V obchodním centru Galerie Butovice vyřídíte vše pod jednou střechou - od pestrého nakupování až po vyzvednutí zásilky na poště

Navzdory nepříznivé situaci dnešní doby, otevřelo obchodní centrum Galerie Butovice několik dalších obchodů a rozšířilo svou pestrou nabídku o další služby. Pohodlně a na jednom místě mohou nyní zákazníci převzít zboží v AlzaBoxu, zajít na novou pobočku České pošty a nakoupit v nových obchodech.

Galerie Butovice pohled na rozsvícený vchod Všechno, co potřebujete pod jednou střechou – a už nemusíte v mrazech pobíhat po městě. Zdroj: Galerie Butovice

Kde obchodní centrum Galerie Butovice najdete?

Přátelské, moderní, pulzující obchodní centrum je oblíbeným místem pro setkávání a nakupování nejen všech obyvatel Prahy 13 a blízkého okolí, ale i pracovníků z nedalekých kanceláří, kteří se sem vydávají mimo jiné také na výtečné obědy.

vnitřek Galerie Butovice plný lidíNa oběd, pro nákup nebo vyzvednout balík? V Galerii Butovice vyřídíte všechno pod jednou střechou. Zdroj: Galerie Butovice

Zavítejte do jedné z nově otevřených prodejen

Pro místní obyvatele obchodní centrum neustále doplňuje nové služby, aby mohli vše pohodlně vyřídit na jednom místě. Galerie Butovice za poslední tři měsíce pronajala celkem 1573 m2 a s otevřenou náručí přivítala 9 nových prodejen a poskytovatelů služeb. Nově tak zde najdete například AlzaBox, čistírnu oděvů Cleany nebo provozovnu Sport and Style Optics s kvalitními slunečními a sportovními brýlemi. Velkým přínosem pro zákazníky je také nedávno otevřená pobočka České pošty. Stačí si ji zvolit jako svou ukládací poštu a vyzvedávání doporučených zásilek nebo balíků budete moci vždy spojit s příjemným nakupováním.

vnitřek Galerie Butovice, zaměřené na dekoraceObjevte jednu z nově otevřených prodejen v Galerii Butovice. Zdroj: Galerie Butovice

Na jaké další nové prodejny se můžete těšit?

Za nejnižšími cenami do obchodu Action

V obchodním centru Galerie Butovice již najdete i dlouho očekávaný obchod Action, který přináší široký sortiment od oblečení přes hračky až po bytové doplňky, a to za nejnižší ceny.

Pro sportovní výživu a potřeby do obchodu Ronnie

Podívat se můžete přijít i do nové prodejny Ronnie v prvním patře, která je určena všem aktivním sportovcům a otevřela na začátku listopadu. Naleznete v ní především široký výběr doplňků sportovní a zdravé výživy. Zakoupit zde můžete také rukavice, opasky, bandáže, odborné publikace a drobné posilovací a rehabilitační pomůcky.

Pro český nábytek do NEJČI

V lednu obchodní centrum přivítalo také NEJČI Nábytek, českého specialistu na sedačky, kuchyně a ložnice.

Pro krásné šperky do prodejny APART

V oblíbeném klenotnictví APART, které patří mezi lídry v oblasti prodeje šperků a hodinek v celé střední Evropě, pak seženete dárek pro každou příležitost.

Pro ovocné osvěžení do Fruitisima

Od Nového roku si mohou zákazníci vychutnat jeden z ovocných nápojů, fresh džusů a zmrzlin v nejovocnějším stánku Fruitisimo umístěném v přízemí.

Na skvělý oběd do Safíru

Širokou nabídku food courtu doplnilo bistro Safír, které zákazníkům nabízí pokrmy jen z pečlivě vybraných a čerstvých surovin. Jejich speciální gyros je připravovaný pouze z masa od českých chovatelů.

pohled na přední stranu Galerie Butovice zvenkuSpojte se s Galerií Butovice také online, ať už přes Facebook, Instagram nebo třeba YouToube. Zdroj: Galerie Butovice

OC Galerie Butovice ukázalo novou tvář

Kromě nových obchodů a služeb či zajímavých akcí obchodní centrum od podzimu loňského roku potěšilo zákazníky také zbrusu novým vizuálním stylem – je pestřejší, optimističtější a barevnější. Navíc je připraveno se s vámi spojit i online. Sledujte jeho Instagram, Facebook, YouTube nebo LinkedIn, ať vám nic neuteče!

OC Galerie Butovice jde s dobou, a tak právě prochází procesem digitalizace, v rámci které začaly nákupní pasáž zdobit moderní digitální kiosky a obrazovky. Ty postupně nahradí všechny stávající propagační plochy.

Připravte se na nový věrnostní program

Sociálními sítěmi ale přítomnost Galerie Butovice v digitálním prostředí zdaleka nekončí. V únoru připravuje spuštění aplikace Moje Galerie Butovice s věrnostním programem, v rámci kterého si budou moci zákazníci vybírat z pestré nabídky odměn. A zaměstnanci okolních administrativních budov se dočkají rovněž aktualizace oblíbeného VIP programu.

Vedle celé řady novinek zůstává jedna zásadní věc, kterou Galerie Butovice naopak rozhodně měnit nehodlá. Nadále chce být především místním komunitním nákupním centrem, pro které jsou na prvním místě jeho zákazníci – rezidenti a pracovníci z blízkého okolí.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Témata článku

Přečtěte si také