Inspirace z eMimina: Co jste vyrobily na jaro a Velikonoce?

Háčkované čepičky, zdobené kraslice a šité dekorace – Bazar a fotoalba jsou plná nádherných výrobků. Inspirujte se tím, co vytvořily ruce uživatelek na Velikonoce. Některé z jejich výrobků se dají rovnou objednat.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/velikonocni-zajicek-mix-barev-a-vzoru-1622127/
Velikonoční zajíčci 1/10

Sloni, kočky, dinosauři a samozřejmě i velikonoční zajíčci. Tyto měkké dekorace a hračky prodává Samoli. Jak kdyby zajíčkoví bratři patřili k sobě!

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/quiet-book-13445/
Šitá kniha pro děti 2/10

Krásná jarní inspirace pochází od uživatelky ssluniccko. V albu Quiet book ukazuje interaktivní knížku pro děti, a to stránku po stránce. Když jí napíšete, třeba vám ji vyrobí na zakázku.

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/malovane-kraslice-13070/
Malované kraslice 100x jinak 3/10

Album Malované kraslice obsahuje 132 dechberoucích fotek. Husí a pštrosí vejce maluje různými technikami milluskaMH. Tleskáme a těšíme se na další!

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/doplnky-do-bytu-13384/
Háčkovaný kobereček 4/10

Patronka bazaru Káťa19 s radostí plete a háčkuje – ve fotoalbu Doplňky do bytu vystavuje koberečky a pufy na sezení, za které by se nestyděli ani zkušení designéři. Obdivujeme nápady a dotažení kousku do konce – výroba musí být hodně náročná!

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/moje-stesti-13453/
Plátěný batůžek na záda 5/10

„Nedávno jsem objevila kouzlo šicího stroje,“ píše bosanozka. Když ale prohlížíme její fotoalbum Moje štěstí, máme pocit, že se šití věnuje už spoustu let. Zaujaly nás tyto veselé batůžky – na cvičky i na svačinu.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/kojici-koralky-kousatko-1626558/
Kousátko ve veselých barvách 6/10

Syna dfamly nebavila běžná kousátka, a tak mu vyrobila vlastní korále. Barvičky a tvary zklidňují při kojení nebo nošení v šátku. Taky se dají ožužlávat, když se prořezávají zoubky. Teď dfamly vyrábí korále pro maminky i na zakázku.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/vyrezavane-jmeno-ze-dreva-na-zakazku-1590920/
Vyřezávaný nápis 7/10

Prodejkyně danielakratka nabízí v Bazaru osobitou dekoraci – vyřeže vám dřevěné jméno dítěte spolu s datem narození a porodními mírami. Za 290 Kč je to nádherný dárek nebo zaznamenání vzpomínky.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/dekoracni-polstare-1460354/
Dekorační polštáře 8/10

Kiiira prodává v Bazaru háčkované oblečení pro děti, zvířecí penály z plyše nebo praktické kabelky. Nás zaujala tato kočičí polštářová smečka.

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/moje-hackovani-7620/
Háčkovaná kuřátka 9/10

Pettula přidává své háčkované výrobky už léta. Její fotoalbum Moje háčkování proto sledujeme dlouho a vždycky nás překvapí další a další nápady. S blížícími se Velikonocemi nemůžeme vynechat roztomilá háčkovaná kuřátka.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/sala-s-kapuci-619823/
Šála s kapucí 10/10

Jaro je prý za dveřmi, ale venku by se člověk nejradši zachumlal. Anabellkaa na to šla prakticky a pustila se do výroby šály spojené s kapucí. Líbí se nám, že je šije v několika barvách a dokonce i ve variantě pro pány.

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
18297
30.3.18 19:16

Krásný výběr a inspirace :potlesk:
Děkuji :srdce:

  • Zmínit
  • Nahlásit