Vaříme s eMiminem: 10 receptů na letní grilovačku

Vaření

Teploty stoupají a krásné počasí nás zve do stínu stromů zahrad a parků. A to je ideální příležitost něco si ukuchtit. Inspirujte se nejlepšími recepty na grilování od našich uživatelek.

Domácí hamburger 1 / 10

Hambáč můžete udělat mnoha způsoby – stačí změnit maso, omáčku nebo zeleninu. Lucynka25 si pro vás připravila naprostý základ, se kterým můžete dál experimentovat. Recept na hamburger »

Barevné krůtí špízy 2 / 10

Zapojte do přípravy špízů i děti a hrajte si z různými ingrediencemi a druhy masa. Výborný je třeba kuřecí špíz, vepřový nebo s klobáskou. Recept na špízy »

Lahodný hermelín 3 / 10

Sýr z grilu je nejrychlejší lahůdka pro horké letní večery. Jako příloha se nejlépe hodí čerstvé pečivo a zelenina. Recept na grilovaný hermelín »

Kebab na špejli 4 / 10

Mleté maso využijete nejen na přípravu hamburgerů a čevabčiči, zkuste ho také jako kebab z grilu. Kořeněnou dobrotu ocení hlavně vaše drahá polovička. Recept na kebab »

Pořádná krkovice 5 / 10

Milovníci masa nedají dopustit na krkovici. Není se čemu divit, je to jedno z nejšťavnatějších mas, a proto se na grilování hodí. Recept na grilovanou krkovici »

Kuřecí v jogurtové marinádě 6 / 10

Přijde vám kuřecí nudné a bez chuti? Zkuste ho naložit do jogurtové marinády. Díky ní bude maso šťavnaté jako nikdy. Recept na grilované kuře »

Americký losos 7 / 10

Ideálním odlehčením od hambáčů a krkovice jsou grilované ryby. Připravte si amerického lososa, který je jemný, lahodný a ohleduplný k vaší postavě.
Recept na grilovaného lososa »

Brambory v alobalu 8 / 10

Věděli jste, že brambory si můžete připravit i na grilu? Kromě plnění a opečení si je zkuste dát do alobalu, díky kterému budou navíc rychleji hotové. Recept na zapečené brambory »

Grilovaná zelenina 9 / 10

Zelenina z grilu je skvělá příloha k masu a sýru, ale i jen tak jako chuťovka s dipem. Odlehčíte svému jídlu i zažívání. Recept na grilovanou cuketu »

Osvěžující drink 10 / 10

Nezapomínejte na pitný režim a doplňte tekutiny limonádou z domácího sirupu. Její příprava je snadná, takže můžete každou návštěvu překvapit originálním drinkem. Recept na bezinkovou šťávu »

Témata článku

Váš příspěvek
Terzeta
Nováček 2 příspěvky 24.7.19 09:39

Hezke

Vložit nový komentář