9 tipů na vánoční dárky, které dětem zaručeně udělají radost

Nákupy a slevy

Lámete si hlavu, co dát dětem pod stromeček? Pojďte se inspirovat návrhy dárků, co se osvědčily členkám týmu eMimina, které už jsou také maminkami.

Hlavolam plný zábavy 1 / 9

Úkol je jasný: Dostat kostičky, kuličky a kroužky na druhou stranu. Jenže to pro malé prstíky není tak snadné. Hlavolamy, které jsou určené pro děti, pomáhají v psychomotorickém rozvoji. A navíc je s nimi legrace.

Pozor, ať ten komín nespadne 2 / 9

Kdo z nás neměl v dětství kostičky, že ano? Kupte svému dítku dřevěné, které hýří barvami. Skládání kostičky na kostičku, až je postaven co nejvyšší komín, je skvělou hrou. Ale pozor, s každým přidaným dílkem hrozí zřícení!

Kamarádi Pejsek a Pejsinka 3 / 9

Pejsek a Pejsinka jsou plyšoví kamarádi od Fisher-Price, kteří umí říkanky, písničky, počítání, barvy, písmenka… zkrátka spoustu úžasných věcí. Oba mají tři úrovně, díky jejichž nastavení se hračka přizpůsobí věku svého majitele.

Všechny děti rády tvoří 4 / 9

Malování, lepení, stříhání, tvarování modelíny a jiné kreativní činnosti – to děti baví. Proto výtvarných potřeb není nikdy dost. Kupte rovnou celý set anebo do malého dětského kufříku vytvořte výbavu na míru obdarovanému umělci.

Puzzle nezklamou 5 / 9

Puzzle děti baví a ještě rozvíjejí jejich myšlení. Navíc můžete v obchodě vybrat takové, které se hodí pro určitý věk. To zaručí, že je děti zvládnou, a tím pádem budou mít radost z dokončení zábavného úkolu,

Domečky pro panenky holčičky milují 6 / 9

Hračka, na kterou holčičky v dospělosti s nostalgií vzpomínají? Jednoznačně domeček pro panenky! To je prostě srdcová záležitost. Než ale nějaký vyberete, nezapomeňte si zjistit, zda by vaše dcerka chtěla obydlí pro malé panenky, nebo pro barbie. Ve druhém případě je totiž potřeba vybírat domek s ohledem na větší rozměry budoucích obyvatelek.

Divadelní představení v pokojíčku 7 / 9

Loutkové divadlo nabízí nekonečné množství legrace. Pokud jsou vaše děti kreativní, mohou si do něj dokonce vyrábět loutky podle vlastní fantazie. A vás pak čeká divadelní představení přímo v pohodlí domova.

Kouzelné oblečení 8 / 9

Jediný omluvitelný „měkký“ dárek jsou princeznovské šaty, obleček pro vílu, sukýnka a trikot pro baletku nebo u kluků převlek superhrdiny. V tomhle případě v podstatě nejde o oblečení, ale o hračky, které děti přemění na jejich oblíbené postavy.

Dvojitá radost 9 / 9

S dráhou pro auta pravděpodobně zabodujete nejen u svého synka, ale také partnera. Ne nadarmo se říká, že muži duší zůstávají dětmi. Výhoda pro vás – zabavíte oba a můžete jít třeba na kávu s kamarádkou nebo si odpočinout ve vaně plné bublinek.

Váš příspěvek
Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 07.12.18 12:33

Máme už asi všechno, krom domku pro panenky na to kluka neužije :mrgreen:

RockerkaS
Povídálka 32 příspěvků 06.12.18 16:02

U nás frčí puzzle a knížky…

Dcerky letošní přání je batoh do školy…

Synek má rád vláčky a traktory a dcerka zas potřeby na malování, korálky,…

erion26
Povídálka 11 příspěvků 06.12.18 10:57

My budeme mít o vánocích 11 týdnů, takže u nás bude hrací deka.

Moni0
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 08:17

Nám je 10 měsíců tak ze za nas pejsek. S tim si hraje od 6 měsíců a zbožňuje ho. Jinak kostičky na ty si musíme počkat všechno kouse!!! :mrgreen: je jak malej pejsek doufám, že ho to brzo přejde :think: :nevim:

Hanýýsek
Povídálka 34 příspěvků 05.12.18 14:24

Čtyřletá dcerka si přeje puzzle a mrňous dostane autíčka - na ty ho užije ;)

ROMA-Z
Kecalka 121 příspěvků 4 inzeráty 05.12.18 05:48

U nás jasně vede 1/9 a 2/9 na zbytek ještě povyrosteme

Vložit nový komentář