Bazarový speciál: Kola, trojkolky a odrážedla za pár korun

Nákupy a slevy
  • admin
  • 20.04.17

Venku se otepluje a cyklistická sezóna pomalu začíná. Pokud tedy doma máte malého raubíře, který by to tento rok mohl už pořádně rozjet, můžete mu na bazaru eMimino.cz pořídit první stylové vozítko za pár kaček.

Před první jízdou je třeba se psychicky obrnit, nebo alespoň částečně obrnit své dítě. Hlavu vaší malé cyklistky ochrání růžová helma s korunkou pro princezny (250,–) nebo roztomilá přilba připomínající berušku (129,–). Klukům sedne helma s medvědem (170,–) i stylová modrá helma značky Kellys (350.-).

První šlápnutí do pedálů vašemu dítěti usnadní trénink na kolo-odrážedle. Naučí se tak stabilitě, vyvažování a díky tomu bude první jízda na větším kole hračka. Na bazaru eMimino.cz můžete pořídit skoro nové stříbrné odrážedlo s červenými koly (1900,–). Malým slečnám bude jízda ujíždět na krásném růžovém vozítku (1000,–). Opravdu hezké je i provedení značky Yedoo ve světle modré barvě (1100,–). Nejlevnější je pak bílé odrážedlo se zelenými koly (399,–).

Pokud stabilitě vašeho malého cyklisty ještě úplně nevěříte, pojistí to tříkolka. Přesto, že se tváří jako srandovní dopravní prostředek, dá se to na ní celkem slušně rozjet. Bezpečnou jízdu pro malé holčičky nabízí růžová tříkolka (740,–). Pro kluky je možné koupit červené závodní kolo s možností odmontování přídavných koleček (2860,–), nebo tříkolku v zelenočerném provedení (940,–).

Již odrostlí cyklisti už budou moci šlápnout do pedálů. Holky ocení růžové kolo se stojánkem a držákem (1800,–). Radost udělá i lesklé červené kolo LION (1550,–). Malí piráti silnic to mohou rozjet na parádním fialovém kole (1200,–) nebo značkovém modrém stroji od firmy Author (2000,–).

Máte doma kolo, z kterého vaše dítko již vyrostlo?
Prodejte jej na bazaru eMimino.cz a získejte část peněz zpět.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama