Inspirace z eMimina: Co jste vyrobily na jaro a Velikonoce?

Nákupy a slevy

Háčkované čepičky, zdobené kraslice a šité dekorace – Bazar a fotoalba jsou plná nádherných výrobků. Inspirujte se tím, co vytvořily ruce uživatelek na Velikonoce. Některé z jejich výrobků se dají rovnou objednat.

Zdroj: www.emimino.cz/bazar/velikonocni-zajicek-mix-barev-a-vzoru-1622127/

Velikonoční zajíčci 1 / 10

Sloni, kočky, dinosauři a samozřejmě i velikonoční zajíčci. Tyto měkké dekorace a hračky prodává Samoli. Jak kdyby zajíčkoví bratři patřili k sobě!

Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/quiet-book-13445/

Šitá kniha pro děti 2 / 10

Krásná jarní inspirace pochází od uživatelky ssluniccko. V albu Quiet book ukazuje interaktivní knížku pro děti, a to stránku po stránce. Když jí napíšete, třeba vám ji vyrobí na zakázku.

Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/malovane-kraslice-13070/

Malované kraslice 100x jinak 3 / 10

Album Malované kraslice obsahuje 132 dechberoucích fotek. Husí a pštrosí vejce maluje různými technikami milluskaMH. Tleskáme a těšíme se na další!

Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/doplnky-do-bytu-13384/

Háčkovaný kobereček 4 / 10

Patronka bazaru Káťa19 s radostí plete a háčkuje – ve fotoalbu Doplňky do bytu vystavuje koberečky a pufy na sezení, za které by se nestyděli ani zkušení designéři. Obdivujeme nápady a dotažení kousku do konce – výroba musí být hodně náročná!

Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/moje-stesti-13453/

Plátěný batůžek na záda 5 / 10

„Nedávno jsem objevila kouzlo šicího stroje,“ píše bosanozka. Když ale prohlížíme její fotoalbum Moje štěstí, máme pocit, že se šití věnuje už spoustu let. Zaujaly nás tyto veselé batůžky – na cvičky i na svačinu.

Zdroj: www.emimino.cz/bazar/kojici-koralky-kousatko-1626558/

Kousátko ve veselých barvách 6 / 10

Syna dfamly nebavila běžná kousátka, a tak mu vyrobila vlastní korále. Barvičky a tvary zklidňují při kojení nebo nošení v šátku. Taky se dají ožužlávat, když se prořezávají zoubky. Teď dfamly vyrábí korále pro maminky i na zakázku.

Zdroj: www.emimino.cz/bazar/vyrezavane-jmeno-ze-dreva-na-zakazku-1590920/

Vyřezávaný nápis 7 / 10

Prodejkyně danielakratka nabízí v Bazaru osobitou dekoraci – vyřeže vám dřevěné jméno dítěte spolu s datem narození a porodními mírami. Za 290 Kč je to nádherný dárek nebo zaznamenání vzpomínky.

Zdroj: www.emimino.cz/bazar/dekoracni-polstare-1460354/

Dekorační polštáře 8 / 10

Kiiira prodává v Bazaru háčkované oblečení pro děti, zvířecí penály z plyše nebo praktické kabelky. Nás zaujala tato kočičí polštářová smečka.

Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/moje-hackovani-7620/

Háčkovaná kuřátka 9 / 10

Pettula přidává své háčkované výrobky už léta. Její fotoalbum Moje háčkování proto sledujeme dlouho a vždycky nás překvapí další a další nápady. S blížícími se Velikonocemi nemůžeme vynechat roztomilá háčkovaná kuřátka.

Zdroj: www.emimino.cz/bazar/sala-s-kapuci-619823/

Šála s kapucí 10 / 10

Jaro je prý za dveřmi, ale venku by se člověk nejradši zachumlal. Anabellkaa na to šla prakticky a pustila se do výroby šály spojené s kapucí. Líbí se nám, že je šije v několika barvách a dokonce i ve variantě pro pány.

Váš příspěvek
Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 14344 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 19:16

Krásný výběr a inspirace :potlesk:
Děkuji :srdce:

Vložit nový komentář