlásit
10
18.4.21 20:18

Mop vileda

Chtěla bych vyzkoušet mop vileda. Mám doma konkurenční a i přes vytření není podlaha tak čistá, jak bych si představovala a přála. Mám doma 1,5 starého ďáblíka a máme období, kdy chce jist vše sama a pak ta podlaha také vypadá. Pokydaná od ovocných kapsiček, od jogurtu či marmelády a vytirat i několikrát za den je nutnost

 • Nahlásit
58
18.4.21 20:17

Ráda bych mop vyzkoušela, protože úklid je v naší domácnosti základ. Jednak rekonstruujeme starý domeček a jednak máme ročního syna, pro kterého chci jen ti nejlepší. Zatím vytiram starým způsobem, tedy na kolenou. Navíc by mi moc ulehcil práci, protože syn má strašně rád vodu s vždy když vytiram, tak mi asistuje. Samozřejmě je voda všude kolem, jen v klebiku ne. Takže i z toho důvodu.

 • Nahlásit
774
18.4.21 19:07

Moc ráda bych tento mop ráda vyzkoušela. Máme menší domeček se zahradou a když se vrací syn ze zahrady a dcera, tak je toto nadělení viz fotky. Nejhorší je, i zemní období dům a chodba od bláta. Hrozně mně zajímá, jak tento mop funguje, zda je nakonec lepší než normální mop se ždímáním. Protože, jak drhnu blázo z podlahy, tak mám mop ihned špinavý a vodu taky. Takže pak vlastně mopuju durh podlahu s vodou celou od bláta. Takže by mně zajímalo, zda postříkám a pořád budu mít krásnou podlahu čistou bez bláta. A hlavně, nemusím brát těžký kýbl s vodou, občas jsem už vysílená si ještě dělat vodu na mopování, toto bych je vzala a mopovala. A komentovat 3 naše děti, když jsme třeba vyčerpání a dostanou vzteh, tak ještě něco vždy vkuchyně vysypou ':((
A to by mi tento mop usnadnil život. Ale hlavně mně zajímá, je na něj stále někde reklama jak funguje. Pořídila bych fotky před a po. A jak se skutečně mopovat a zda funguje opravdu krásně a je lehký a úklid je zcela bez práce a bez chemie.

 • Nahlásit
12
18.4.21 19:00

Krásný den,
já bych tento skvělý mop chtěla testovat proto, že když vytírám s kyblíkem, tak když mi do něho nechmatají děti, tak naše zvířectvo zaručeně. Takže toto by bylo pro naši rodinku zn. ideál. :dance:

 • Nahlásit
18.4.21 16:53

Dobrý den,
ráda bych testovala tento moc, jelikož mám doma 16.letou puberťačku a čtyři zvířecí společníky, takže úklid je každodenní rituál. Věřím, že s takovým pomocníkem by mě i dceru práce bavila a usnadnilo nám to mnoho času 🙂

 • Nahlásit
lgg
1
18.4.21 16:29

Dobrý den,
moc ráda bych zapojila tento mop do péče o naši domácnost. Máme 4 malé děti včetně dvojčat, takže bych chtěla zjistit, jak si mop poradí s tím, co ta naše malá dětská skupina dokáže :). Navíc ráda peču a vařím, takže i já dokážu nadělat dost nepořádku :D. Ráda vyměním archaický smeták a hadr za něco modernějšího ;). Díky a hezký den!

 • Nahlásit
1
18.4.21 13:15

Dobrý den, moc ráda bych otestovala tento mop. Mám doma 7 měsíční holčičku která se plazi, hraje si na zemi a objevuje vše kolem co najde. A samozřejmě vše ožužlává a oslintává podlahu.. Jelikož je to dost náročné děťátko a jsem na ni sama, tak myslím, že by mi tento mop hodně ušetřil čas a práci.

 • Nahlásit
18.4.21 12:47

Testování mop

Moc ráda bych vyzkoušela tento mop, jelikož máme velký byt a vytírání trvá dlouho. Navíc máme světlou podlahu a jsou tam hned vidět i otisky od ponožek.. Tento mop by jistě usnadnil a urychlil práci, už jen kvůli tomu, že není nutné tahat za sebou kbelík a neustále v něm mop namáčet. Vytírání nepatří mezi mé oblíbené činnosti, tak bych si ho chtěla co nejvíce zjednodušit :)

 • Nahlásit
13
18.4.21 12:38

Dobrý den, ráda bych testovala tento mop, kvůli tomu, že mám doma malé miminko, které prostě na zemi tráví nejvíce času, dovádí si tam s hračkami, učí se nové dovednosti a já bych prostě nesnesla, aby má dcerka byla na špinavé, neumyté zemi.

Do teď jsem vždy stírala hezky “růčo fůčo”
a tohle by mi určitě hooodně ulehčilo život a čas 😃.

 • Nahlásit
50
18.4.21 11:03

Testovat bych ho chtěla proto, že by mi usnadnil úklid. nošení těžkého kbelíku plného vody do patra je jednak těžké, ale hlavně už jsem jednou ze schodů spadla, takže bych ho mohla využívat bez obav z další nehody.

 • Nahlásit
5
18.4.21 09:06

Máme doma již Viledu turbo se kterou jsme spokojeni, tak bychom rádi vyzkoušeli i jiný mop od této značky. Navíc by nám zde ubyla práce s taháním těžkého kýble s vodou a šetřili bychom s manželem tak nejenom záda 😊 Věřím, že by i dcerka by ocenila to, že máma stíhá častěji vytírat ty psí chlupy z podlahy, kde si chce hrát.

