Reklama

11 dětských dárků, které vám na Boží hod nepolezou krkem

Nákupy a slevy

Pro všechny Ježíšky máme důležitou radu - pro vlastní dobro nechte v regálu dětské hračky, které už na obalu slibují spoustu zvuků, pískání a troubení. Jaké vánoční dárky pro děti vybrat, aby jim dělaly radost dlouhé týdny (a vám se vyhnula migréna)?

Zdroj: https://www.smythstoys.com/ie/en-ie/toys/creativity-music-and-partyware/art-sets/cool-create-ido3d-vertical-activity-set-assortment/p/152410

Pero, které kreslí do vzduchu 1 / 11

Jako 3D tiskárna schovaná v peru! Vezmete do ruky kouzelné IDO3D pero a umělecké dílo vyroste přímo očima. Začněte kreslit i do výšky - co zkusit třeba pyramidu, brýle nebo koníka? Na výběr jsou různé barvy, od růžové a modré po celé sady.

Zdroj: https://www.alza.cz/hracky/kufrik-drevene-naradi-deluxe-d4402849.htm

Zavolejte opraváře! 2 / 11

Budoucího kutila Tima vychováte už od 3 let. Dětský kufřík Deluxe plný nářadí potěší všechny kluky, kteří koukají v dílně tátovi pod ruce.

Zdroj: https://www.lenosime.cz/houpaci-sit-iri

Na zhoupnutí doma i venku 3 / 11

Stačí dvě skoby do zdi, zavěsit houpací síť do dětského nebo obývacího pokoje - děti jakéhokoliv věku se z ní nehnou! V létě se dá uvázat ven na zahradu mezi stromy. A nosnost je stavěná i na váhu dospělého, až si dáte dvacet.

Zdroj: https://www.emimino.cz/bazar/hopsadlo-hopsaci-kun-pony-john-deluxe-1526394/

Hop a je tu... kůň! 4 / 11

Chvíli neposedí? Kupte mu nafukovacího houpacího koně. Extra pevná guma se dá nafouknout podle velikosti dítěte. Hopsací kůň koupíte v Bazaru eMimino.cz za 590 Kč.

Zdroj: https://www.emimino.cz/bazar/drez-s-vodni-pumpousporakem-a-kuch-prislusenstvim-1499334/

Hned po jídle umýt nádobí 5 / 11

Nádobí se samo neumyje, jenže dospělácký dřez je moc vysoko! Pilným pomocníkům pořiďte dětský dřez s vodní pumpou. Najdete ho za 559 Kč v Bazaru v obchodě U Rexíka.

Zdroj: https://www.agatinsvet.cz/divadlo-magneticke-popelka

A teď tu o Popelce... 6 / 11

Nechte si zahrát pohádku o Popelce. Šest figurek drží mezi kulisami na magnetek, takže se nikam nezatoulají. Těšte se na drama pouze na jevišti, nikoliv v dětském pokojíčku.

Zdroj: https://www.emimino.cz/bazar/detske-riditelne-boby-snow-bob-husky-modre-1537202/

Honem na svah! 7 / 11

Připravte se na sněhové závěje a vybavte se pořádnými boby, které uvezou i tatínka (a hlavně se nerozbijí po prvním převrhnutím). Dětské boby najdete v Bazaru za 650 Kč.

Zdroj: https://www.boom-babyshop.cz/mala-latkova-knizka-hladovy-vlk-ebulobo

Čtení i pro předškoláky 8 / 11

Ještě neumí číst? Ke klasickým pohádkovým obrázkovým knížkám přidejte tuto interaktivní. V měkké šité knížce bude vaše dítko listovat nejen před spaním a cit k literatuře si vybuduje už od mala.

Zdroj: https://www.myspulinek.cz/zive-motyli-sady/motyli-zahradka--5-housenek-butterfly-garden-2/?gclid=Cj0KCQiAus_QBRDgARIsAIRGNGjXuttbPvW1Q-lv480p-qJRpmHHC6eLNL8oFSxlFzv5i8MuVMML4woaAlm3EALw_wcB

Hele už se líhne! 9 / 11

Než svolíte k pořízení psa, nechte děti, ať si vyzkouší péči na malé motýlí zahrádce. Navíc i vás bude bavit, jak se z housenky vylíhne krásný motýl.

Zdroj: https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?q=ikea+kuchy%C5%88ka

S bramborama, nebo s kaší? 10 / 11

Naprostá nutnost pro malé kuchaře. Na vaření, pečení a smažení se osvědčuje dětská kuchyňka DUKTIG, kterou prodává IKEA. Vždyť vypadá opravdu jako dospělácká! V obchodním domě stojí kuchyňka 2490 Kč, dá se ale koupit o pár stovek levněji. Koukněte například do Bazaru eMimino.cz.

Zdroj: https://www.emimino.cz/bazar/detsky-domecek-na-hrani-bestway-zviratka-1385768/

Schovka, ze které se nevylézá 11 / 11

Zalézt a neukázat se celé odpoledne - to zní jako plán pro dítě i pro maminku. Vsadíme se, že osídlení proběhne ještě na Štědrý den. Tento domeček na hraní se prodává v Bazaru eMimino.cz za 520 Kč (prodejce má ještě další druhy).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama