Ve dvou se to lépe táhne: Strážci oblečení AEG ochrání funkční prádlo i hedvábnou blůzu

  • Komerční sdělení
  • 23.04.18

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí svěřit pračce i sušičce.

Černé šaty si uchovají barvu a tvar i po desítkách vyprání. Jemné materiály budou chráněné a hebké na dotek. Svetry zůstanou bez žmolků. A vaše oblíbené sportovní oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení. To vše díky péči nových praček a sušiček AEG, Strážců oblečení.

Nežehlete, pára omezí zmačkání o třetinu

Technologie ProSteam® umožňuje zakončit prací cyklus párou, která omezí zmačkání. Využít můžete i samostatný prací program pro osvěžení vašeho prádla. Každý den tak zajistíte svým oděvům bezchybný vzhled.

Pečujte o oděvy, šetřete vodu i energii

Technologie ProSense® automaticky zváží každou várku prádla a vytvoří tak program na míru. Nastaví minimální čas, který je zapotřebí k důkladnému vyprání.

Každé vlákno chráněno

Díky technologii ÖKOMix se nejprve prací prostředek a aviváž důkladně smíchají s vodou, čímž jsou všechna vlákna precizně ošetřena i při zkrácených programech.

Když svoje oblečení milujete, sušte ho

Funkční oblečení, hedvábí, vlna. Technologie AbsoluteCare® představuje programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete s nimi skvělých výsledků a současně ochráníte své oblečení.

Nezkoumejte štítky, sušte cokoli

Bez obav můžete sušit i oděvy určené výlučně k ručnímu praní. Technologie SensiDry® suší při nízkých teplotách a využívá precizní senzory na monitorování cyklu sušení. Oděvy tak nebudou nikdy vystaveny zbytečnému teplu. Patentované sušicí cykly mají speciální pohyby bubnu, které zabrání srážení nebo zplstnatění citlivých tkanin.

Prádlo bude jako v bavlnce

Patentovaný program na vlnu získal modrý certifikát Woolmark. Suší tedy mimořádně jemně a zaručeně bez rizika srážení v porovnání se sušením vlny na podložce.

Prodlužte si záruku

Prodlužte si standardní dobu záruky na novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů nyní AEG nabízí prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor. Záruku je možné uplatnit pouze při registraci a při splnění podmínek záruky na https://www.aeg.cz/…uzenezaruky/.

Získejte až 3 000 Kč zpět

Zakupte si sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky AEG zařazený do akce. Poté máte 14 dní na to, abyste nákup zaregistrovali ve formuláři na http://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz/. Potřebovat k tomu budete sériové číslo produktu a účtenku. Podle hodnoty nákupu okamžitě zjistíte, jaká částka vám bude na účet vrácena.

Chcete se o Strážcích oblečení dozvědět více? Podívejte se na Facebook nebo stránky Strážců oblečení .