 • Nahlásit
277
18.4.21 07:23

Může to být bezva pomocnik při úklidu, proto bych ráda otestovala, třeba bych konecne vyhodila koště a hadr 😃 a měla usnadnenou práci, coz by bylo úplně super :palec:

 • Nahlásit
244
17.4.21 22:33

Rada bych otestovala, protože doma uklizim neustále. Jako 4 členná rodina s malým prdolou a světlou podlahou na které je vidět vše..vytírám každý den i 2× 😁 teď bych ho ocenila velmi, snažím se malého odplenkovat tak si myslím ze tento pomocník na to by byl jako dělaný! Hlavně vyhnout se neustálému tahání kyble s vodou a zároveň toho ze se malý v kýblu “ráchá” a vyleva 💙 💪🏻

 • Nahlásit
16
17.4.21 22:25

Chtěla bych testovat tento mop, protože si ani nedokážu představit, jak úžasný pomocník to musí být. Vytírám denně kvůli zvířátkům, a tudíž tento praktický kamarád by se nám moc hodil. :mavam:

 • Nahlásit
39
17.4.21 22:14

Protože bych nemusela konečně tahat těžký kyblík :-D

 • Nahlásit
91
17.4.21 22:00

Jsme 8-členná domácnost a neustále musím běhat s koštětem a hadrem, tak by se tento vynález hodil.

 • Nahlásit
231
17.4.21 21:57

Máme 3 malé děti a neustále je po nich co uklízet, tak by se tento pomocník hodil.

Příspěvek upraven 17.04.21 v 21:58

 • Nahlásit
50
17.4.21 21:53

Tento mop bych ráda otestovala, protože je s ním určitě rychlá manipulace. A moc by se hodil do naší domácnosti, kde máme pejska a malé děti.

 • Nahlásit
705
17.4.21 21:27

Úklid zabere spoustu času, ktery bych mohla věnovat dceři. Tento super pomocník by mi určitě úklid usnadnil :wink:

 • Nahlásit
21
17.4.21 20:51

Proc chci byt testerka

Miluji zkoušet nove veci, muj manžel je maniak na cistotu a ja vzdy hledam, jak to mit co nejrychleji a nejucinneji za sebou :D :D :D myslím, ze s tímto vyorbkem by se nam zilo o neco lepe :P

 • Nahlásit
10
17.4.21 20:45

Vyhrát testování bych chtěla jelikož máme velký 2 patrový dům, malé dítě a psa tudíž neustále běhám s mopem a něco utiram a vytiram.

 • Nahlásit
29
17.4.21 20:21

Ráda bych byla testerkou mopu vileda

Jsme s dcerkou a se 3 pejsky doma, mop je u nás na denním pořádku, proto bychom radi vyzkoušeli :srdce:

 • Nahlásit
25
17.4.21 20:13

Mop

Měla bych zájem o vyzkoušení mopu od Viledy. Mam ozkousene klasické mopy od Viledy a spokojenost. Pro naši početnou rodinu, by se jeden pomocník navíc hodil.

 • Nahlásit
94
17.4.21 18:20

Ráda bych otestovala jelikož mě už nebaví tahat kýbl. My máme 2 patrový dům a všude vytiram. Vodu v kybli měním 5× než udělat všechny pokoje. Stále ho musím přenášet z pokoje do pokoje nebo ze schodů do schodů a to nemluvím o tom že si do něj občas drknu a voda vyšplouchne ještě kolem. Ráda bych otestovala konečně mop u kterého nemusím tahat kýbl a nebo ždimat až mi praskne koš. :srdce:

 • Nahlásit
49
17.4.21 18:20

Beham s mopom neustale. nemusiet tahat kybel, len samotny mopa k tomu mat cisto nielen na oko, to znie ako sen. nevyskusam, neuverim :)

 • Nahlásit
16
17.4.21 17:22

Každá žena chce mít doma pořádný mop. Tak proč ho rovnou neotestovat 👏 😊

 • Nahlásit
17.4.21 17:20

Dřina

Máme velky dum a k tomu dva male skritky:-)kdyz je venku krasne jsme od rana do vecer na zahrade a domu chodime pouze pro par veci, jenze to je same tapani v botech do koupelny, pradelny, chodby a podobne, denne x krat zametam chodbu a vytirat bych mohla taky x krat:-(tenhle pomocnik by se u nas urcite nasel:-)

 • Nahlásit
17.4.21 16:11

Každý pomocník, co mi ulehčí práci se vždycky hodí. 😊

 • Nahlásit
14
17.4.21 16:09

Máme velký dům a vytírání nesnáším, protože je to práce na dlouho. A pořád hledám pomocníka, který by mi to ulehčil :)

Příspěvek upraven 17.04.21 v 16:09

 • Nahlásit
17.4.21 15:36

Testování

Máme doma 18 měsíční dcerku, psa a kočku, takový pomocník by se určitě hodil :wink:

 • Nahlásit
8
17.4.21 14:51

Testování mopu

Sprej-mop jsme již doma měli ale od jiné značky - bohuzel nevydržel moc dlouho a rozbil se :-( což me mrzelo. Proto věřím, ze ten od Viledy vydrží více 💪🏼 a byl by tak skvělým pomocníkem pri každodenním úklidu, který je s dítkem víc než nutný (nedej bože, když do baráku vlitne i věcně špinavý pes v tomhle šíleném počasí), proto bych ho ráda vyzkoušela i já 😇

 • Nahlásit
17.4.21 14:35

Mám roční dcerku, která všude leze, takže by mi tento mop pomohl lépe a rychleji udržovat čistou domácnost.

 • Nahlásit