12 tipů, co kluky zaručeně potěší pod vánočním stromečkem

Možná stále přemýšlíte, co koupit malému nezbedovi pod stromeček. Máme pár tipů, které budou trefou do černého.

*
Zdroj: Mattel.
Autíčka Hot Wheels nikdy nezklamou 1/12

Autodráha, kterou si dítka složí podle vlastní fantazie. Mattel přináší nejen oblíbené panenky Barbie, ale také Hot Wheels pro kluky (baví ovšem i děvčata). Sada obsahuje dráhu, auta a mnohdy i něco navíc. Stačí jen sestavit a hra může začít.

*
Zdroj: Megapixel.cz.
Foťák pro malého objevitele 2/12

Elektronika patří mezi nejoblíbenější dárky především u větších dětí. Nový foťák bude jistě trefa do černého. Nadělte mu pod stromeček například stylový Fujifilm Instax mini 9. S tímto krasavcem bude mít fotky ihned k dispozici. K dostání je v různých barvách, mimo jiné také v modré.

*
Zdroj: Lego.
LEGO baví děti i rodiče 3/12

Málokterá hračka má takovou tradici jako právě LEGO. S touto stavebnicí vyrostlo už několik generací a pořád patří mezi ty NEJ hračky vůbec. Výhodou je obrovská kreativita a rozmanitost, kterou LEGO nabízí. Stavebnici vyberete podle věku i zájmu. Kluci milují LEGO CITY plné aut a strojů.

*
Zdroj: Mikro Trading.
Stavebnice nejen na dlouhé zimní večery 4/12

Stavebnice Edukie od Mikro Trading s různým zaměřením doslova vtáhne do hry. Přináší svět plné fantazie, dobrodružství a her. Kluci ocení například hasičskou či policejní sadu. Pomocí stavebnice si tříbí paměť i zručnost. A ta radost, když se jim podaří model složit!

*
Zdroj: Albi.
Učení přímo pohádkové 5/12

Děti se nejlépe učí hrou. Spojte příjemné s užitečným a pořiďte svému dítku například knížku Pohádkové učení od Albi. Knížka z edice Kouzelné čtení seznamuje děti předškolního věku s tvary, barvami, učí je poznávat části těla, čísla a celou řadu dalších znalostí, které budou potřebovat. A to vše zábavnou formou.

*
Zdroj: Mobil.cz.
Předplacená SIMka bez závazků 6/12

Žijeme v době, ve které se bez mobilu neobejdou ani děti. Některé je dostanou s nástupem do školy, jiné později. Pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, nadělte pod stromeček předplacenou kartu od Mobil.cz plnou výhod. SIMku pořídíte bez smlouvy a jakýchkoliv závazků.

*
Knížky pro malé čtenáře 7/12

Knížka by pod stromečkem neměla chybět. Čtení je pro děti moc důležité a je na nás rodičích, abychom je k tomu vedli od malička. Jako tip pro vás máme knížky pro kluky od nakladatelství Svojtka, které jsou moc pěkně ilustrované a dětí baví.

*
Zdroj: Bagmaster.
Školní batohy, které sedí i baví 8/12

Většina budoucích prvňáčků si Ježíškovi napíše o školní batoh. A protože se nejedná o nejlevnější položku, není od věci ho skutečně pořídit pár měsíců před nástupem do školy. Kvalitní, lehké a hlavně designově propracované tašky přináší Bagmaster.

*
Legendární kovové autíčko na klíček 9/12

Manufaktura není jen kosmetika. Nabízí také originální retro hračky. Pro kluky je jako stvořené dnes už ikonické kovové autíčko na klíček, které mnozí z nás pamatují ze svého dětství. Autíčko stačí jednoduše natáhnout a pustit.

*
Zdroj: Mikro Trading.
Veselé mluvící odrážedlo 10/12

Pokud máte doma malého šikulu, který teprve objevuje svět a není tomu tak dávno, co se naučil chodit, určitě ocení odrážedlo Winfun ve tvaru autíčka. Odrážedlo mluví česky a vydává různé zvuky. Velké dobrodružství může začít.

*
Zdroj: Canpol babies.
Interaktivní zábava pro nejmenší 11/12

Přinášíme tip také pro zvídavá batolata. Tyto interaktivní kostky od Canpol babies přináší spoustu zábavy, dobrodružství a objevování. Děti si s nimi tříbí jemnou motoriku a fantazii. A nejlepší ze všeho je postavit komín, který mohou zbourat.

*
Pro malé velké znalce 12/12

Nakladatelství Svojtka nabízí sérii kvízových knížek s názvem „Největší znalec“. Děti se formou hry a zábavy dozvídají řadu cenných informací o zvířatech, rostlinách, zeměpise, lidském těle a mnoha dalších tématech. Přidejte pod stromeček alespoň jednu knížku.

Váš příspěvek

Odesílám...