Vánoční kolotoč 2020 je za námi. Jaké dárečky vás nejvíce potěšily?

Vánoční kolotoč 2020 jsme roztočili stejně jako v předchozích letech už na začátku listopadu. A protože vás stále baví, mohli jste se do něho zapojit už po dvanácté. I když loňské Vánoce byly trochu jiné, než na které jsme byli zvyklí, každoroční tradice eMimina v podobě Vánočního kolotoče zkrátka nesměla chybět.

Vánoční kolotoč 2020 je za námi. Jaké dárečky vás nejvíce potěšily? Jaký balíček čekal pod stromečkem na vás?

Jaké byly reakce obdarovaných?

Jsme moc rádi, že jste se s námi a ostatními uživatelkami podělili o své dojmy, radosti, ale i případné trable spojené s Vánočním kolotočem v diskuzi Vánoční kolotoč 2020 je tady!. Posílali jste nám fotky svých dárečků, poděkování i případné náměty na zlepšení pro příště. Některé uživatelky na dárek čekaly déle, někdy se dárek zkrátka zatoulal, ale většina se nakonec svého balíčku dočkala. A věříme, že příští rok se zapojíte znovu.

Já naprosto nemám slov na to kolik krásných dárečků jsme dostali :oops: Náš Ježíšek myslel úplně na všechny, perfektně se trefil dárečky pro manžela i naší holčičce :srdce: Pro mě tolik krásných voňavých dárečků a věciček pro potěšení, musela jsem vážně být za celý rok úplně nejhodnější. Lucinko ještě jednou převelice děkujeme
Děkuji Ježíškovi za dárečky. Udělali mi radost. Přeji tobě i tvé rodině hodně zdraví do nového roku a i Vám všem ostatním.
Od admina jsem dostala 23.12. vzkaz od mého ježíška (až po mé urgenci) s omluvou, že balíček poslala 22.12. z důvodu nemoci v rodině. Samozřejmě stát se může cokoli, jen mě mrzí, že ježíšek nekontaktoval admina se vzkazem pro mě sám a dřív. Věděla jsem, že pod stromečkem nic nebude, ale bohužel osud tomu chtěl. Ale otočme list - dnes balíček opravdu došel a mám z něho obrovskou radost, i když povánoční. Přeju svému ježíškovi jen to nej a zdraví pro celou rodinu, hlavně pro maminku. Ježíšku děkuji
Milý Ježíšku, děkuji ti za krásné dárečky, zvoneček a zvon mě moc potěšil a celkem mám už 163 zvonečků.
Sladkosti milují dospělí i děti.Sladkosti milují dospělí i děti.

Tajný Ježíšek vám udělal radost

Tajný Ježíšek vám opět udělal radost a jsme rádi, že jste se s námi podělili o své dárečky, mezi kterými nechyběly sladkosti, kosmetické balíčky, svíčky, ale i ručně vyrobené věcičky a hračky pro děti. Do Vánočního kolotoče 2020 se zapojilo celkem 357 uživatelek, což je ještě více než tomu bylo v roce 2019. Všem děkujeme za zapojení a nezapomeňte i vy poděkovat svému tajménu Ježíškovi. Slova díků nemusíte křičet z okna, stačí je napsat tady na eMiminu.

Poděkování je taková třešnička na dortu, ale moc potěší. Já se účastnila 5× a z toho jsem měla teprve letos nějakou odezvu.
Tajný Ježíšek vám často naděloval krásné kosmetické kousky.Tajný Ježíšek vám často naděloval krásné kosmetické kousky.

Chcete si dárky prohlédnout? Podívejte se do alba Vánoční kolotoč 2020 »

Autor:

Martina je maminkou osmiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...