Ušetřila jsem při online nákupech vánočních dárků. Jak se mi to podařilo?

A je to zase tady! Vánoce jsou za rohem. A zvláště pokud se chystáte pořídit nějaké dárky přes internet, rozhodně se vyplatí nakupovat ještě před zimou. Nejen, že dárky seženete bez vánoční přirážky, ale pokud využijete cashback, ušetříte i nějakou tu korunu navíc.

Ušetřila jsem při online nákupech vánočních dárků. Jak se mi to podařilo? Ušetřete na každém nákupu. Zdroj: Profimedia.

Jak jsem se dostala k Tipli

Registrujte se na Tipli.cz a získejte vstupní dárek 300 Kč.Registrujte se na Tipli.cz a získejte vstupní dárek 300 Kč.

Minulý měsíc jsem si na eMiminu přečetla článek o akci cashbackového portálu Tipli, který nově registrovaným uživatelům nabídl vstupní dárek 300 Kč. Systém cashbacku, tedy možnosti získat peníze zpět z online nákupů, jsem znala již z dřívějška, aktivně jsem ho však nikdy nevyužívala. Tato akce mě ale zaujala natolik, že jsem si na Tipli uživatelský účet založila a zároveň si i rovnou nainstalovala plugin do Chromu. A pak také, přiznávám, na portál úplně zapomněla.

Po nějakém tom týdnu přišel homeoffice, volný večer a já začala brouzdat po internetu a svých oblíbených e-shopech. Přece jen, Vánoce se pomalu blíží, říkala jsem si, je načase porozhlídnout se po nějakých těch dárcích pro rodinu. Zrovna jsem se chystala podívat na Bonami, na hřejivou deku pro sestru, když se v pravém dolním rohu mého prohlížeče objevil plugin Tipli do prohlížeče s upozorněním, že z nákupu mohu získat 1,5 % zpět. A tak to celé vlastně začalo.

Od té doby jsem kromě vánočních dárků na Bonami, Datartu, Feedu a UrbanStore, nakoupila také něco pro sebe na VašeČočky.cz, Dr. Max a Zootu a z nákupů se mi vrátilo průměrně kolem 5 %. Je skvělé, že Tipli spolupracuje se stovkami českých i zahraničních e-shopů prakticky všech odvětví a služeb. Takže šance, že zrovna ty vaše oblíbené budou na seznamu, je velmi pravděpodobná. A na rozdíl od některých jiných portálů Tipli vyplácí odměny na účet již od pár korun.

Jak se zaregistrovat a nainstalovat si Tipli rozšíření?

Ušetřete s Tipli.cz při každém nákupu.Ušetřete s Tipli.cz při každém nákupu.

Kromě široké spolupráce s e-shopy se mi na Tipli líbí hlavně již zmiňovaný plugin Tipli do prohlížeče. Tato notifikace vás při návštěvě podporovaného e-shopu vždy upozorní nejen na výši odměny, ale také na další nabízené výhody a slevy. Poradím vám, jak si ji nainstalovat.

  1. Jděte na portál www.tipli.cz.
  2. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrovat se. Vybrat si můžete mezi klasickým přihlášením skrze Facebook, Google, nebo email.
  3. Po potvrzení přihlášení najeďte kurzorem opět do pravého horního rohu a zvolte možnost Tipli do prohlížeče a následně klikněte na tlačítko Přidat rozšíření.
  4. Budete přesměrování do Google obchodu. Klikněte na tlačítko Přidat do Chromu. Tím se vám doplněk zdarma stáhne a automaticky přidá do vašeho prohlížeče. Za přidání tohoto doplňku navíc získáte na svůj Tipli účet 10 Kč.
  5. Plugin Tipli do prohlížeče vás odteď vždy upozorní v pravém dolním rohu, že jste na podporovaném e-shopu, a tedy z ceny každého nákupu následně získáte část peněz zpět přímo na váš účet.

Chystáte se také nakoupit vánoční dárky na internetu?

Témata článku

Přečtěte si také