Tři nejrychlejší večeře, po kterých se jen zapráší

Vaření
*

Co k večeři, když nestíhááám? Ať už jste maminka na mateřské, nebo vytížená manažerka, těžký boj s časem svádíme všechny. Večeře podle těchto receptů ale vykouzlíte už za pár minut. A pochutná si na nich celá rodina.

Tuňákovou pomazánku zvládnete opravdu hned

Tahle rychlovka je velmi výživná a oblíbí si ji i malé děti. Stačí smíchat tvaroh nebo lučinu s tuňákem z plechovky a dochutit pórkem nebo jarní cibulkou. Podle chuti pak přidejte špetku soli a pepře… A máte hotovo! Rybí pomazánku servírujte nejlépe na celozrnném pečivu a ozdobte plátkem rajčete nebo ředkvičky.

Zelená jako vodníkův rybník. Hráškovou polévku si vaše děti zamilují

Večery jsou pořád chladné, a tak přijde vhod poctivá polévka, která vás krásně zahřeje. Zapomeňte na vývar, který je tím lepší, čím déle ho povaříte. Hráškovou polévku máte hned. Povařte mražený hrášek, ochuťte, rozmixujte a zahustěte jíškou. Nakonec přidejte smetanu, která směs krásně zjemní a vytvoří lahodný krém.

Zeleninová směs s vajíčkem zasytí i největší hladovce

Brambory s fazolkami si možná pamatujete ještě ze školní jídelny. Tuhle zeleninovou pochoutku zvládnete uvařit během chvilky, navíc vás vyjde jen na pár korun. Jednotlivé ingredience povařte a smíchejte s bílým jogurtem. Okořeňte podle chuti a na závěr přidejte vejce uvařené na tvrdo.

Co nejrychlejšího vaříte k večeři? Napište nám do komentářů a nebo přidejte recept.

Váš příspěvek