Uchovejte si vzpomínky anebo věnujte dárek, který udělá radost

Prohlížení fotek vyvolává vzpomínky, na které bychom si možná už jen tak nevzpomněli. Jenže moderní doba s sebou přinesla displeje a obrazovky... a u nich vzpomínání nemá takové kouzlo. Obliba fotodárků tak pořád roste. My jsme si vyrobili fotoknihu.

Uchovejte si vzpomínky anebo věnujte dárek, který udělá radost Sestavit si fotoknihu je snadné, přitom udělá spoustu radosti.

Papír je papír

Dřív to bylo snadné: pokud jsme chtěli vidět, co jsme nafotili, bylo nutné si nechat fotky vyvolat. Sice se pak doma hromadily i snímky, které nebyly zrovna povedené, ale na druhou stranu zachycovaly vzpomínky také.

Teď máme spoustu fotek na úložištích a discích anebo přímo na paměťových kartách… a nakonec si uvědomíme, že jsme fotky z předloňských Vánoc snad ještě ani neviděli. Nemluvě o tom, že na zálohování si často vzpomeneme, až když nám počítač vypoví službu. Uchovejte si proto své vzpomínky ve fotoknize, která hravě nahradí dřív tolik oblíbená fotoalba.

Vyzkoušeli jsme za vás

Emily už možná znáte z jiných článků, nedávno například testovala dětské knížky. Z fotoknihy sestavené z jejích fotek byla nadšená. Chronologicky poskládané snímky mapují celé 4 roky života této malé slečny. Ukazují tedy, jak se z úplně malinkého novorozence proměnila v krásnou holčičku.

Celá tvorba byla snadná. Nejvíce času zabral výběr fotek, pak už šlo všechno ráz na ráz. Stačilo si na Rajče.net vybrat typ fotoknihy a pak do ní fotky dle svých představ nasázet. Doplnit také můžete popisky, jako třeba kde byla fotka pořízená nebo kolik měsíců bylo miminku v době focení. Snadné, rychlé a efektní.

Využijte na svou fotoknihu velké slevy v rámci Nákupů s Ona Dnes »

Emily je nadšenou cestovatelkou, ve fotoknize jsou proto její fotky z různým míst.Emily je nadšenou cestovatelkou, ve fotoknize jsou proto její fotky z různým míst.

Udělejte radost prarodičům

Každá pyšná babička se chce kolegyním a kamarádkám pochlubit svým „nejkrásnějším vnoučetem na světě“ a po večerech ronit slzy dojetí z toho, „jak rychle ty děti rostou“. Proto místo dárkového balíčku dobrot, ze kterých vám babička stejně polovinu dá, zvolte k jejím narozeninám mnohem osobnější dárek: knížku plnou fotek. Do jejího vytváření zapojte celou rodinu, ať každý dodá pár snímků, aby nechyběl nikdo z blízkých oslavenkyně. A nemyslete si, že je fotokniha záležitostí pouze babiček, i hrdí dědové si rádi nad fotkami zavzpomínají.

Fotoknihy a jiné fotodárky maminky na eMiminu rozebírají

Téma Poslední příspěvek Reakcí

Fotoalbum, nebo fotokniha?

20.12.18 00:17
27

Fotokniha pro dcerku - prosba

13.6.16 19:43
3

Máte rády fotodárky?

3.1.16 12:22
15

Dáváte si tisknout fotky, nebo je máte jen elektronicky?

Článek vznikl ve spolupráci s Rajče.net.

Autor:

Jana napsala knihu Mámou s humorem. Věnuje se také vlastnímu blogu. Píše sice pro řadu online magazínů, její srdcovou záležitostí ale zůstává eMimino. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...