Černý pátek je tady! Známe trik, jak při nákupech na internetu opravdu ušetříte

Black Friday, Pre-Black Friday, víkendový Black Friday... Taky se na vás ze všech stran valí nabídky různých slev spojených s nákupním svátkem roku? Díky pandemii se letos přesune z kamenných prodejen do onlinu. A to znamená především jedno – možnost spojit slevy s cashbackem a ušetřit tak ještě víc.

Černý pátek je tady! Známe trik, jak při nákupech na internetu opravdu ušetříte Black Friday bude s Tipli ještě sladší. zdroj: Canva photos.

Znáte Black Friday? A co cashback?

Černý pátek, anglicky Black Friday, je od roku 2005 synonymem neodolatelných slev a nákupního šílenství. Jedná se o komerční „svátek“, který do Evropy přišel z Ameriky a koná se vždy první pátek po Dni díkůvzdání, letos tedy 27. listopadu. Především e-shopy se ale tohoto data nedrží a slevy rozšířily i na další dny, někdy dokonce celé týdny před Černým pátkem samotným. Ani letos tomu nebude jinak. MEGA slevy navíc dělají z Black Friday 2020 super příležitost, kdy včas koupit vánoční dárky. Letos až s 90% slevou.

A ideálně, když zkombinujte Black Friday slevy s cashbackem od Tipli. Ušetříte tak hnedka dvakrát. Cashback je totiž „možnost, jak získat peníze zpět z nákupů na internetu.“ (zdroj: Wikipedia.org) Tento nápad se poprvé objevil již v 90. letech. V současnosti je cashback spojen hlavně se specializovanými portály, které zprostředkovávají nákupy mezi e-shopy a zákazníky. Těm pak nabízejí vrácení části peněz z jejich nákupů, kdy se výše odměny průměrně pohybuje od 2 do 10 %. U větších nákupů, například elektroniky nebo nábytku, tak můžete ušetřit i několik tisíc.

Jak funguje cashbackový portál Tipli?

Ušetřete na Černý pátek ještě víc

Chystáte se nakoupit vánoční dárky právě během Black Friday? Najít ty největší slevy není zrovna hračka. Tipli vám v tom pomůže. Slevy ohlídá za vás a o ty nejzajímavější se na svých stránkách podělí. Zároveň přináší celou řadu slevových kupónů, díky kterým celý nákup pořídíte výhodněji. Většinu slev a slevových kupónů můžete kombinovat s cashbackem a ušetřit tak v Černý pátek ještě víc. To ale není vše. Na Tipli se můžete také inspirovat pro vaše další nákupy.

Seznam e-shopů, které se letos zapojí do Black Friday a zároveň podporují cashback už jsou na Tipli zveřejněné.

Jaké slevy nás zaujaly?

  • Boty pro všechny příležitosti pořídíte na eObuv.cz se slevou 30 % na nezlevněné zboží a k tomu s Tipli cashback získáte zpět až 4 %.
  • Na About You slevy sahající až k 70 % a speciální Tipli cashback 7,5 %.
  • Obchod se vším „od kabelky po parfém“ Vivantis zlevní zboží až o 90 %! A v kombinaci s nákupem skrze Tipli pak ušetříte ještě s 5,5% cashbackem.
  • Pokud se chystáte pořídit pod stromeček nějakou elektroniku, například Apple MacBook jděte na Smarty.cz, které nabídne slevy kolem 80 % a Tipli cashback 2,5 %.
  • A nakonec ještě nabídka AliExpressu, který má na Tipli 10% cashback. Během Black Friday dosáhnou slevy zboží až 70 %.

Naše redaktorka Klárka už při nákupech vánočních dárků díky Tipli ušetřila. Teď je řada na vás.

Přečtěte si také