12 tipů na vánoční dárky pro malé i větší princezny

Nemáte ještě nakoupené všechny vánoční dárečky? Pokud zrovna vybíráte pro slečny, jistě uvítáte inspiraci.

*
Zdroj: Mattel.
Panenky neomrzí 1/12

Panenka Barbie dělá dětem radost už více než 60 let. Barbína je zkrátka holčičí klasika, která nikdy nezklame. Oblíbená je panenka s ohybatelnými klouby i různé typy: bruneta, blondýna, zrzka ale také punkerka, lékařka a další. Novinkou jsou také Barbie s handicapem.

*
Zdroj: LEGO.
LEGO baví každé dítě 2/12

Hračka, která zabaví každého bez ohledu na věk i pohlaví. Pro holky doporučujeme oblíbené LEGO Friends nebo Princess, ve kterém najdete mimo jiné motiv Ledového království, který je obrovským hitem. Menší slečny si jistě rády pohrají s LEGO Duplo, například v podobě krásných zvířátek. S touto stavebnicí nuda rozhodně nehrozí. Jakou letos vyberete?

*
Zdroj: Megapixel.cz
Fotky ihned k dispozici 3/12

Pokud chcete větší slečně darovat něco, co ji nadchne a rozvine její kreativitu, pořiďte zbrusu nový Fujifilm Instax mini 9. Jeho kouzlo spočívá v tom, že máte fotky k dispozici ihned, snadno se ovládá a také moc dobře vypadá. K dostání také v oblíbené růžové.

*
Zdroj: Fatra.
S nafukovacími hračkami nuda nehrozí 4/12

Nafukovací hračky děti baví. Mohou na nich skákat i sedět a hrát si s nimi. Rodiče jistě ocení snadnou omyvatelnost a skladnost. Jakmile přestanou děti bavit, stačí je vyfouknout a schovat do skříně. Hračky, které zaujmou na první pohled, vyrábí tradiční česká značka Fatra. Barevná nafukovací zvířátka nám s notnou dávkou nostalgie připomenou naše vlastní dětství. Které jste měli doma vy?

*
Čtení do ouška pro malé čtenářky 5/12

Čtení je pro děti nesmírně důležité, protože podporuje psychický rozvoj, zlepšuje slovní zásobu a společným čtením upevňuje vzájemné pouto mezi rodiči a dětmi. Školáci už si budou číst samy. Ilustrované, hravé a zábavné knížky pro malé čtenáře nabízí nakladatelství Svojtka.

*
Retro hračky plné zábavy i nostalgie 6/12

Pokud hledáte originální hračku, která vaše děti přenese do dob minulých, vyberte z retro hraček od Manufaktury. Která se vám líbí nejvíc: beruška, auto na klíček nebo dřevěná kočka na pružince? Tyto hračky baví děti napříč generacemi.

*
Tak trochu jiná zvířátka 7/12

Punkymals od Mikro Tranding potěší holky i kluky od pěti let. Plyšáci vydávají zvuky a hýbou se. Tahle zvířátka se stala obrovským hitem. Posuďte sami, nejsou roztomilá?

*
Pexeso vyrobené s láskou 8/12

Pexeso patří mezi hry, které spojují malé i velké. Baví celou rodinu a skvěle tříbí paměť. Vytvoříte si vlastní fotopexeso a zažijete ještě více legrace. Vyberte fotky z výletů, společných akcí nebo zvolte obrázky oblíbených pohádkových postaviček. Pexeso z Rajčete vám přijde už nastříhané, zalaminované a v praktické krabičce.

*
Zdroj: Mafra
Luštění podporuje paměť i fantazii 9/12

Dárky, které děti vedou k přemýšlení, mají velkou hodnotu. Luštění jednoduchých křížovek pro děti ve věku od 4 do 8 let přináší nejen porci zábavy a dobrodružství, ale také učení. Vyluští si křížovku, nakreslí nebo vybarví obrázek a ještě se dozví spoustu zajímavých informací.

*
Zdroj: Canpol babies
Edukativní hračka pro nejmenší 10/12

Sháníte hračku pro miminko? Doporučujeme plyšového medvídka Canpol babies, který je určený pro nejmenší holčičky od narození. Splňuje vše, co děťátko od plyšového kamaráda potřebuje: mazlení, kousání, zvuky i řadu podnětů na prozkoumání.

*
Zdroj: Goldstore
Šperku neodolá ani malá princeznička 11/12

I malé slečny se chtějí líbit a být krásné. Vyberte té své roztomilé dětské náušnice od Goldstore. A nezapomeňte objednat také nějaké pro maminku.

*
Hra obchod nejen pro malé obchodnice 12/12

I když se hra Obchod může zdát zpočátku náročnější, stačí ji párkrát vyzkoušet a dostane do hry dítka i vás. Obchod přináší zábavu a poučení. Děti se učí hospodařit s penězi a zároveň překonávají překážky, které do hry patří.

Váš příspěvek

Odesílám...